Kody promocyjne

Zadowolony człowiek z Polski
Kod promocyjny to gwarancja najwyższego bonusu.

Jednym z najpopularniejszych sposobów stosowanych przez bukmacherów na przyciągnięcie nowych graczy są bonusy powitalne przyznawane jednorazowo po założeniu konta.

Jednak nie wszyscy gracze mają świadomość, że w prosty sposób można powiększyć kwotę bonusu lub skorzystać z atrakcyjniejszych warunków, korzystając ze specjalnego kodu promocyjnego, który wpisuje się w formularzu podczas rejestracji konta.

Rejestrując konto bez kodu promocyjnego nowy gracz otrzymuje jedynie bonus powitalny o standardowej wysokości. Wielu bukmacherów przygotowuje specjalne kody promocyjne, które uprawniają graczy do odebrania lepszej oferty na start. Warto wiedzieć, że kod promocyjny często nazywany jest także kodem bonusowym – w obu przypadkach chodzi o ten sam rodzaj korzyści.

Bukmacherzy nie informują na swoich witrynach graczy o tym, jak i gdzie znaleźć kod powiększający bonus powitalny. Jako długoletni partner firm bukmacherskich i branżowy portal, spryciarz.com oferuje lepszą od standardowej ofertę dla swoich czytelników i nowych graczy. Dzięki naszym kodom bonusowym możecie liczyć na wyższy bonus u niektórych bukmacherów.

Jakie korzyści może uzyskać gracz dzięki kodom bonusowym?

 • Większą kwotę bonusu powitalnego od depozytu.
 • Dodatkowy zakład bez ryzyka lub zakład bez depozytu.
 • Lepsze warunki wymaganego obrotu bonusem.

Nie wszyscy bukmacherzy oferują kody promocyjne, dlatego otwierając konto u niektórych firm powiększenie bonusu powitalnego nie jest możliwe. Poniżej oddajemy do Waszej dyspozycji kody promocyjne do legalnych bukmacherów działających w Polsce. Kody są aktualne i uprawniają do otrzymania wyższego bonusu w listopadzie 2020 roku.

Kody promocyjne do bukmacherów

Logo Fortuna

Bonus powitalny 2230 zł zawiera bonus od depozytu 2000 zł, zakład bez ryzyka 210 zł oraz bonus bez depozytu 20 zł.

Kod promocyjny Fortuna SPRYCIARZ Data ważności 31.12.2020
Logo forBET

Bonus powitalny 2350 zł zawiera bonus od depozytu 2250 zł oraz zakład bez ryzyka 100 zł. Bonus od depozytu podzielony na 2 części: 100% od 1 wpłaty - bonus 2050 zł, 10% od 2 wpłaty - bonus MaxiZysk 200 zł. Przez 14 dni gracz nie płaci 12% podatku Ministerstwa Finansów..

Kod promocyjny forBET SPRYCIARZ Data ważności 31.12.2020
Logo STS

Bonus powitalny 1259 zł zawiera bonus od depozytu 1200 zł, zakład bez ryzyka 30 zł oraz bonus bez depozytu 29 zł.

Kod promocyjny STS SPRYCIARZ Data ważności 31.12.2020
Logo Betfan

Bonus powitalny 600 zł zawiera zakład bez ryzyka 600 zł. Bonus od depozytu podzielony na 3 części: 100% od 1 wpłaty - bonus 1500 zł, 80% od 2 wpłaty - bonus 1000 zł, 50% od 3 wpłaty - bonus 500 zł. Bonus z mnożnikiem.

Kod promocyjny Betfan SPRYCIARZ Data ważności 31.12.2020
Logo Totolotek

Bonus powitalny 520 zł zawiera bonus od depozytu 500 zł oraz bonus bez depozytu 20 zł.

Kod promocyjny Totolotek SPRYCIARZ Data ważności 31.12.2020
Logo PZBUK

Bonus powitalny 400 zł zawiera bonus od depozytu 200 zł oraz zakład bez ryzyka 200 zł.

Kod promocyjny PZBUK SPRYCIARZ Data ważności 31.12.2020
Logo Betclic

Bonus powitalny 550 zł. Cashback - zwrot pieniędzy w przypadku przegranej.

Kod promocyjny Betclic SPRYCIARZ Data ważności 31.12.2020
Logo eToto

Bonus powitalny 200 zł.

Kod promocyjny eToto SPRYCIARZ Data ważności 31.12.2020
Logo eWinner

Bonus powitalny 655 zł zawiera bonus od depozytu 500 zł oraz zakład bez ryzyka 155 zł. Zakład bez ryzyka zwracany na saldo główne nie wymaga obrotu!

Kod promocyjny eWinner SPRYCIARZ Data ważności 31.12.2020
Logo TOTALbet

Bonus powitalny 5045 zł zawiera bonus od depozytu 5000 zł, zakład bez ryzyka 25 zł oraz bonus bez depozytu 20 zł.

Kod promocyjny TOTALbet SPRYCIARZ Data ważności 31.12.2020

Jak prawidłowo użyć kod promocyjny?

Kod promocyjny wpisuje się w formularzu rejestracyjnym na etapie tworzenia konta u bukmachera. Każdy bukmacher posiada swój własny, specyficzny dla siebie formularz więc nie sposób określić dokładnego miejsca w które należy wpisać kod bonusowy.

Czasami pole w kod bonusowy znajduje się w kroku 1 (eWinner), czasami w kroku 2 (PZBUK) a w niektórych wypadkach w ostatnim kroku.

Kod promocyjny w eWinner
Kod promocyjny w eWinner – krok 1.
Kod promocyjny w PZBUK
Kod promocyjny w PZBUK – krok 2.

W każdym razie, bezwzględnie trzeba pamiętać o tym, że kod bonusowy wpisuje się w trakcie rejestrowania konta. Jeżeli bukmacher oferuje kody promocyjne to w formularzu musi znaleźć się pole o nazwie „kod bonusowy” albo „kod promocyjny”.

W razie wątpliwości i obawy o przeoczeniu tego pola, będąc w trakcie rejestracji konta zawsze można przełączać się wstecz pomiędzy kolejnymi krokami bez utraty wprowadzonych danych. Przed rejestracją lub w trakcie zawsze można się też zapytać konsultanta na czacie gdzie należy wprowadzić kod.

Instrukcja zastosowania kodu promocyjnego krok po kroku:

 1. Wybierz z podanej listy bukmachera, u którego chcesz założyć konto.
 2. Skopiuj podany w czerwonej ramce kod promocyjny (pisany WIELKIMI LITERAMI).
 3. Przejdź do strony rejestracji, klikając w podany obok link (ODBIERZ)
 4. Wpisz swoje dane, a w odpowiednim miejscu (np. w okienku KOD PROMOCYJNY) podaj wklej/wpisz kod promocyjny.
 5. Zakończ etap rejestracji, potwierdzając utworzenie konta sposobem wymaganym przez danego bukmachera
 6. Bonus zostanie przyznany automatycznie, jeśli kod promocyjny jest poprawny.
 7. Ciesz się większym bonusem powitalnym!

FAQ – najczęściej zadawana pytania

 • Czy kod promocyjny jest wymagany do otrzymania bonusu powitalnego?

  Nie jest. Możesz zarejestrować konto u bukmachera i otrzymać standardowy bonus powitalny. Pamiętaj jednak, że dzięki wpisaniu kodu promocyjnego dostępnego na spryciarz.com otrzymujesz lepsze warunki na start, pozostając jednocześnie pełnoprawnym klientem bukmachera. Korzystając z takiego rozwiązania nic nie tracisz, a jedynie zyskujesz!

 • Gdzie mogę znaleźć kody promocyjne bukmachera?

  Kody do poszczególnych bukmacherów, uprawniające do odebrania większego bonusu powitalnego znajdziesz w zestawieniu umieszczonym powyżej. Są to hasła napisane WIELKIMI LITERAMI, umieszczone w czerwonych ramkach (np. SPRYCIARZ).

 • Czy każdy bukmacher stosuje taki sam kod promocyjny?

  Nie! Zdarza się, że kody promocyjne są takie same dla kilku bukmacherów, jednak nie należy traktować tego, jak regułę. Zawsze stosuj kod promocyjny przeznaczony do wybranego bukmachera. Aby uniknąć pomyłki, po skopiowaniu kodu skorzystaj z umieszczonego obok linku i od razu przenieś się do etapu rejestracji.

 • Czy kody powitalne są zgodne z prawem?

  Oczywiście. Na spryciarz.com udostępniamy tylko legalne rozwiązania i kody, nie musisz się o nic obawiać. Kody promocyjne są akceptowanym i dopuszczalnym w polskim prawie rozwiązaniem marketingowym.

 • Czy ważna jest pisownia kodu promocyjnego – z małej czy wielkiej litery?

  Aby mieć pewność, że kod poprawnie zadziała zawsze stosuj pisownię podaną na spryciarz.com. Jeśli kod promocyjny w całości składa się z wielkich liter, wpisz go w taki sam sposób podczas rejestracji konta u bukmachera. Jeśli z małych, wtedy również wpisz go, stosując małe litery.

 • Którzy bukmacherzy oferują kody zwiększające bonus?

  Listę wszystkich bukmacherów oferujących kody zwiększające bonus podajemy w powyższym zestawieniu. Są to: Fortuna, forBET, STS, Betfan, Totolotek, PZBUK, Betclic, eToto, eWinner, TOTALbet.

 • Czy kod podany na spryciarz.ocm jest aktualny?

  Na spryciarz.com zawsze podajemy aktualne kody promocyjne. Pamiętaj jednak, że mogą one ulec zmianie, dlatego zawsze sprawdź kod tuż przed samym przystąpieniem do rejestracji konta u bukmachera.