Totolotek z nowym serwisem internetowym

Ocena 2/5 | 2 głosy

Trzeci pod kątem popularności bukmacher dla Polaków Totolotek w dniu dzisiejszym pochwalił się całkowicie nową stroną internetową.

Zmiany są ogromne i dotyczą zarówno logo, wyglądu serwisu jak i całej mechaniki działania serwisu.

Rebranding  marki Totolotek oraz modernizacja serwisu internetowego podyktowane zostały faktem, że w grudniu 2018 roku bukmacher zmienił właściciela.

Totolotek przeszedł w ręce niemieckiego potentata hazardowego Gauselmann. Grupa Gauselmann aktywnie od lat działa w branży hazardowej na wielu płaszczyznach. Ich produkty to m.in oprogramowanie do gier, automaty hazardowe, poza tym niemiecka firma jest operatorem kasyn online oraz naziemnych punktów gry bingo. W swoim portfolio posiada również bukmachera działającego na licencji maltańskiej XTiP.

Poprzedni właściciel Totolotka, grecka spółka Intralot S.A. przez wiele lat bardzo pasywnie zarządzała biznesem. Totolotek stał w miejscu w czasie gdy obok pojawiała się coraz to nowa konkurencja. Wraz z legalizacją polskiego rynku hazardowego wszyscy legalni bukmacherzy zaczęli zyskiwać a "grecki" Totolotek wciąż nie mógł przebić się do nowych graczy. Archaiczny i toporny wygląd strony internetowej, na który skarżyło się wielu graczy, od lat był kulą u nogi firmy. Brak pomysłu oraz chęci na inwestycje Totolotka blokował jakiekolwiek rozwój firmy.

Słońce zaświeciło dla Totolotka?

Wraz z rebrandingiem nad logiem Totolotka zaświeciło "słoneczko Gauselmanna". Słońce to znak identyfikacyjny spółki i produkty niemieckiej firmy, znajduje się zarówno w logo bukmacher XTiP, Merkur Gaming (dostawca automatów dla Totalizatora), jak i samej firmy Gauselmanna.

Mamy nadzieję, że uśmiechnięte słońce będzie długo i jasno świecić nad Totolotkiem i przeniesie to same korzyści graczom.

Ważne informacje dla graczy:

 • Środki pieniężne i bonusowe zostały przeniesione do nowego systemu i będą wyświetlane na jednym saldzie.
 • Niewykorzystane Punkty Bet Club zostały przeniesione do nowej edycji programu, w której w prosty sposób można wymienić je są na środki pieniężne.
 • Funkcje takie jak historia zakładów zawartych na starej wersji strony (old.totolotek.pl) oraz eKupon Toto Liga, Toto Gol, Toto Mix dostępne będą tylko na starej wersji strony.
 • Między systemami można wygodnie się przełączać klikając przycisk „poprzednia wersja strony” znajdujący się w menu po lewej stronie na nowej platformie.
 • W najbliższym czasie zostanie zaprezentowana nowoczesna aplikacja iOS i Android oraz nową ofertę na sporty wirtualne!

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Totolotek, przeczytaj opinie o Totolotek lub przejdź na stronę Totolotek i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Totolotek

Komentarze i opinie

 1. " Archaiczny i toporny wygląd strony internetowej, "

  ... akurat dla mnie był bardzo przejrzysty ( podobnie jak "tipico" w niemieckim wydaniu ).

  • Link
 2. Ta "archaiczna" poprzednia strona była o kosmos lepsza - można było wydrukować ofertę pod kątem zapotrzebowań (konkretne dyscypliny, ligi, zakłady, etc.), istniała możliwość sprawdzenia kuponu.
  Dziś na nowej wersji "strony internetowej" nie ma nawet przekierowania na tzw. starą wersję ("old.totolotek"), a nowi właściciele zamierzają zlikwidować zakłady Totoligi i Totogola
  Obecna "strona internetowa" to kolorowy komiks dla gimbazy.

  • Link

Skomentuj aktualność Totolotek z nowym serwisem internetowym

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 2/5 | 2 głosy
Powiększ pole
Totolotek baner
Totolotek baner