czwartek, 12 wrzesień 2019 01:10

Mecz baseballu MLB Miami Marlins - Milwaukee Brewers dnia 12 wrzesień o godzinie 01:10. USA baseball typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: środa, 11 wrzesień 2019 03:06.

Logo Miami Marlins

Miami Marlins

FT
5-7
Logo Milwaukee Brewers

Milwaukee Brewers
Mecz zakończony

Typy z Ligi Typerów

Zakład Typ Typer Stawka Zysk Kurs
Over/under

Powyżej 8

marek15 10 8.8 1.88
Wynik końcowy

Miami Marlins

umperteq78 8 -8 2.32
Over/under

Powyżej 8.5

maria6667 1 0.89 1.89
Over/under

Powyżej 8.5

zbyszek57 10 8.9 1.89

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik meczu baseballu Miami Marlins - Milwaukee Brewers i walcz o prawdziwe pieniądze w Lidze Typerów! Co miesiąc do wygrania w konkursie typerskim 100 EURO. Typowanie wyników meczy baseballu.


czwartek, 12 wrzesień 2019
Wynik końcowy Miami Marlins 2.32 Milwaukee Brewers 1.67
Handicap Miami Marlins (+1) 2.02 Milwaukee Brewers (-1) 1.85
Over/under Powyżej 8 1.88 Poniżej 8 1.98


Typujesz mecz baseball'a Miami Marlins - Milwaukee Brewers u bukmachera? Totolotek, Milenium, forBET?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Weryfikacja konta u bukmachera
Weryfikacja konta u bukmachera

Weryfikacja konta u bukmachera, zwana również weryfikacją tożsamości, to proces polegający na sprawdzeniu i weryfikacji danych gracza. Liczysz, że rejestracja konta u legalnego bukmachera to koniec formalności? Niestety tak nie jest. Firmy bukmacherskie, aby potwierdzić tożsamość swojego klienta,...

Rodzaje kursów bukmacherskich
Rodzaje kursów bukmacherskich

Kurs bukmacherski, a właściwie jego wysokość w zakładach bukmacherskich, odgrywa ogromną rolę. Od wysokości kursu zależy potencjalna wygrana. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego kursy na to samo zdarzenie są zróżnicowane? Jeśli tak, nie jesteś pierwszym, którego to ciekawi. Podkreślmy, że kurs...

Krecze w tenisie
Krecze w tenisie

Co to jest krecz? To sytuacja, w której w trakcie trwającego meczu jeden z zawodników rezygnuje z gry. W tym poradniku opiszemy dlaczego znajomość rozliczania kreczy przez bukmacherów jest ważna i jak krecze rozliczane są u poszczególnych firm bukmacherskich. Z tego artykułu dowiesz się jak...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Miami Marlins - Milwaukee Brewers? Obstawiasz, że wygra Miami Marlins czy może Milwaukee Brewers?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole

Promocje bukmacherskie


STS baner