Pinnacle Sports wycofuje wycofuje się z Polski!

Ocena 0/5 | 0 głosów

Pinnacle Sports już nie dla rezydentów Polski.

Dla wielu typerów zakładów bukmacherskich to może być szok... tak... przez wiele osób uważany za najlepszego bukmachera w internecie Pinnacle Sports wycofuje się z Polski z uwagi na ustawę hazardową!

Pinnacle to światowy lider zakładów bukmacherskich pod względem wysokości kursów i limitów, szczególnie lubiany przez profesjonalnych typerów.

Mimo iż na stronie bukmachera cały czas jest dostępny serwis w języku polskim to nowi użytkownicy z Polski nie mogą się już rejestrować w Pinnacle, nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu ze strony bukmachera w języku polskim ale wiemy już, że obecni gracze mają czas do 1 kwietnia 2017 na wycofanie środków pieniężnych ze swoich kont na Pinnacle. Data 1 kwietnia nie jest przypadkowa gdyż jest to data wejścia w życie nowelizacji ustawy hazardowej z grudnia 2016 roku.

Z pewnością Pinnacle niebawem poinformuje graczy zakładów bukmacherskich na polskojęzycznej wersji swojej strony internetowej. Obecny skrótowy komunikat Pinnacle:

Due to regulatory changes, we will not be able to offer our services to residents of Poland. We apologise for any confusion this causes but the circumstances are entirely outside of our control.

Jedno jest pewne, ustawa hazardowa zbiera sowite żniwo i pozostaje coraz mniej firm bukmacherskich dla Polaków.  Spieszmy się obstawiać u bukmacherów... bo tak szybko odchodzą. Niedługo pozostanie tylko krótka lista legalnych bukmacherów.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Pinnacle Sports wycofuje wycofuje się z Polski!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole