Zakłady na Złote Globy w Betfan

Ocena 0/5 | 0 głosów

Nowy Rok to czas wielu podsumowań i plebiscytów. Jednym z nich są Złote Globy. A legalny polski bukmacher Betfan przygotował specjalną ofertę na ceremonię wręczenia tych prestiżowych nagród.

To będzie już 77 edycja Złotych Globów, które zostaną przyznane w nocy z 5 na 6 stycznia. Cenną statuetkę otrzyma m.in. najlepsza aktorka w dramacie, najlepsza aktorka w komedii/musicalu, najlepszego aktora w dramacie i w komedii/musicalu oraz nagrody dla najlepszych produkcji. Jeśli śledzisz kinowe nowości i świat filmu, a za Tobą kilka seansów w 2019 roku, zwróć uwagę na ofertę Betfan. Bukmacher przygotował ofertę na wszystkie te kategorie.

Film, który cieszy się sporym uznaniem zarówno widzów, jak i krytyków jest Judy. Renee Zellweger ma zatem duże szanse na otrzymanie statuetki. Wysokie notowania ma również Awkwafina, która zagrała w Kłamstewkach. Jest faworytką wielu bukmacherów to nagrody za najlepszą aktorkę w komedii/musicalu.

Oczywiście głównym pretendentem do oderbania statuetki dla najlepszą rolę w dramacie jest Joaquin Phoenix, który wcielił się w Jokera, czyli hit ostatnich miesięcy. Z kolei Eddie Murphy ma duże szanse do otrzymania nagrody za najlepszego aktora w komedii/musicalu za Nazywam się Dolemite. Choć ma bardzo dużą konkurencję w osobie Leonardo DiCaprio, który znów zagrał świetną rolę w Pewnego razu...w Hollywood.

Użytkownicy Netflixa zapewne znają również najnowsze dzieło Martina Scorsese, czyli Irlandczyka z Alem Pacino, Robertem De Niro i Joe's Pesci'm. Film jest faworytem w wyścigu o nagrodę za najlepszy dramat. Scorsese będzie walczył również z Bong Joon Ho, odpowiedzialnym za Parasite, w kategorii najlepszy reżyser. Dosyć pewna jest również kandydatura Pewnego razu...w Hollywood do otrzymania statuetki za najlepszą komedię/musical.

A Wam który film z 2019 roku podobał się najbardziej? Czy pokrywa się przewidywaniami BETFAN i innych bukmacherów? Czy macie swoje typy?

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Achim.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Betfan, przeczytaj opinie o Betfan lub przejdź na stronę Betfan i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Betfan


Skomentuj aktualność Zakłady na Złote Globy w Betfan

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski