Nowi bukmacherzy

Ocena 0/5 | 0 głosów

Przyjrzeliśmy się niedawno nowym bukmacherom, którzy weszli w ostatnich latach na polski rynek bukmacherski.

Cała trójka bukmacherów posiada całkowicie spolszczony serwis www, polski support oraz polską walutę, każdy z tych bukmacherów oferuje też nowym graczom atrakcyjny bonus startowy. Na koniec spojrzeliśmy jeszcze na azjatyckiego bukmachera.

Bukmacher ten dla nowym użytkownikom proponuje bardzo dobry bonus startowy, do wyboru albo 100% do 500 pln (obrót 8 x 2.00)  albo 150% do 100 pln. Bukmacher jest zweryfikowany przez SBR z oceną C-. Oferuje bardzo dobre kursy, w szczególności na piłkę nożną, marża jaką pobiera wynosi jedynie 5-6% co stawia go na bardzo wysokiej pozycji pod tym względem.

Bukmacher, który powstał w 2013 roku poczyna sobie bardzo dobrze i zyskuje coraz większe grono zadowolonych graczy. Bukmacher oferuje bonus powitalny 100% w wysokości 200 pln z dość prostym warunkiem tylko 5-krotnego obrotu po kursie 2.00. Z racji młodego wieku brak oceny SBR. 

bukmacher

Kolejny świeży ale dobrze rokujący bukmacher. Promocja powitalna 50% dla nowych graczy to aż 500 pln (obrót 6 x 2.00), bukmacher ten bardzo dba o stałych graczy oferując im liczne bonusy lojalnościowe. bukmacher posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, dobry dział zakładów live, cena SBR w wysokości C wystarczająco uwiarygodnia. Brak wersji mobilnej. Przeczytaj całą opinię o bukmacher.

Bukmacher istniejący na rynku od 2004 jednak dopiero niedawno otworzył się na polski rynek. Atuty bukmachera to wysokie limity oraz świetne kursy szczególnie na handicapy azjatyckie. Bonus startowy wynosi 50% pierwszej wpłaty aż do 300 pln jednak posiada wysokie kryteria obrotu 25 x 1.50, jedyna metoda wpłaty do Skrill.

Powodzenia!

 

 

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Komentarze i opinie

  1. Też ich sprawdziłem. I jeszcze z nowych Winmasters i mayplay. I zdecydowanie polecam Rivalo. Po pierwsze bonus łatwy do wyroienia i najlepsza kwota, bez ukrytych gwaizek. Kursy na piłkę mają najlpesze ze wszystkich. Do tego jest dodatkowy % na zakłądy kombi (im dłużsy kupon tym większy mnożnik kuponu). I mają appkę na smartfony, która działa :) Wypłacają od razu po weryfikacji.

    • Link

Skomentuj aktualność Nowi bukmacherzy

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole
LV BET baner
LV BET baner