Wielka wygrana 160 BTC w kasynie Cloudbet

Wielka wygrana 160 BTC w kasynie Cloudbet

W kasynie bukmachera Cloudbet padła rekordowa wygrana w wysokości 160 BTC. Przy obecnym kursie Bitcoin na poziomie $6 000 daje to 960 tysięcy dolarów i około 3,5 miliona złotych.

Szczęśliwy gracz zgarnął Jackpot w grze slotowej Troll Hunters i wygrał 160 BTC w jednej rundzie (zakręceniu maszyną). Cała sesja kasynowa tego szczęśliwca zakończyła się spektakularną wygraną i wzrostem stanu konta z 0,16 do aż 216 BTC.

Oczywiście do takich spektakularnych wygranych należy podchodzić z dystansem  i chłodną głową gdyż zdarzają się one bardzo rzadko a prawdopodobieństwo zdarzenia jest minimalne. Niemniej jednak ta wygrana w bitcoinach warta jest zauważenia.

Cloudbet lider rynku zakładów i hazardu w kryptowalucie Bitcoin. Zapewnia pełną anonimowość przy zakładaniu konta, wpłatach i zawieranych zakładów. Posiada bonus powitalny w wysokości aż 5 BTC, wysokie kursy i szeroką ofertę. Istnieje na rynku już kilka lat i zbiera pozytywne opinie.

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Cloudbet, przeczytaj opinie o Cloudbet lub przejdź na stronę Cloudbet i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Cloudbet

Skomentuj aktualność Wielka wygrana 160 BTC w kasynie Cloudbet

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp... Powiększ pole