Wirtualny pewniak, gwarantowany bonus w Fortuna

Ocena 0/5 | 0 głosów

W związku z odwołaniem na świecie większości popularnych rozgrywek sportowych bukmacher Fortuna w ramach akcji Fortuna z Bonusem przygotował na najbliższy weekend (13.03.2020 – 15.03.2020) specjalną promocję na grę w wirtualne sporty dla wszystkich graczy.

Każdy gracz, który w trakcie trwania promocji postawi min. 3 kupony prematch (solo, AKO lub MAXIKOMBI) zawierające co najmniej 1 zdarzenie związane z wirtualnymi sportami o stawce min. 10 zł brutto, otrzyma bonus w wysokości 1400 punktów FKP (wartość 10 zł).

Bonus zostanie przypisany do konta niezależnie od tego, czy postawione kupony będą wygrane czy przegrane – wystarczy spełnić warunki promocji.

Bonus pojawi się na iKontach graczy w poniedziałek 16.03.2020 do godz. 23:59.

Promocja obowiązuje na stronie efortuna.pl, w aplikacji mobilnej oraz PPZ Fortuny.

Wirtualny Pewniak Fortuna z Bonusem

Czym są wirtualne sporty?

Grając w tzw. Virtuale (tzn. sporty wirtualne) gracz zawiera zakład na zdarzenia w zawodach symulowanych komputerowo. Jedna rozgrywka trwa 3 minuty, a stawiać możemy na podstawowe zdarzenia, np. zwycięzcę meczu, dokładny wynik, liczbę bramek czy miejsce w wyścigu.

Symulację możemy oglądać na żywo tak jak realne wydarzenia sportowe. Obecnie w ofercie wirtualnych sportów Fortuny znajdziemy: piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi samochodowe, żużel oraz tenis.

Zastanawiasz się co możesz obstawiać gdy rozgrywki sportowe są odwołane? Przeczytaj artykuł przełożone mecze - co obstawiać w którym przedstawiamy pięć możliwości.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Fortuna, przeczytaj opinie o Fortuna lub przejdź na stronę Fortuna i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Fortuna

Skomentuj aktualność Wirtualny pewniak, gwarantowany bonus w Fortuna

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner