Zakład bez ryzyka za 40 zł w TOTALbet

Ocena 5/5 | 1 głos

Prawdziwy Zakład Bez Ryzyka na sporty wirtualne w TOTALbet

Legalny bukmacher TOTALbet przygotował wyjątkową okazję, by rozpocząć przygodę z zakładami na Sporty Wirtualne. Przez siedem najbliższych dni każdy Klient może codziennie postawić prawdziwy Zakład Bez Ryzyka za 40 zł. To oznacza, że w przypadku przegranej stawka zostanie zwrócona na saldo główne z możliwością dalszej gry lub wypłaty!   

Gdy kolejne rozgrywki sportowe są odwoływane z powodu koronawirusa, warto spróbować zabawy na Sportach Wirtualnych. Pomoże w tym promocja TOTALbet, która jest bardzo atrakcyjna.

Zakład bez ryzyka w TOTALbet

Od piątku 13.03 do czwartku 19.03 każdy Gracz może codziennie postawić zakład bez ryzyka za 40 zł. Jeżeli pierwszy zakład okaże się wygrany, nagroda trafia na saldo główne Gracza. Jeżeli przegrany – cała stawka 40 zł również wróci na saldo główne z możliwością dalszej gry lub wypłaty. Tak codziennie przez siedem dni!

Warunki promocji

  • Obowiązuje w dniach 13.03.2020 od godziny 00:00 do 19.03.2020 do godziny 23:59.
  • Postaw zakład AKO (z minimum dwoma zdarzeniami) z salda głównego z zakładami wyłącznie na sporty wirtualne rozgrywane w dniach: 13-19.03.2020, za minimalną stawkę 40 zł.
  • Jeśli nie wygrasz, otrzymasz zwrot 100% stawki do 40 zł w postaci gotówki na saldo główne!
  • Minimalna stawka 40 zł (zwrot 40 zł). Maksymalna stawka nie jest ograniczona, przy czym maksymalny zwrot wynosi 40 zł.
  • Każdy Gracz może skorzystać z promocji 7 razy, przy czym każdy kupon Bez Ryzyka musi zostać zagrany w inny dzień trwania promocji.  

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera TOTALbet, przeczytaj opinie o TOTALbet lub przejdź na stronę TOTALbet i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w TOTALbet

Skomentuj aktualność Zakład bez ryzyka za 40 zł w TOTALbet

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 5/5 | 1 głos
Powiększ pole
TOTALbet baner
TOTALbet baner