Traf startuje z zakładami online w sierpniu 2019

Ocena 0/5 | 0 głosów

Traf – jedyny bukmacher, który w Polsce oferuje zakłady na gonitwy konne poinformował o terminie uruchomienia platformy do obstawiania zakładów online.

W listopadzie 2018 roku spółka Traf – Zakłady Wzajemne uzyskała licencję na oferowanie zakładów w internecie. Od tego czasu znana była jedynie domena (trafonline.pl) pod którą bukmacher będzie oferował zakłady online, nie była jednak znana otwarcia platformy.

Dzisiaj już wiemy, że premiera nastąpi 2 sierpnia 2019 roku. Na oficjalnej stronie bukmachera trafonline.pl włączone już odliczanie. Do sierpnia nie zostało już wiele czasu. Od połowy wakacji Polacy będą mogli w internecie legalnie obstawiać wyniki gonitw konnych odbywających się w Polsce na torach wyścigów konnych na Służewcu, Partynicach i Spopockim Hipodromie.

Udostępnienie zakładów na wyścigi i gonitwy konne w internecie powinno spowodować wzrost zainteresowania tą dyscypliną wśród osób typujących zakłady. Wyścigi konne to bardzo specyficzny sport, w porównaniu do innych dyscyplin cechuje się małą przewidywalnością stąd kursy na zwycięzców gonitw bywają wysokie.

Wysokie kursy, szybka akcja i olbrzymie stawki wyścigów przyciągają miłośników hazardowych wrażeń. Na gonitwach konnych swojego majątku dorobił się m.in. Patric Veitch.

Traw platforma online

Traf – Zakłady Wzajemne to państwowa spółka, w 100 procentach zależna od Totalizatora Sportowego. Po uruchomieniu Lotto online i Total Casino Totalizator nie zwalnia tempa i przenosi zakłady bukmacherskie na gonitwy konne do internetu.

-- aktualizacja:

Trafonline oficjalnie wystartował.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Traf, przeczytaj opinie o Traf lub przejdź na stronę Traf i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Traf

Skomentuj aktualność Traf startuje z zakładami online w sierpniu 2019

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole