Superbet z polską licencją!

Ocena 0/5 | 0 głosów

Krążące w internecie od pół roku plotki stały się faktem, rumuński bukmacher Superbet uzyskał licencję Ministra Finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polsce!

Sam bukmacher nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenie, o fakcie przyznania polskiej licencji poinformował branżowy portal EGR. Superbet planuje do końca 2017 roku otworzyć na terenie kraju od 20 do 50 punktów naziemnych.

Licencja dla Superbet obejmuje na razie jedynie placówki naziemne, o pozwolenie na oferowanie zakładów w internecie Superbet będzie musiał się jeszcze postarać ale z pewnością uzyska je w 2018 roku.

Jak widać grono legalnych bukmacherów z licencją polską się rozrasta a chętnych bukmacherów podobno jest jeszcze kilku m.in Unibet i bwin.

Superbet - co to za bukmacher?

Superbet to lider rumuńskiego rynku zakładów bukmacherskich, posiada kilkaset punktów naziemnych i dobrą ofertę zakładów. Bukmacher ten we wrześniu zdobył nagrodę dla najlepszego bukmachera dla Europy Środkowo Wschodniej.

W Polsce działa poprzez spółkę córkę Superbet Zakłady Bukmacherskie Spółka z o.o którą zarządza wielu byłych pracowników Fortuny m.in Laš Antonin (dyrektor marketingu), Warlewski Adam (szef technologiczny) i Vojtěch Bajgar.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Superbet, przeczytaj opinie o Superbet lub przejdź na stronę Superbet i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Superbet

Skomentuj aktualność Superbet z polską licencją!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Superbet baner
Superbet baner