BET-IBC opinie i informacje

Ocena 3/5 | 5 głosów
 • Broker zakładów bukmacherskich
 • 9 bukmacherów w ofercie
 • Wiarygodny i bezpieczny
 • Jednocześnie obstawianie zakładów u wielu bukmacherów
 • Wysokie limity na zakłady, zakłady dla VIP przez Skype
 • Platforma brokerska VIP-IBC

BET-IBC
ocena
4/5 4
Sprawdź

BET-IBC to broker internetowych zakładów bukmacherskich dla zaawansowanych typerów.

Broker BET-IBC udostępnia rozbudowaną platformę brokerską VIP-IBC, która w prosty sposób umożliwia typowanie zakładów u wielu bukmacherów m.in. Pinbet/Pinnacle Sports, Betfair i Matchbook, łącznie VIP-IBC obsługuje 16 bukmacherów! Wielką zaletą VIP-IBC jest to, że zakład automatycznie zawierany jest u bukmachera, który oferuje w danym momencie najwyższy kurs.

Broker BET-IBC działa nieprzerwanie od 2007 roku i zbiera bardzo pochlebne opinie wśród graczy. Na zakłady bukmacherskie posiada licencję rządu Czarnogóry (e-Gambling Montenegro) a za serwisem stoi firma zarejestrowana na Seszelach (Semsis International ltd).

Niewątpliwą zaletą brokera BET-IBC jest fakt, że typując zakłady poprzez jego agentów lub platformę VIP-IBC typer otrzymuje możliwość zawierania zakładów za bardzo wysokie stawki, które sięgać mogą nawet kilkudziesięciu tysięcy euro. Korzystanie z brokera zdejmuje też z typera restrykcje dotyczące lokalizacji i daje anonimowość.

BET-IBC posiada bardzo sprawnie działającą pomoc działającą prawie 24h dziennie na live chacie oraz Skype (help.bet-ibc).

Chcesz otworzyć konto u brokera zakładów bukmacherskich? Zapoznaj się z artykułem Broker bukmacherski i poznaj się ogólnych zasad funkcjonowania brokerów i obstawiania zakładów za ich pośrednictwem. Interesujesz się BET-IBC, poniżej opis brokera i nasza opinia.

Jakich bukmacherów obsługuje BET-IBC?

Konto brokerskie BET-IBC umożliwia zawieranie zakładów u 6 bukmacherów: Pinnacle Sports (Pinbet88), Betfair, SBObet, Matchbook, Maxbet, BetISN natomiast na platformie VIP-IBC dostępnych jest jeszcze 3 bukmacherów azjatyckich Betdaq, StingBet i Foobet.

Dzięki korzystaniu z pośrednictwa brokera typer otrzymuje dostęp do bukmacherów, które nie akceptują bezpośredniej rejestracji z jego kraju np. Pinnacle Sports, SBObet czy Betfair. Otrzymuje też dostęp do bukmacherów dla profesjonalistów takich jak  Maxbet, BetISN które nie udostępniają bezpośredniej rejestracji konta.

Jak założyć konto w BET-IBC / VIP-IBC?

 1. Przejdź na stronę bet-ibc.com/pl
 2. Wybierz z oferty BET-IBC bukmachera u którego chcesz obstawiać zakłady.
 3. Wypełnij formularz rejestracji konta. Podaj walutę, metodę depozytu, swoje dane.
 4. Po zatwierdzeniu formularza konto gracza w serwisie bukmachera zostanie utworzone. Otrzymasz login i hasło do serwisu bukmachera, konto jest aktywne.

Broker nie przeprowadza weryfikacji KYC. Konta u bukmacherów, które zakłada broker w imieniu typera też takie weryfikacji nie przechodzą.

Aby zrobić depozyt do bukmachera należy przesłać pieniądze na konto brokera np. jeżeli wybraną metodą depozytu był Skrill to pieniądze należy przesłać na adres Skrill euro@bet-ibc.com. Po otrzymaniu wpłaty, pracownik BET-IBC zwiększy saldo konta wybranego bukmachera w ciągu kilku minut (nawet jeśli wpłata została zlecona poza godzinami pracy, nie zajmie to więcej niż parę godzin).

W przelewie zawsze należy podawać login konta bukmachera otrzymany przy rejestracji konta.

BET-IBC a VIP-IBC – czym się różni?

BET-IBC (bet-ibc.com) to informacyjny serwis brokera, na tym serwisie poprzez formularz można założyć konto u każdego bukmachera z oferty BET-IBC. Do każdego bukmachera trzeba osobno się zarejestrować i logować.

Logowanie odbywa się na stronie danego bukmachera np. dla BetISN (screen) jest to www.isn99.com, dla Pinnacle www.pinbet88.com etc... Istnieje możliwość transferu pieniędzy pomiędzy kontami gracza u różnych bukmacherów.

VIP-IBC (vip-ibc.com) to platforma należąca do brokera BET-IBC dzięki której z poziomu jednego konta można obstawiać zakłady jednocześnie u wielu bukmacherów bez potrzeby każdorazowej rejestracji i logowania.

Logowanie odbywa się  na stronie platformy brokerskiej vip-ibc.com, z poziomu której można typować u każdego z 9 obsługiwanych bukmacherów.

VIP-IBC

Ta platforma brokerska VIP-IBC prezentuje się bardzo okazale, oferta dostępnych sportów jest bardzo duża. Widok oferty można dostosować do własnych preferencji poprzez ustawienia widoku zakładów Europejski/Azjatycki, rodzajów kursów dziesiętny/usa/Hong-Kong, widocznych rodzajów zakładów oraz bukmacherów których kursy mają być prezentowane.

Kursy bukmacherksie w VIP-IBC aktualizowane są na żywo, na liście zakładów prezentowany jest zawsze najwyższy kurs z oferty wszystkich bukmacherów na dany zakład. Po kliknięciu w kurs prezentowane są kursy od pozostałych bukmacherów.

Niektóre mecze możliwe są do obstawiania na żywo (zakładka "In Running").

Dyscypliny sportowe w VIP-IBC

 • piłka nożna – kilkadziesiąt lig europejskich, azjatyckich, często aż do lig regionalnych
 • tenis – wszystkie turnieje rangi ATP i WTA oraz ITFy
 • koszykówka – NBA, puchary, ligi europejskie i egzotyczne np. Puerto Rico
 • hokej na lodzie – mistrzostwa, puchary, ligi europejskie
 • futbol amerykański – NFL, NCAA, kanadyjska CFL
 • baseball – USA, Japonia, Korea
 • krykiet – główne ligi
 • rugby – główne ligi

Platforma VIP-IBC obsługuje bukmacherów Pinnacle Sports (Pinbet88), Maxbet, BetISN, SBObet, Singbet, BA133, AFB, BOOM, CMD, GA288 (GalaxyBet), GV, MMM, WINFT oraz giełdy, Betfair, Betdaq i Matchbook.

Platforma jest intuicyjna, mimo iż dostępna jest jedynie w języku angielskim to poruszanie się po niej i obstawianie zakładów nie powinno stanowić żadnych problemów. Sprawnie działająca wyszukiwarka usprawnia znajdowanie meczy.

Screen oferty VIP-IBC widok europejski Screen oferty VIP-IBC historia kursów

Oficjalny film przedstawiający wygląd i możliwości platformy bukmacherskiej VIP-IBC:

Chcesz samemu przetestować platformę VIP-IBC? Skontaktuj się z suportem brokera i poproś o tymczasowy dostęp do platformy bez możliwości obstawiania.

Opłaty i prowizje

Założenie konta w BET-IBC i VIP-IBC jest darmowe, broker pobiera opłaty przy wpłatach i wypłatach na konta bukmacherskie gracza. Wysokość prowizji zależna jest od metody wpłaty/wypłaty oraz waluty.

Przy depozytach poprzez Skrill i Neteller w EUR prowizja za wpłatę wynosi 1,5% a za wypłatę 1% środków. Za przesłanie pieniędzy poprzez ecoPayz trzeba zapłacić 5% a za przelew bankowy 50 EUR.

Opłaty za transfer pieniędzy mogą się zmienić, aktualne dane zawsze dostępne są w serwisie IBC na stronie Opcje Wpłat i Wypłat, można też o nie pytać na Skype i chacie.

Wpłaty i wypłaty

BET-IBC udostępnia 4 metody płatności: Skrill, Neteller, ecoPayz i zwykły przelew bankowy. Obsługiwane waluty to USD, EUR, GBP, MYR (Malezja) i SGD (Singapur). W lutym 2018 do metod płatności zostały dodane kryptowaluty Bitcoin, Ether, Ripple, Iota, Dash, Litecoin.

Wpłaty i wypłaty z i do bukmacherów realizowane są w ciągu 1-2 godzin. Minimalny depozyt to 100 EUR/USD.

Nasza opinia o BET-IBC

BET-IBC jest sprawdzonym i godnym zaufania brokerem zakładów sportowych, jego rewelacyjna platforma VIP-IBC wprowadza typowanie zakładów na wyższy poziom.

Polecamy BET-IBC szczególnie typerom obstawiającym za duże stawki, którzy miewają problemy z limitami u innych bukmacherów oraz osobom, którym zależy na anonimowości lub nie mogą korzystać z usług danego bukmachera przez restrykcje lokalizacji.

Jedynym widocznym minusem brokera są prowizje przy wpłatach i wypłatach 1-1,5%. 

Zarejestruj się w BET-IBC

BET-IBC

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Dodaj swoją opinię o BET-IBC

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów BET-IBC są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego . Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem BET-IBC.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3/5 | 5 głosów

Posiadasz konto w BET-IBC? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o BET-IBC innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat BET-IBC z innymi typerami.

Powiększ pole