BetCRIS opinie i informacje

Ocena 0/5 | 0 głosów
  • Bonus startowy $500
  • Ranking SBR A+
  • Dostępne kasyno, poker, gry
  • Wysokie kursy bukmacherskie
  • Mobilne obstawianie

BetCRIS
ocena
4/5 4
Odbierz bonus $500

Wchodząc na stronę internetową tego bukmachera internetowego od razu zauważymy to, że jest ona całkowicie spolszczona. BetCRIS to marka, która działa na rynku kilkanaście lat i zyskała sobie uznanie wielu klientów, nie tylko z Polski.

Pod koniec 2012 roku BetCRIS kupił innego bukmachera z Kostaryki Bookmaker.eu. Bookmaker pozostał suwerennym bytem a transakcja ta nie miała żadnego wpływu na typerów.

Dzięki bardzo wysokiej nocie w rankingu SBR (A+) coraz to nowsze fale klientów zaczynają oblegać tego bukmachera. Oferta kursowa jest tutaj znakomicie przygotowana, do wyboru mamy mnogość zakładów, dzięki czemu nie będziemy ograniczeni w typowaniu jedynie kilku dyscyplin sportowych.

Na uwagę zasługuje również prężnie działający polski support, z LIVE czatem na czele. Dzięki takiemu sposobowi pomocy bezpośredniej nasze ewentualne problemy z BetCRISem rozwiązywane są błyskawicznie.

Przy rekomendacji tego bukmachera nie sposób nie wspomnieć także o wysokich kursach jakie są tutaj przedstawione oraz niskiej marży ze strony bukmachera.

BetCRIS to firma, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Dzięki temu mamy także możliwość gry w internetowym kasynie oraz próby swoich możliwości w rozgrywkach pokerowych.

Na koniec warto także wspomnieć o zoptymalizowanym systemie depozytów oraz wypłat – przelew na nasze konto bankowe dojdzie w zaledwie 2, 3 dni.

Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonus 15% aż do $500 w BetCRIS

Aby ubiegać się o tę promocje należy zarejestrować się z tego linku lub poprzez poniższy baner.

Aby otrzymać bonus gracz musi zdeponować kwotę 50 $/PLN lub więcej. Depozyt podlega 5-krotnemu obrotowi, co oznacza że gracz musi obrócić zdeponowaną kwotą 5 razy.

Maksymalny przyznany bonus wynosi 500 $/PLN. Bonus aktywowany jest automatycznie po wpisaniu kodu BetCRIS100,jeżeli natomiast zdarzy się że bonus nie zostanie automatycznie dodany do konta, należy niezwłocznie skontaktować się z nami za pomocą e-mail obslugaklienta@betcris.com w przeciągu maksymalnie 24 godzin od złożenia depozytu.

Betcris baner

Bonus Zostanie dodany do konta w takiej samej walucie w jakiej konto zostało otwarte.

Betcris to nowy bukmacher na polskim rynku. Strona jest po polsku i jest dostęp do polskiego supportu przez email i chat z konsultantem, który nam odpowie na wszystkie pytania.

Zarejestruj się w BetCRIS

BetCRIS

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Dodaj swoją opinię o BetCRIS

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów BetCRIS są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego $500. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem BetCRIS.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 0/5 | 0 głosów

Posiadasz konto w BetCRIS? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o BetCRIS innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat BetCRIS z innymi typerami.

Powiększ pole