Nowi bukmacherzy ComeOn, LSbet, Rivalo, Dafabet

Ocena 0/5 | 0 głosów

Przyjrzeliśmy się niedawno nowym bukmacherom, którzy weszli w ostatnich latach na polski rynek bukmacherski ComeOn, LSbet, Rivalo.

Cała trójka bukmacherów posiada całkowicie spolszczony serwis www, polski support oraz polską walutę, każdy z tych bukmacherów oferuje też nowym graczom atrakcyjny bonus startowy. Na koniec spojrzeliśmy jeszcze na azjatyckiego bukmachera Dafabet.

ComeOn

Bukmacher ten dla nowym użytkownikom proponuje bardzo dobry bonus startowy, do wyboru albo 100% do 500 pln (obrót 8 x 2.00)  albo 150% do 100 pln. Bukmacher jest zweryfikowany przez SBR z oceną C-. ComeOn oferuje bardzo dobre kursy, w szczególności na piłkę nożną, marża jaką pobiera wynosi jedynie 5-6% co stawia go na bardzo wysokiej pozycji pod tym względem. Przeczytaj całą opinię o ComeOn.

Rivalo

Bukmacher, który powstał w 2013 roku poczyna sobie bardzo dobrze i zyskuje coraz większe grono zadowolonych graczy. Rivalo oferuje bonus powitalny 100% w wysokości 200 pln z dość prostym warunkiem tylko 5-krotnego obrotu po kursie 2.00. Z racji młodego wieku brak oceny SBR. Przeczytaj całą opinię o Rivalo.

LSbet

Kolejny świeży ale dobrze rokujący bukmacher. Promocja powitalna 50% dla nowych graczy to aż 500 pln (obrót 6 x 2.00), bukmacher ten bardzo dba o stałych graczy oferując im liczne bonusy lojalnościowe. LSbet posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, dobry dział zakładów live, cena SBR w wysokości C wystarczająco uwiarygodnia. Brak wersji mobilnej. Przeczytaj całą opinię o LSbet.

Dafabet

Bukmacher istniejący na rynku od 2004 jednak dopiero niedawno otworzył się na polski rynek. Atuty Dafabet to wysokie limity oraz świetne kursy szczególnie na handicapy azjatyckie. Bonus startowy wynosi 50% pierwszej wpłaty aż do 300 pln jednak posiada wysokie kryteria obrotu 25 x 1.50, jedyna metoda wpłaty do Skrill. Czytaj całą opinię o Dafabet.

Powodzenia!

 

 

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.

Komentarze i opinie

  1. Też ich sprawdziłem. I jeszcze z nowych Winmasters i mayplay. I zdecydowanie polecam Rivalo. Po pierwsze bonus łatwy do wyroienia i najlepsza kwota, bez ukrytych gwaizek. Kursy na piłkę mają najlpesze ze wszystkich. Do tego jest dodatkowy % na zakłądy kombi (im dłużsy kupon tym większy mnożnik kuponu). I mają appkę na smartfony, która działa :) Wypłacają od razu po weryfikacji.

    • Link

Skomentuj aktualność Nowi bukmacherzy ComeOn, LSbet, Rivalo, Dafabet

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole