Promocje Fortuny na mecze 3. kolejki Ligi Mistrzów

Ocena 3/5 | 3 głosy

Przed nami 3. kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów, która zostanie rozegrana w dniach 23-24 październik. Legalny bukmacher Fortuna z tej okazji przygotował dwie atrakcyjne promocje, dzięki którym można zdobyć dodatkowe pieniądze.

Ekspert, jakiego nie było - 100 tysięcy PLN

Oferta "Ekspert, jakiego nie było" to konkurs, w którym wygrać można nawet 100 tysięcy PLN! Aby wziąć udział w konkursie należy wytypować na kuponie wyniki 10 spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów za minimum 10 PLN! Gracz, który trafi wszystkie rezultaty wygra dodatkowo 100 tysięcy PLN!

Tradycyjnie w 3. kolejce Ligi Mistrzów odbędzie się 16 meczów - wybierz 10 spotkań i wytypuj wyniki 1X2, a kupon zagraj za minimum 10 PLN. Jeśli Fortuna ci sprzyja masz szanse na wielką wygraną.

W przypadku, gdy w konkursie wygra więcej niż jedna osoba to kwota nagrody zostanie podzielona pomiędzy zwycięzcami.

Happy Hours - 14% więcej

W dniach meczowych Ligi Mistrzów na stronach Fortuny i w punktach stacjonarnych od godziny 17:00 do 18:00 obowiązuje Happy Hours! Co to oznacza? To że w tym czasie dostępny będzie bonus kursowy wynoszący 1.14, co w efekcie pozwoli osiągnąć wyższe wygrane o 14%!

Bonus kursowy można dodać do kuponów złożonych z minimum 3 zdarzeń z oferty pre-match. Minimalna stawka kwalifikującego się do promocji kuponu to 20 PLN. W razie wygranej gracz zyska ekstra 14%.

Promocja obejmuje wszystkie zakłady dostępne w ofercie z wyłączeniem Wirtualnych Sportów. Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Expert.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Fortuna, przeczytaj opinie o Fortuna lub przejdź na stronę Fortuna i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Fortuna


Skomentuj aktualność Promocje Fortuny na mecze 3. kolejki Ligi Mistrzów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 3/5 | 3 głosy
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner