BestBet opinie i informacje

Ocena 3/5 | 1 głos
  • Bonus powitalny ?
  • Oferta zakładów przedmeczowych ?
  • Legalny bukmacher w Polsce
  • Strona internetowa bestbet.pl

BestBet
ocena
2/5 2
nie otwarty

BestBet to nowy bukmacher z polską licencją.

W dniu 22 stycznia 2019 roku Ministerstwo Finansów opublikowało informację o przyznaniu spółce BestBet Sp. z o.o. zezwolenia na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Wspomniana spółka jest operatorem bukmachera BestBet.

Nowy bukmacher otrzymał na razie licencję jedynie na punkty stacjonarne. Z uwagi, że w dzisiejszych czasach zdecydowana większość zakładów zawierana jest w internecie to podejrzewamy, że bukmacher stara się również o licencję online.

Proces przyznawania licencji na zakłady stacjonarne i internetowe to z punktu widzenia Ministerstwa Finansów oddzielne byty i są rozpatrywane suwerennie.

Pod adresem bestbet.pl widnieje logo tworzonego bukmachera.

Kiedy wystartuje BestBet?

Władze bukmachera nie podają na razie żadnych, nawet szacowanych terminów startu działalności firmy. Nie spodziewamy się rychłego startu bukmachera BestBet. Prawdopodobnie bukmacher rozpocznie działalność dopiero w 2020 roku.

Po pierwsze - urządzenie placówek naziemnych to proces długotrwały. Niezbędne jest znalezienie dogodnych dla miejscówek, wyremontowanie i dostosowanie lokali do potrzeb klientów oraz zatrudnienie personelu.

Po drugie - BestBet nie otrzymał licencji na zakłady internetowe więc nie może jeszcze startować z pracami wdrożeniowymi oprogramowania do obstawiania online. Procedura licencyjna potrafi ciągnąć się miesiącami a uzyskanie licencji wcale nie jest zadaniem łatwym. Najlepszym przykładem jest Superbet, który od roku czasu nie potrafi uzyskać licencji online.

Polecani bukmacherzy w Polsce

Nie możesz się doczekać na Betfan? Szukasz działającego bukmachera? Polecamy Totolotka, Fortuna i PZBUK.

Logo Totolotek

1000 zł + 20 zł

Dobry polski legalny bukmacher ze świetnym bonusem powitalnym 1000 zł od depozytu + freebet 20 zł. Szeroka oferta zakładów i ciekawe promocje dodatkowe.

typuj w Totolotek
Logo Fortuna

1130 zł + 20 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny suppport.

typuj w Fortuna
Logo PZBUK

50 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków z międzynarodowej grupy ComeOn. Posada atrakcyjną ofertę zakładów i szybką stronę internetową.

typuj w PZBUK

Zakłady bukmacherskie w BestBet

Aby zaistnieć na rynku bukmacher BestBet musi zaoferować graczom atrakcyjną ofertę zakładów bukmacherskich. BestBet musi wyróżnić się czymś, w przeciwnym razie zginie w tłoku bardziej rozpoznawalnej konkurencji.

Szeroka oferta zakładów, niszowe dyscypliny sportowe, esport. Typerzy na pewno doceniliby zakłady na żywo z darmową transmisją TV. Atrakcyjne kursy i bonusy to absolutne minimum.

Bonusy i promocje w BestBet

Liczymy na wysoki bonus powitalny 100% w kwocie co najmniej 500 PLN.

Do tego oferty specjalne - nie trzeba wynajdywać koła na nowo - wystarczy spojrzeć co oferują inni bukmacherzy i wygrać najatrakcyjniejsze promocje

Kto stoi za BestBet?

Prezesem zarządu BestBet Sp. z o.o. jest Robert Krupski. Wcześniejsze nazwy spółki to OakTree Gaming sp. z o.o. i xTip Zakłady Sportowe sp. z o.o.

Aktualnie jedynym właścicielem firmy BestBet jest spółka akcyjna TMT Investments, której głównym obszarem działalności jest szeroko pojęte doradztwo inwestycyjne. W dniu utworzenia spółki BestBet właścicielem był biznesmen Kamil Kliniewski - prezes i główny akcjonariusz notowanej na GPW spółki Kerdos Group (dawniej Hygienika S.A., obecnie w upadłości) i wszystko wskazuje, że to on jest faktycznym właścicielem nowego bukmachera.

Ciekawostką jest fakt, że pod tym samym adresem co BestBet Sp. z o.o. (Warszawa ul. Solec 12 / U52) zarejestrowana jest bliźniacza firma BestBet24 Sp. z o.o. w zarządzie zasiada pan Kliniewski a właścicielem również jest TMT.

Pod tym samym adresem w Warszawie zarejestrowana jest też spółka XTIP Polska Sp. z o.o. na czele której również stoi Kamil Kliniewski a udziały równo podzielone są pomiędzy polskie TMT i niemieckie Merkur Sportwetten GmbH. Niemiecki Merkur to firma specjalizująca się w tworzeniu automatów hazardowych, dostarcza maszyny polskiemu Totalizatorowi Sportowemu.

W grudniu 2018 roku spółka XTIP Polska wyraziła chęć zakupu bukmachera Totolotek.

Kontakt

BestBet sp. z o.o.
ul. Solec 18 / U52
00-410 Warszawa

KRS: 0000627848, NIP: 5272774913, REGON: 364990408

Nasza opinia o BestBet

Cieszą nas kolejne licencje wydawane przez Ministerstwo Finansów. Im większa liczba bukmacherów - tym dla typerów lepiej gdyż wysoka konkurencja wymusi stałe podnoszenie jakości oferowanych usług.

Start bukmachera BestBet prawdopodobnie zależny będzie od tego czy spółce XTIP Polska uda się odkupić od Greków udziały w Totolotku. Być może powołanie BestBet sp. z o.o. to deska ratunkowa w przypadku niepowodzenia transakcji.

Ciężko aż uwierzyć, że na polskim rynku zakładów bukmacherskich znajdzie się miejsce dla aż tylu podmiotów. Zobaczymy.

nie otwarty

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Dodaj swoją opinię o BestBet

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów BestBet są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego . Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem BestBet.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3/5 | 1 głos

Posiadasz konto w BestBet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o BestBet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat BestBet z innymi typerami.

Powiększ pole