Zwrot 50% na Derby Madrytu w

Ocena 0/5 | 0 głosów

Czy Królewscy zrewanżują się Atletico za zeszłotygodniową porażkę na Estadio Vicente Calderon?

Postaw zakład pojedynczy na Derby Madrytu Real - Atletico w pucharze hiszpanii za stawkę 50 PLN do 100 PLN, a jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci 50% postawionej stawki!

Kolejne derby Madrytu będą dla Los Blancos okazją do szybkiego zrewanżowania się podopiecznym Simeone za zeszłotygodniową porażkę 0-2. Na stadionie Atletico bardziej skuteczni okazali się być gospodarze, dla których gole strzelali Raul Garcia i Gimenez. Czy w tej sytuacji Carlo Ancelotti zdecyduje się na desygnowanie do gry CR7 już od pierwszej minuty rewanżu?

Warunki promocji Bonus 50%:

  1. Postaw zakład pojedynczy na Derby Madrytu za stawkę 50PLN do 100PLN (12EUR/USD - 25EUR/USD) po kursie min. 2.0 przed rozpoczęciem spotkania 15-go stycznia.
  2. Jeśli przegrasz zakład, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki do 50PLN.
  3. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym w ciągu 30 dni od jego otrzymania. Załady akumulowane z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
  4. Aby otrzymac bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu 24 godzin od ostatniego gwizdka. W mailu prosimy o podanie numeru przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
  5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring).
  6. Bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
  7. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
  8. Bukmacher zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
  9. bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia. 
  10. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Zwrot 50% na Derby Madrytu w

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole
LV BET baner
LV BET baner