Zakład bez ryzyka 100 PLN na mecz Polska - Islandia w Betclic

Ocena 0/5 | 0 głosów

Dzisiaj, piątek 13-tego nie musi być pechowy!

Szczególnie jak swój mecz rozgrywa reprezentacja Polski!  Tego dnia zobaczymy tez takie hity jak Hiszpania-Anglia, Francja-Niemcy czy Belgia-Włochy!

Wnieś zakład za min. 50 złotych o kursie min. 2.0 na dowolne mecze piłki nożnej rozgrywane dokładnie w piątek 13. listopada, a jeśli Polska nie wygra z Islandią to Betclic zwróci Ci stawkę pierwszego przegranego zakładu, który spełni wymogi tej promocji do 100 złotych!

Jak wykorzystać bonus?

 1. Zarejestruj się w promocji, klikając przycisk na tej stronie.
 2. Wnieś dowolny zakład przedmeczowy, pojedynczy lub akumulator na mecze rozgrywane w piatek, 13. listopada (minimalna stawka: 50 zł, minimalny kurs: 2,00).
 3. Jeżeli Twój pierwszy postawiony zakład okaże się przegrany, a Polska reprezentacja NIE WYGRA z Islandią, Betclic zwróci Ci stawkę tego zakładu do 100 złotych!

Przejdź do Betclic

Zwrot nastąpi na konto gracza w ciągu 72 godzin od meczu. Przed wypłatą zwrócona kwota musi zostać obrócona 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami oraz o kursie minimalnym 2,00.

Betclic bonus

Regulamin

 1. Poniższy regulamin obowiązuje w połączeniu z Regulaminem Ogólnym. 
 2. Promocja przeznaczona jest dla graczy posiadających konto w Betclic. Każdy gracz musi zarejestrować swoje konto na stronie głównej promocji. 
 3. Aby wziać udział w tej promocji, każdy gracz musi się w niej zarejestrować. Rejestracji można dokonać tylko jeden raz. Zakłady będą zaliczane do tej promocji tylko po rejestracji gracza (pod warunkiem, że wszystkie inne warunki regulaminu również zostaną spełnione). Jeżeli gracz postawi zakład przed rejestracją, to taki zakład nie będzie brał udziału w tej promocji. 
 4. Promocją objęte są zakłady (single i wielokrotne) postawione na mecze piłki nożnej rozgrywane dokładnie 13. listopada 2015 roku za przynajmniej 50 złotych o kursie minimalnym 2,0 lub wyższym. 
 5. W Promocji będą liczone tylko zakłady kwalifikujące się. Zakłady anulowane i systemowe nie będą zaliczane do tej promocji. 
 6. Wszyscy gracze, którzy zarejestrują się w promocji i wniosą zakłady zgodne z powyższymi kryteriami, otrzymają zwrot za pierwszy przegrany kwalifikujący zakład w wysokości maksymalnie do 100 złotych pod warunkiem, że Polska NIE WYGRA z Islandią. 
 7. Maksymalny zwrot dla jednego gracza może wynieść 100 zł. 
 8. Każdy gracz może otrzymać tylko jeden bonus. 
 9. Bonusy zostaną dodane do kont graczy w ciągu 72 godzin od rozliczenia zakładu. 
 10. Zwrot oferowany w tej promocji nie może być wykorzystywany w połączeniu z inną ofertą. 
 11. Wykorzystanie freebeta określone jest zasadami Warunków Ogólnych Betclic. Aby wypłacić freebet, musi on zostać obrócony 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami oraz o kursie minimalnym 2,00. Wszystkie freebety ważne są przez 30 dni od dnia przyznania. Jakikolwiek niewykorzystany bonus, zostanie po tym czasie usunięty z konta użytkownika. Jeżeli bonus zostanie postawiony w więcej niż jednym zakładzie, każdy taki zakład musi byś postawiony na różnych wydarzeniach (różne rodzaje zakładów postawione na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu postawiony na różne wydarzenia). 
 12. Obrót bonusu będzie liczony od momentu przyznania go na konto gracza. 
 13. Jeżeli bonus nie zostanie obrócony w ciągu 180 dni, pozostała kwota bonusu i wszelkie wygrane z niego pochodzące, zostaną anulowane i usunięte z konta gracza. 
 14. Betclic nie jest w żaden sposób powiązany komercyjnie z klubami lub rozgrywkami, których mecze są objęte promocją. 

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Betclic, przeczytaj opinie o Betclic lub przejdź na stronę Betclic i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Betclic

Skomentuj aktualność Zakład bez ryzyka 100 PLN na mecz Polska - Islandia w Betclic

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole
Betsson baner