Najlepszym bukmacherem na eSport!

Ocena 0/5 | 0 głosów

W tegorocznym konkursie na najlepsze firmy bukmacherskie (EGR operator Awards 2016) Sports otrzymał tytuł najlepszego bukmachera na zakłady eSport (eSports Operator of the Year).

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się kilka dni temu w The Artillery Garden w Londynie. W wyścigu o trofeum bukmacher wyprzedził pozostałe czołowe marki bukmacherskie. Szeroka oferta i wysokie kursy bukmachera zdobyły uznanie jury w Londynie.

Jest to dla P spore wyróżnienie i potwierdzenie słusznego kierunku rozwoju oferty zakładów bukmacherskich. Przypomnijmy, że 6 lat temu w 2010 roku P jako pierwszy bukmacher wprowadził do swojej oferty zakłady na sporty elektroniczne (eSport).

Obecnie bukmacher oferuje kursy zarówno przedmeczowe jak i live na rozgrywki: DOTA, LOL, CS:GO, Hearthstone, Starcraft 2, Overwatch. Bukmacher stale powiększa ofertę dostępnych zakładów, zaangażował się też w sponsoring turniejów turniejów eSportów.

-- aktualizacja:

Bukmacher zdobył ponownie pierwsze miejsce w kategorii najlepszego bukmachera na eSport tym razem w konkursie SBC 2016. P tym samym przypieczętował swoją dominację na rynku e-sport'owych zakładów bukmacherskich.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Najlepszym bukmacherem na eSport!

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole