Promocja OddsRing na mecz Polski z Irlandią

Ocena 0/5 | 0 głosów

Na najbliższy mecz Polski w Eliminacjach Euro 2016 Oddsring przygotowało specjalną promocję - świętując 4 mecze naszej Reprezentacji bez porażki w grupie D, podnieśli kursy na zwycięzcę meczu do 4.00.

Aby wziąć udział w promocji  należy postawić zakład pojedynczy na rezultat meczu Irlandia - Polska (1x2) po normalnym kursie. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany - skontaktować się z Działem Obsługi Klienta pod adresem info-pl@oddsring.com, a Oddsring dopisze różnicę w kursach do konta gracza jako bonus. Przykładowo, jeśli na  wygrany zakład za kwotę 10 zł rozliczony po kursie 2.50 oferowaliśmy promocyjny kurs 4.00 - dopiszemy do konta bonus w wysokości 15 zł.

Typuj Euro 2016 w Lidze Typerów i walcz o gwarantowane 100 EUR!

Obstawianie różnych wyników tego spotkania będzie uznane za złamanie regulaminu i wykluczy użytkownika z udziału w promocji. Oferta dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

 

 

Warunki promocji Superkursy

 1. Postaw zakład pojedynczy na rezultat meczu Irlandia - Polska przed rozpoczęciem spotkania w niedzielę 29-go marca o 20:45.
 2. Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony przez nasz system jako wygrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości różnicy kursów. Przykładowo, jeśli na Twój wygrany zakład za kwotę 10 zł rozliczony po kursie 2.50 oferowaliśmy promocyjny kurs 4.00 - dopiszemy do Twojego konta bonus w wysokości 15 zł.
 3. Aby otrzymac bonus napisz do Działu Obsługi Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od ostatniego gwizdka. W mailu podaj numer wygranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza w ciągu 48 godzin. Maksymalna kwota bonusu to 50 zł.
 4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 5x po kursie 1.50 lub wyższym stawiając min. 5 kuponów. Zakłady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
 5. Superkursy dotyczą wyłącznie zakładów na wygraną w meczu (1X2).
 6. Oferta na superkursy nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
 7. OddsRing zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jeśli istnieje podejrzenie nadużycia promocji, jak na przykład obstawianie różnych wyników meczu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
 8. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
 9. OddsRing zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
 10. Oddsring zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
 11. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu Oddsring.
 12. Promocja dostępna wyłącznie dla obywateli Polski.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Oddsring, przeczytaj opinie o Oddsring lub przejdź na stronę Oddsring i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Oddsring

Skomentuj aktualność Promocja OddsRing na mecz Polski z Irlandią

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole
Baner Betrally
Baner Betrally