Typuj cenę Bitcoin w Fortuna

Typuj cenę Bitcoin w Fortuna

Rok 2017 z pewnością długo nazywany będzie rokiem kryptowalut. Potężne wzrosty wielu "wirtualnych walut" i ogólne szaleństwo medialne związane z Bitcoinem pozostanie wszystkim długo w pamięci.

Wzrosty jakie udało się zrobić poszczególnym kryptowalutom powalają dosłownie z nóg. Najpopularniejsze kryptowaluty od 1 stycznia 2017 do 16 grudnia 2017 zmieniły swoje ceny następująco:

W ciągu roku przyspieszył mocno rozwój infrastruktury i środowiska kryptowalut. Powstało wiele giełd i kantorów (także polskich lub w języku polskim) umożliwiających zakup wirtualnych walut, zakup bitcoina nie jest już tak trudny jak w 2012 roku. Jednak w dalszym ciągu inwestycja w kryptowaluty nie jest czynnością intuicyjną i prostą, w dodatku po zakupie pozostaje pytanie gdzie i jak bezpiecznie przetrzymywać swoje tokeny.

Jak zarobić na bitcoinie?

Jak zatem można zarobić na bitcoinie jednocześnie nie kupować samego bitcoina? Z pomocą przychodzą bukmacherzy! I wcale nie są to bukmacherzy bitcoinowi tylko poczciwa legalna Fortuna. Można obstawić cenę jaką osiągnie bitcoin 31 grudnia 2017 roku - taki właśnie zakład wprowadziła Fortuna.

Kurs Bitcoin (BTC) na koniec 2017 roku:

Kursy bukmacherskie na Bitcoin

Kursy zmieniają się dynamicznie w zależności od ceny kryptowaluty. Zaledwie niecały dzień wcześniej kurs na przekroczenie bitcoina granicy 20k USD wynosił 3.00, w tym czasie kurs bitcoina oscylował około 18k. Powyższe kursy aktualne są na godzinę 20:30 dnia 16 grudnia 2017. 

Czy warto typować wzrost cyfrowej waluty? Ciężko powiedzieć, atmosfera jaka panuje na rynku kryptowalut oraz efekt śnieżnej kuli gdyż oszałamiające wzrosty kuszą do inwestycji kolejne osoby i instytucje. To wszystko pcha kursy walut cyfrowych do przodu. Wiele osób prognozuje cenę 1 bitcoina po 50k USD, 200k USD a nawet 1 mln USD. Czy taka cena jest realna? Ciężko wyrokować, w każdym razie wiemy, że bańki spekulacyjne rządzą się nieracjonalnymi prawami. 

Fortuna zakłady na bitcoin przyjmuje do godziny 22:00 dnia 24 grudnia 2017 roku. Zatem na ostateczne obstawienie mamy czas do po wigilii :-)

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Fortuna, przeczytaj opinie o Fortuna lub przejdź na stronę Fortuna i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Fortuna

Skomentuj aktualność Typuj cenę Bitcoin w Fortuna

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp... Powiększ pole