BestBet opinie i informacje

Ocena 2/5 | 4 głosy
 • Bonus powitalny ?
 • Oferta zakładów przedmeczowych ?
 • Legalny bukmacher w Polsce
 • Strona internetowa bestbet24.pl

BestBet
ocena
2/5 2
nie otwarty

BestBet to nowy bukmacher z polską licencją.

W dniu 22 stycznia 2019 roku Ministerstwo Finansów opublikowało informację o przyznaniu spółce BestBet Sp. z o.o. zezwolenia na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Wspomniana spółka jest operatorem bukmachera BestBet.

Nowy bukmacher otrzymał na razie licencję jedynie na punkty stacjonarne. Z uwagi, że w dzisiejszych czasach zdecydowana większość zakładów zawierana jest w internecie to podejrzewamy, że bukmacher stara się również o licencję online.

Proces przyznawania licencji na zakłady stacjonarne i internetowe to z punktu widzenia Ministerstwa Finansów oddzielne byty i są rozpatrywane suwerennie.

Dnia 21 maja 2019 roku bukmacher BestBet otrzymał licencję na zakłady przez internet. W internecie bukmacher wystartuje pod domeną bestbet24.pl.

Kiedy wystartuje BestBet?

Władze bukmachera nie podają na razie żadnych, nawet szacowanych terminów startu działalności firmy. Nie spodziewamy się rychłego startu bukmachera BestBet. Prawdopodobnie bukmacher rozpocznie działalność dopiero w 2020 roku.

Po pierwsze - urządzenie placówek naziemnych to proces długotrwały. Niezbędne jest znalezienie dogodnych dla miejscówek, wyremontowanie i dostosowanie lokali do potrzeb klientów oraz zatrudnienie personelu.

Po drugie - BestBet nie otrzymał licencji na zakłady internetowe więc nie może jeszcze startować z pracami wdrożeniowymi oprogramowania do obstawiania online. Procedura licencyjna potrafi ciągnąć się miesiącami a uzyskanie licencji wcale nie jest zadaniem łatwym. Najlepszym przykładem jest Superbet, który od roku czasu nie potrafi uzyskać licencji online.

Polecani bukmacherzy w Polsce

Nie możesz się doczekać na Betfan? Szukasz działającego bukmachera? Polecamy Totolotka, Fortuna i PZBUK.

Logo Totolotek

Bonus 800 zł

Dobry polski legalny bukmacher ze świetnym bonusem powitalnym 500 zł od depozytu. Szeroka oferta zakładów i ciekawe promocje dodatkowe.

obstaw w Totolotek
Logo Fortuna

Bonus 2720 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny support.

obstaw w Fortuna
Logo PZBUK

Bonus 520 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków z międzynarodowej grupy ComeOn. Posada atrakcyjną ofertę zakładów i szybką stronę internetową.

obstaw w PZBUK

Zakłady bukmacherskie w BestBet

Aby zaistnieć na rynku bukmacher BestBet musi zaoferować graczom atrakcyjną ofertę zakładów bukmacherskich. BestBet musi wyróżnić się czymś, w przeciwnym razie zginie w tłoku bardziej rozpoznawalnej konkurencji.

Szeroka oferta zakładów, niszowe dyscypliny sportowe, esport. Typerzy na pewno doceniliby zakłady na żywo z darmową transmisją TV. Atrakcyjne kursy i bonusy to absolutne minimum.

Bonusy i promocje w BestBet

Liczymy na wysoki bonus powitalny 100% w kwocie co najmniej 500 PLN.

Do tego oferty specjalne - nie trzeba wynajdywać koła na nowo - wystarczy spojrzeć co oferują inni bukmacherzy i wygrać najatrakcyjniejsze promocje

Kto stoi za BestBet?

Prezesem zarządu BestBet Sp. z o.o. jest Robert Krupski. Wcześniejsze nazwy spółki to OakTree Gaming sp. z o.o. i xTip Zakłady Sportowe sp. z o.o.

Aktualnie jedynym właścicielem firmy BestBet jest spółka akcyjna TMT Investments, której głównym obszarem działalności jest szeroko pojęte doradztwo inwestycyjne. W dniu utworzenia spółki BestBet właścicielem był biznesmen Kamil Kliniewski - prezes i główny akcjonariusz notowanej na GPW spółki Kerdos Group (dawniej Hygienika S.A., obecnie w upadłości) i wszystko wskazuje, że to on jest faktycznym właścicielem nowego bukmachera.

Ciekawostką jest fakt, że pod tym samym adresem co BestBet Sp. z o.o. (Warszawa ul. Solec 12 / U52) zarejestrowana jest bliźniacza firma BestBet24 Sp. z o.o. w zarządzie zasiada pan Kliniewski a właścicielem również jest TMT.

Pod tym samym adresem w Warszawie zarejestrowana jest też spółka XTIP Polska Sp. z o.o. na czele której również stoi Kamil Kliniewski a udziały równo podzielone są pomiędzy polskie TMT i niemieckie Merkur Sportwetten GmbH. Niemiecki Merkur to firma specjalizująca się w tworzeniu automatów hazardowych, dostarcza maszyny polskiemu Totalizatorowi Sportowemu.

W grudniu 2018 roku spółka XTIP Polska wyraziła chęć zakupu bukmachera Totolotek.

Kontakt

BestBet sp. z o.o.
ul. Solec 18 / U52
00-410 Warszawa

KRS: 0000627848, NIP: 5272774913, REGON: 364990408

Nasza opinia o BestBet

Cieszą nas kolejne licencje wydawane przez Ministerstwo Finansów. Im większa liczba bukmacherów - tym dla typerów lepiej gdyż wysoka konkurencja wymusi stałe podnoszenie jakości oferowanych usług.

Start bukmachera BestBet prawdopodobnie zależny będzie od tego czy spółce XTIP Polska uda się odkupić od Greków udziały w Totolotku. Być może powołanie BestBet sp. z o.o. to deska ratunkowa w przypadku niepowodzenia transakcji.

Ciężko aż uwierzyć, że na polskim rynku zakładów bukmacherskich znajdzie się miejsce dla aż tylu podmiotów. Zobaczymy.

nie otwarty

Bukmacher BestBet posiada ważną licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Działa zgodnie z ustawą z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych. BestBet w imieniu gracza odprowadza wszelkie należne podatki.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Komentarze i opinie

 1. chyba nie wystartuja online, bo pod adresem juz co innego

  • Link
 2. Faktycznie, pod domeną pojawił się serwis... bukmacherski. BestBet zawsze może uruchomić serwis online pod inną domeną... lub wykupić bestbet.pl od aktualnego właściciela.

  • Link
 3. wydaje się że po zakupie przez xtip totolotka, bestbet wcale nie wystartuje o ile bestbet rzeczywiście nalezy do xtipa to miało by to sens inaczej nie pozbywali by się domeny

  • Link
 4. Dziś dostali licencje na zakłady online, czyli jednak będą dostępni nietylko w punktach naziemnych. Wystartują pod domeną www.bestbet24.pl, ciekawe tylko po co pozbywali się domeny bestbet.pl pod którą powstał niedawno serwis bukmacherski porównujący firmy działające w Polsce, no chyba że ta domena nigdy nie była ich własnością

  • Link
 5. Domena bestbet.pl zarejestrowana w 2017 roku należy do innego właściciela. Na pewno były rozmowy o zakupie domeny ale widocznie nie dogadali się finansowo. Wizerunkowo jest bardzo słabe, że nowo powstający bukmacher przed ujawnieniem nazwy nie zapewnił sobie domeny ze swoją nazwą handlową.

  Przypomina mi się przypadek operatora telefonii komórkowej Play, który przez kilka lat funkcjonował pod domeną playmobile.pl gdyż na domenie play.pl działał sklep grami komputerowymi. Dopiero po kilku latach za kilka milionów złotych (wartość transakcji nie została nigdy ujawniona) zakupił domenę play.pl.

  W przypadku BestBet sytuacja jest o tyle gorsza, że poda adresem bestbet.pl funkcjonuje serwis z ofertami firm konkurencyjnych w stosunku do niej. Prawnicy nowego bukmachera na pewno będą się starać aby wyeliminować tę "nieuczciwą konkurencję" i zmusić właściciela do usunięcia reklamy konkurencji jednak na odebranie my domeny raczej nie mają co liczyć.

  • Link
 6. Czyli wychodzi na to, że plansza z domniemanym logo bestbet, która wisiała pod domena bestbet.pl przez kilka miesięcy to była tylko zagrywka ze strony obecnego właściciela domeny w celu jej sprzedaży właściwej firmie za jakąś większą kwotę, sprytne ale jak widać nie wypaliło.

  Jeszcze do niedawna podobny problem miał superbet, początkowo działali pod domeną super-bet.pl bo superbet.pl należała do firmy produkującej kostke brukową, ale ci jak widać dogadali się, pewnie też nie było tanio.

  • Link
 7. Jedna wielka porazka na majówkę promocja freebet za 50 zł ktory nie działa zmieniają go na bonus który też nie działa, kto siedźi tam to ja niewiem chyba ktoś po podstawówce, albo udają żeby dać sobie spokój, jeden wielki wałek nic więcej

  • Link

Dodaj swoją opinię o BestBet

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów BestBet są niezwykle cenne dla typerów rozważających otwarcie w BestBet konta gracza. Rzetelne opinie są w stanie wpłynąć na decyzję o wybraniu tego bukmachera, skorzystaniu z bonusu powitalnego .

Jak napisać opinię o bukmacherze?

Jeżeli masz pozytywne doświadczenia z bukmacherem BestBet to przedstaw aspekty, z których jesteś zadowolony np. oferta zakładów, wysokość kursów, promocje dodatkowe, przejrzystość strony internetowej, ogólne funkcjonowanie.

Gdy masz negatywne doświadczenia z BestBet to opisz zaistniałą sytuację. Napisz czego dotyczył problem (bonus powitalny, promocja dodatkowa, wypłata, niskie kursy, słaby kontakt) oraz jak obsługa bukmachera zareagowała na Twój kontakt z nimi. Im dokładniej opiszesz sytuacje tym ważniejszy będzie Twój głos i będziesz miał większy wpływ w kreowaniu wizerunku bukmachera BestBet wśród pozostałych graczy. Opinie bez rzetelnego merytorycznego uzasadnienia mogą być kasowane.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 2/5 | 4 głosy

Posiadasz konto w BestBet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytałeś opinie o BestBet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat BestBet z innymi typerami.

Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner