Super tydzień promocji w forBET

Ocena 0/5 | 0 głosów

„Super tydzień” to wyjątkowa akcja zadedykowana specjalnie dla wszystkich graczy forBET, w której, w każdym dniu tygodnia czeka zawsze inna promocja.

Już teraz możesz sprawdzić co forBET przygotował dla Ciebie w dniu dzisiejszym oraz śledź, co zyskać możesz w dniach kolejnych!

Tego jeszcze nie było!

  • poniedziałek - Nie lubię poniedziałków! Każdemu zdarzyło się przynajmniej raz tak powiedzieć. Bukmacher forBET postara się coś na to zaradzić i poprawić graczom początek tygodnia. Tego dnia forBET przygotował dla was 50% bonusu od depozytu do aż 200 PLN!
  • wtorek - Niby daleko do weekendu i do kolejnych ligowych emocji, ale dzięki promocji 12% do wygranej warto obstawić kupony wcześniej. Nie zapominajmy również o europejskich pucharach, których z taką promocją nie można przegapić. Promocja obowiązuje w godzinach 15:00-21:00.
  • środa - Do trzech razy sztuka – znacie to przysłowie? Idealnie pasuje do naszej wtorkowej promocji na Sporty Wirtualne. Za trzy pierwsze przegrane zakłady za kwotę 20 złotych forBET zwraca stawkę w formie bonusu!
  • czwartek - Tłusty czwartek to dzień w którym możesz sobie pozwolić na więcej. W forBET taki dzień będzie co tydzień! Zagraj zakład ze stawką 100 złotych lub więcej, a bez względu na jego rozliczenie otrzymasz od nas 25 złotych zwrotu na konto w formie bonusu. Promocja palce lizać!
  • piątek - Wreszcie kolejny weekend i kolejna okazja do ogrania bukmachera. Już od godziny 6:00 do godziny 12:00 wygrane na każdym kuponie możecie podwyższyć aż o 12% bez podatku!
  • sobota i niedziela - Najwyższe kursy na piłkarską Ekstraklasę! Typowanie wyników naszej rodzimej Bundesligi to sport tylko dla najtwardszych graczy. Każda kolejka przynosi nam niespodzianki a faworyta ciężko wskazać. Dlatego tych co decydują się postawić będziemy nagradzać najwyższymi wygranymi na rynku!

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera forBET, przeczytaj opinie o forBET lub przejdź na stronę forBET i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w forBET

Skomentuj aktualność Super tydzień promocji w forBET

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole