Nowy Totalizator w Milenium do wygrania 40 tyś

Ocena 0/5 | 0 głosów

Bukmacher Milenium wprowadził nową wersję Totalizatora sportowego.

Totalizator sportowy to produkt od którego zaczęły się zakłady bukmacherskie w Polsce. Obecnie Milenium posiada dwa rodzaje totalizatora - Ligowa 13 (pula na główną nagrodę to 40 000 zł) oraz Totalizator Bramkowy (pula na główną nagrodę to 10 000 zł).

Plusem totalizatora jest niewielka stawka zakładu jaką należy wnieść, jest to jedynie 2 zł i duża możliwa 10 tyś dla Totalizatora Bramkowego i 40 tyś dla Ligowej 13. Oczywiście wytypować poprawnie wszystkie mecze jest niezwykle trudno ale w Totalizatorze bardziej chodzi o zabawę i emocje niż o profesjonalne typowanie zakładów.

Poniżej prezentujemy krótki opis każdego z tych produktów.

Totalizator Ligowa 13

Totalizator Liga 13

Ligowa 13 to podstawowy produkt w totalizatorze. Zestaw par składa się z 13 topowych spotkań. Obstawiasz 1 - wygra gospodarz, X - padnie remis, 2 - wygra gość. Stawka zakładu to 2 zł. Pula wygranych za komplet trafionych typów to 40 000 zł. W przypadku jednego błędu wynosi ona 200 zł, dwóch to 50 zł. Nie trzeba więc trafić wszystkiego, aby zarobić!

Totalizator bramkowy

Totalizator Liga 13

W przypadku Totalizatora Bramkowego typujemy z zestawu 10 spotkań. Tym jednak razem trzeba przewidzieć liczbę goli strzeloną przez obie drużyny. Do wyboru są trzy warianty - A (0,3,6 goli itd.), B (1,4,7 goli itd.) oraz C (2, 5, 8 goli itd.). Przy stawce 2 zł pula za trafienie wszystkiego to 10 000 zł. Jeden błąd to 200 zł, dwa to 20 zł.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Fortuna, przeczytaj opinie o Fortuna lub przejdź na stronę Fortuna i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Fortuna

Skomentuj aktualność Nowy Totalizator w Milenium do wygrania 40 tyś

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner