ze stałą licencją w Rumunii

Ocena 0/5 | 0 głosów

bukmacher otrzymał stałą licencję w Rumunii, na swoim podstawowym rynku w Europie Wschodniej

bukmacher z dumą ogłasza, że otrzymał stałą licencję hazardową na świadczenie usług online w Rumunii. 29 czerwca 2016 mocą Decyzji Nr L1160650W000194 D. 1278/29.06.2016, wydanej przez Krajowy Urząd ds. Hazardu (ONJN) bukmacher otrzymał pozwolenie na działalność na terytorium Rumunii i dalsze oferowanie swoich usług rumuńskim klientom od 1 lipca 2016.

bukmacher jest jednym z pierwszych operatorów online, którzy spełnili wszystkie wymogi prawne i działając zgodnie z regulacjami dotyczącymi hazardu online zapewnili sobie oficjalną zgodę ONJN.

Ciężko pracowaliśmy by zapewnić sobie stałą licencję w Rumunii i w pełni sprostać wszystkim najnowszym wymogom prawnym nałożonym przez regulatora. Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc ogłosić, że jesteśmy jednym z pierwszych operatorów, któremu została przyznana 10-letnia licencja w Rumunii, która jest naszym podstawowym docelowym rynkiem na terenie Europy Wschodniej. Ta licencja jest dla nas bardzo ważna ponieważ nagradza nie tylko nasze starania dotyczące bezpieczeństwa i odpowiedzialnej gry, ale również fakt że wprowadziliśmy przejrzystość, zaufanie, bezpieczeństwo i wolność indywidualnej gry jako główne wartości naszej firmy”

- powiedział Christos Protopapas, Dyrektor ds. operacyjnych i sprzedaży bukmacher.

bukmacher jest obecny na rynku rumuńskim od czerwca 2015, na podstawie tymczasowego pozwolenia udzielonego przez ONJN i od tamtej pory uznawany jest za jedną z największych firm hazardowych w kraju.

Firma opracowała niestandardowe produkty dla swoich rumuńskich klientów, nawiązała współpracę z Gabi Balint, - zwycięzcą Pucharu Europy w 1986 – jako ambasadorem bukmacher, i zamierza kontynuować wspieranie lokalnego sportu.

bukmacher jest również w trakcie rozszerzania swej działalności opartej na licencjach w innych krajach Europy Wschodniej.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność ze stałą licencją w Rumunii

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole