Zapowiedź meczu Legia - Lech

Ocena 0/5 | 0 głosów

Przed sezonem śmaiło byśmy obstawiali że Lech z Legią będą rywalizowały o mistrzostwo w Ekstraklasie.

Śmiało można powiedzieć że życie zweryfikowało te poglądy. Kompletnie nie udany początek sezonu dla Lecha i beznafdziejna gra pod wodzą trenera Skorży sprawiła, że Lech okupował coraz to niższe miejsca w tabeli. Wreszcie ktoś powiedział dość i pozbyto się trenera i drużyna jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki ruszyła marszem w górę tabeli.

Obecnie Lech prezentuje świetną formę i włączył się we walkę o 3 miejsce. Ma na to realne szanśe ponieważ tylko 3 oczka dzielą go od Cracovii , która obecnie jest na 3 miejscu. Generalnie Lech potrzebuje zwycięstwa z Legią aby urzeczywistnić ten plan.

Legia po udanym początku i słabszej dyspozycji w czasie trwania sezonu, dał asię wyprzedzić rewelacji polskiej ligii Piastowi. Fani w Warszawie ze zdumieniem przecierali oczy, kiedy to teoretycznie słabsza drużyna wygrywała mecz za meczem dystansując faworyzowaną Legię. I w warszawskim zespole nastąpiła zmiana trenera i trzeba ucziciwe oddać że pod wodzą Czerczesowa Legia pewnie zmierza po mistrzostwo Polski. Możliwy jest także dublet, ponieważ niedawno Legia wyeliminowała Zawiszę z Pucharu Polski, tym samym torując sobię drogę do finału.

Typuj Ekstraklasę w Lidze Typerów i walcz o gwarantowane 100 EUR!

Dodatkowym smaczkiem tego zbliżającego się święta sportowego jest, przejście Kaspera Halamainena do Legii z Kolejorza, podczas przerwy zimowej. Decyzją głowengo sponsora Lecha firmy STS, który postanowił, że wymieni stare koszulki Kaspera Hamalainena na Dawida Kownackiego, zawrzało ponownie na linii Warszawa - Poznań. Kibice ze stolicy sugerują, by fani z Poznania zaopatrzyli się w nową koszulkę Fina. Tym razem w barwach Legii.

Oprócz wspomnień o kompleksach, kibice wicemistrzów Polski wbili szpilkę odnośnie daty założenia klubu.

Obstawiaj mecz Lecha z Legią u bukmachera bukmacher. Znajdziesz w bukmacher ponad 175 dedykowanych rynków z zakładami niedostępnymi u innych bukmacherów.

W sobotę Lech będzie obchodził 94. rocznicę założenia klubu. Według warszawian Wielkopolanie powinni świętować dopiero 10. urodziny zespołu. Skąd ta różnica? Dekadę temu w Poznaniu doszło do fuzji Lecha z Amiką Wronki.

Sympatycy drużyn przypominają tabelę ostatniego sezonu, w którym oba zespoły występowały w Ekstraklasie. Po nim formalnie zdegradowano Kolejorza, a klub z Wronek zmienił nazwę i siedzibę, przejął prawa niematerialne i zajął jego miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Atmosfera podgrzewana jest w związku ze zbliżającym się starciem obu ekip. Do meczu Lech - Legia dojdzie w najbliższą sobotę o godzinie 20:30. Mecz na Inea Stadionie obejrzy komplet widzów.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Zapowiedź meczu Legia - Lech

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole