Oddsring zamyka się na Polskę

Oddsring

Wraz z terminem wejścia w życie nowelizacji ustawy hazardowej z polskiego rynku wycofuje się kolejna firmy bukmacherska, tym razem padło na bardzo lubiany Oddsring.

Oryginalna wiadomość od bukmachera:

Z nieskrywanym żalem informujemy, że w związku z planowanymi zmianami w systemie prawnym,  wraz z końcem marca będziemy zmuszeni zamknąć konta wszystkich graczy zamieszkałych na terenie Polski. Do tego czasu nasz serwis pracuje bez zmian, a wszystkie postawione zakłady są ważne i będą rozliczone normalnie.

Jeśli na Twoim koncie gracza znajdują się dostępne środki, prosimy o wypłacenie ich przed 31.03.2017, gdyż tego dnia będziemy musieli zamknąć wszystkie polskie konta.

Przypominamy, że wszystkie warunki obrotu bonusów muszą zostać wypełnione przed końcem marca, gdyż zamykając konta graczy będziemy zmuszeni dezaktywować także wszystkie bonusy. Dotyczy to także nieuwolnionych bonusów powitalnych oraz lojalnościowych, które uwalniane są systemowo, a nasza Obsługa Klienta nie ma możliwości ich manualnego odblokowania.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszą Obsługą Klienta pod adresem info-pl@oddsring.com.

Pragniemy serdecznie podziękować za czas spędzony wspólnie z nami i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze w przyszłości.

Z poważaniem,
Zespół Oddsring

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Oddsring, przeczytaj opinie o Oddsring lub przejdź na stronę Oddsring i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Oddsring

Skomentuj aktualność Oddsring zamyka się na Polskę

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp... Powiększ pole