Tajemniczy wirus atakuje Wimbledon 2014, Serena Williams na kolanach!

Ocena 0/5 | 0 głosów

Serena Williams po zaskakującym odpadnięciu kilka dni temu z gier singlowych (1-2 z Alize Cornet) dzisiaj dała popis w deblu.

Serena wraz z siostrą Venus grały z parą Kristina Barrois Stefanie Voegele, już na rozgrzewce dało się odczuć dziwną dyspozycję Sereny, która miała problem z zachowaniem równowagi, na korcie pojawiła się lekarka. Serena czuła się słabo mimo tego po 10 minutowej przerwie rozpoczął się mecz.

W pierwszym gemie siostry Williams zostały przełamane po słabej grze, drugi gem przegrały przy podaniu przeciwniczek, gdy w 3 gemie do serwisu przystąpiłą Serena... cała widownia wpadła w osłupienie...

Serena Williams nie potrafiła dobrze udeżyć w piłkę, jej nieskoordynowane ruchy aż razily swoją nieporadnością, w ciągu 8 prób serwisowych nie potrafiła ani razu poprawnie zaserwować, miała duże problemy aby złapać podawaną przez dzieci piłki a jakość serwisowych prób wyglądała jak u nieporadnego dziecka... zresztą sami zobaczcie... wygląda to tak żenująco, że aż nie można uwierzyć, że w rzeczywistości miało miejsce.

Przyczyną takiej złej dyspozycji Sereny jest podobno tajemniczy wirus, który niespodziewanie zaatakował młodszą z sióstr Williams. Wirus ten łudząco przypomina chorobę filipińską, która kilka lat temu męczyła Aleksandra Kwaśniewskiego.

Czy to faktycznie choroba czy Serena przed meczem walnęła sobie kilka głębszych dla rozluźnienia i była po prostu pijana?

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.

Skomentuj aktualność Tajemniczy wirus atakuje Wimbledon 2014, Serena Williams na kolanach!

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole
LV BET baner
LV BET baner