Peter Schmeichel ambasadorem STS!

Ocena 0/5 | 0 głosów

Pięć tytułów mistrza Anglii, Liga Mistrzów oraz Superpuchar Europy. To najważniejsze klubowe trofea jednego z najlepszych bramkarzy świata, a na pewno Premier League – Petera Schmeichela. Piłkarz zdobył także mistrzostwo Europy z reprezentacją Danii w 1992. Od dziś Schmeichel, zawodnik z polskimi korzeniami, będzie ambasadorem STS.

Pełne personalia legendy Manchesteru United brzmią Peter Bolesław Schmeichel. Ojciec piłkarza, Antoni był bowiem Polakiem, matka Dunką, a drugie imię otrzymał dla uczczenia pamięci jego pradziadka. Schmeichel wiele razy podkreślał swój związek z naszym krajem i pochodzenie swojego ojca. Wśród polskich kibiców zawsze cieszył się pozytywnym wizerunkiem. Jego syn, Kasper Schmeichel, również jest bramkarzem. Broni barw Leicester City, z którym w sezonie 2015/16 sensacyjnie zdobył mistrzostwo Anglii.

Nie ma więc chyba lepszego kandydata na ambasadora polskiej firmy wśród tak sławnych zawodników.

STS rusza właśnie z nową odsłoną jesiennej kampanii reklamowej. Schmeichel jest jej globalnym ambasadorem, a jego wizerunek będzie obecny w kreacjach przeznaczonych na wszystkie rynki, w których działa firma kierowana przez Mateusza Juroszka. Bramkarz ma być zaangażowany m.in. w wielką loterię, w której klienci największego polskiego legalnego bukmachera mogą wygrać 500 000 zł.

STS zmienia także identyfikację wizualną, a wraz z nią od jutra będzie używać unowocześnionego logotypu. Jak informują przedstawiciele bukmachera, to kolejny etap nowej strategii komunikacji. Zmiana obejmuje wszystkie platformy STS w Polsce i Europie – mi.in strony internetowe, aplikację mobilną oraz kanały w mediach społecznościowych.

A Wy co sądzicie o wyborze Petera Schmeichela na ambasadora STS?

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Achim.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera STS, przeczytaj opinie o STS lub przejdź na stronę STS i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w STS


Skomentuj aktualność Peter Schmeichel ambasadorem STS!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
STS baner