Totolotek z nowym serwisem internetowym

Ocena 3/5 | 1 głos

Trzeci pod kątem popularności bukmacher dla Polaków Totolotek w dniu dzisiejszym pochwalił się całkowicie nową stroną internetową.

Zmiany są ogromne i dotyczą zarówno logo, wyglądu serwisu jak i całej mechaniki działania serwisu.

Rebranding  marki Totolotek oraz modernizacja serwisu internetowego podyktowane zostały faktem, że w grudniu 2018 roku bukmacher zmienił właściciela.

Totolotek przeszedł w ręce niemieckiego potentata hazardowego Gauselmann. Grupa Gauselmann aktywnie od lat działa w branży hazardowej na wielu płaszczyznach. Ich produkty to m.in oprogramowanie do gier, automaty hazardowe, poza tym niemiecka firma jest operatorem kasyn online oraz naziemnych punktów gry bingo. W swoim portfolio posiada również bukmachera działającego na licencji maltańskiej XTiP.

Poprzedni właściciel Totolotka, grecka spółka Intralot S.A. przez wiele lat bardzo pasywnie zarządzała biznesem. Totolotek stał w miejscu w czasie gdy obok pojawiała się coraz to nowa konkurencja. Wraz z legalizacją polskiego rynku hazardowego wszyscy legalni bukmacherzy zaczęli zyskiwać a "grecki" Totolotek wciąż nie mógł przebić się do nowych graczy. Archaiczny i toporny wygląd strony internetowej, na który skarżyło się wielu graczy, od lat był kulą u nogi firmy. Brak pomysłu oraz chęci na inwestycje Totolotka blokował jakiekolwiek rozwój firmy.

Słońce zaświeciło dla Totolotka?

Wraz z rebrandingiem nad logiem Totolotka zaświeciło "słoneczko Gauselmanna". Słońce to znak identyfikacyjny spółki i produkty niemieckiej firmy, znajduje się zarówno w logo bukmacher XTiP, Merkur Gaming (dostawca automatów dla Totalizatora), jak i samej firmy Gauselmanna.

Mamy nadzieję, że uśmiechnięte słońce będzie długo i jasno świecić nad Totolotkiem i przeniesie to same korzyści graczom.

Ważne informacje dla graczy:

  • Środki pieniężne i bonusowe zostały przeniesione do nowego systemu i będą wyświetlane na jednym saldzie.
  • Niewykorzystane Punkty Bet Club zostały przeniesione do nowej edycji programu, w której w prosty sposób można wymienić je są na środki pieniężne.
  • Funkcje takie jak historia zakładów zawartych na starej wersji strony (old.totolotek.pl) oraz eKupon Toto Liga, Toto Gol, Toto Mix dostępne będą tylko na starej wersji strony.
  • Między systemami można wygodnie się przełączać klikając przycisk „poprzednia wersja strony” znajdujący się w menu po lewej stronie na nowej platformie.
  • W najbliższym czasie zostanie zaprezentowana nowoczesna aplikacja iOS i Android oraz nową ofertę na sporty wirtualne!

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Totolotek, przeczytaj opinie o Totolotek lub przejdź na stronę Totolotek i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Totolotek

Komentarze i opinie

  1. " Archaiczny i toporny wygląd strony internetowej, "

    ... akurat dla mnie był bardzo przejrzysty ( podobnie jak "tipico" w niemieckim wydaniu ).

    • Link

Skomentuj aktualność Totolotek z nowym serwisem internetowym

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 3/5 | 1 głos
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner