sobota, 20 kwiecień 2019 02:30

Mecz baseballu MLB Pittsburgh Pirates - San Francisco Giants dnia 20 kwiecień o godzinie 02:30. USA baseball typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: piątek, 19 kwiecień 2019 04:06.

Logo Pittsburgh Pirates

Pittsburgh Pirates

FT
4-1
Logo San Francisco Giants

San Francisco Giants
Mecz zakończony

Typy bukmacherskie z analizami

Typ Kurs Stawka Bukmacher
Pittsburgh Pirates
(Wynik końcowy)
1.98 10/10 forBET
Bonus 2000 zł + 50 zł

Mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy, myślę, że są obecnie w dużo lepszej formie i motywacji, goście to przeciętny zespół na wyjazdach, myślę, że gospodarze powinni u siebie zagrać jutro bardzo dobrze.

Zakład wygrany

Typy z Ligi Typerów

Zakład Typ Typer Stawka Zysk Kurs
Wynik końcowy

Pittsburgh Pirates

Kuba#6 10 9.8 1.98
Over/under

Powyżej 7.5

tarantul36 10 -10 2.02

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik meczu baseballu Pittsburgh Pirates - San Francisco Giants i walcz o prawdziwe pieniądze w Lidze Typerów! Co miesiąc do wygrania w konkursie typerskim 100 EURO. Typowanie wyników meczy baseballu.


sobota, 20 kwiecień 2019
Wynik końcowy Pittsburgh Pirates 1.98 San Francisco Giants 1.89
Handicap Pittsburgh Pirates (+1) 1.70 San Francisco Giants (-1) 2.23
Over/under Powyżej 7 1.85 Poniżej 7 2.02


Typujesz mecz baseball'a Pittsburgh Pirates - San Francisco Giants u bukmachera? Totolotek, Milenium, forBET?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Pokerowa Trójka
Pokerowa Trójka

Uważa się, że Pokerowa Trójka powstała ponad trzysta lat temu, z dynamicznej angielskiej gry trzech kart znanej jako ‚Brag’, która sama w sobie jest do dzisiaj, bardzo popularną grą. Gra ta, zawędrowała do Ameryki i znana jest jako ‚Casino Brag’ lub ‚British Brag’. Dopiero w ostatnich czasach...

Patrick Veitch - pogromca bukmacherów
Patrick Veitch - pogromca bukmacherów

Większość typerów, wygrywając na zakładach bukmacherskich kilkaset złotych, potrafi przez kilka minut skakać z radości i rozmyślać, na co wyda „łatwo” zarobione pieniądze. Dla innych taką granicą jest kilka tysięcy, są jednak też i tacy, którzy wygrywają regularnie, a ich dochody z tego tytułu...

Heads-up - jak grać jeden na jednego?
Heads-up - jak grać jeden na jednego?

Gra Heads-up to kwintesencja rozgrywek pokerowych, nie od dziś wiadomo, że pojedynki jeden na jednego budzą bardzo dużo emocji. Nie trzeba tutaj od razu przytaczać rozgrywek pokerowych. Można przecież zacząć od boksu czy tenisa ziemnego. Tutaj, praktycznie zawsze trwają rozgrywki jeden na jednego,...

Błędne myślenie
Błędne myślenie

Osiąganie zysku z obstawiania zakładów bukmacherskich nie jest sprawą prostą. Ogrywanie bukmacherów dobrze wygląda jedynie w planach. Gdy przyjdzie do obstawiania zakładów, to po kilku zakładach, które „powinny wejść”, zaczynają się schody. Przeciwko typerowi działa wiele czynników, a jedną z...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Pittsburgh Pirates - San Francisco Giants? Obstawiasz, że wygra Pittsburgh Pirates czy może San Francisco Giants?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole

Promocje bukmacherskie


Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski