Uwaga na bukmachera Otobet!

Ocena 3,5/5 | 2 głosy

Otobet to młody bukmacher powstały w 2015 roku. Szeroką ofertą, niezłymi kursami i wysokim bonusem powitalnym zdobył w zeszłym roku spory rozgłos na rynku zakładów bukmacherskich.

Wielu typerów z powodzeniem obstawiało zakłady w Otobet a sam bukmacher zbierał pozytywne opinie i dobrze rokował na przyszłość.

Niestety już w pierwszej połowie 2016 roku zaczęły się pojawiać negatywne opinie dotyczące początkowo problemów z supportem i weryfikacją konta a następnie poważniejsze problemy z wypłatami i nieuczciwym anulowaniem bonusa startowego.

Przy tak dużej liczbie skarg na Otobet i braku sensownego wyjaśnienia ze strony bukmachera jasnym stało się, że Otobet z dobrze zapowiadającego się bukmachera zszedł na drogę oszustwa.

We wrześniu 2016 Otobet dostał notę D na SportsBookReview (portal oceniający bukmacherów pod względem wiarygodności) a w grudniu został zdegradowany do noty F oznaczającej oszustwo. Liczba skarg zgłoszonych na Otobet jest ogromna. Problemy z bukmacherem potwierdza też portal surebety.pl gdzie temat jest szerzej opisany.

Tym samym Otobet podzielił los innej niedawnej gwiazdy zakładów bukmacherskich eXbinoG, które również po początkowych zachwytach skończyło na nocie F (oszust).

Polecamy nie rejestrować się i nie wpłacać pieniędzy do Otobet do czasu oficjalnego ustosunkowania się bukmachera do zarzucanych mu czynów. Należy śledzić informacje SBR i dopiero w przypadku zawarcia ugody bukmacher vs typerzy i podniesieniu oceny SBR do minimum D myśleć do depozycie. Osoby czujące się poszkodowane przez bukmachera powinny zgłosić się do SBR.

źródło: surebety, internet

-- aktualizacja luty 2017:

Bukmacher Otobet bez słowa wyjaśnienia przestał działać, domena otobet.com została wyłączona. Gracze, którzy na czas nie zdążyli zlecić wypłaty środków stracili wpłacone pieniądze.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Uwaga na bukmachera Otobet!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 3,5/5 | 2 głosy
Powiększ pole