Typiko - 13. legalny bukmacher

Ocena 2,5/5 | 2 głosy

Koniec listopada przyniósł nowe wiadomości od Ministerstwa Finansów. Spółka Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej otrzymała licencje na oferowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Tym samym grono legalnych bukmacherów zostało powiększone o kolejny podmiot.

Typiko Sp. z o.o.  posiada siedzibę w Bielsku-Białej przy ulicy Katowickiej (nie mylić z zagranicznym bukmacherem Tipico). Jak na razie próżno szukać więcej informacji o nowej firmie bukmacherskiej. Chodzą słuchy, że właścicielem jest osoba, która w ostatnim czasie działała z sukcesami na rynku budowalanym. Nr licencji dla Typiko to PS4.6831.30.2017.

W tym roku to szósta licencja wydana przez Ministerstwo Finansów. W poprzednich miesiącach zgodę otrzymali TOTALbet, Cherry Online Polska (PZBuk), BEM Operations Limited (Betclic), BetFan i eWinner.

Generalnie Typiko stało się 13. legalnym bukmacherem posiadającym koncesje na zakłady online. Warto jednak pamiętać, że aktualnie w internecie z tego grona działa tylko dziewięć firm: Fortuna, Totolotek, LVbet, STS, forBET, TOTALbet, Milenium, eTOTO, PZBUK.

 

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Expert.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Typiko, przeczytaj opinie o Typiko lub przejdź na stronę Typiko i obstawiaj zakłady.


Skomentuj aktualność Typiko - 13. legalny bukmacher

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 2,5/5 | 2 głosy
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner