Guts opinie i informacje

Ocena 0/5 | 0 głosów
  • Brak bonusu powitalnego dla Polaków
  • Ranking SBR B-
  • Dostępne kasyno, gry
  • Bardzo przejrzysty interfejs strony www
  • Sprawnie działający support
  • Częste darmowe spiny w kasynie

Guts
ocena
3/5 3
Sprawdź

Guts to średniej klasy bukmacher dla rekreacyjnych graczy. Nie posiada polskiego języka ani bonusu powitalnego dla Polaków.

Guts działa od 2011 roku, na prowadzenie zakładów bukmacherskich posiada licencję Malty. Bukmacher ten podobnie jak Noxwin, Jetbull, Betredkings czy BestBet.com opiera się na oprogramowaniu firmy EveryMatrix. Jednak w przeciwieństwie do tych klonów Guts jest bukmacherem niezależnym posiada swoich specjalistów do wystawiania kursów. Obecnie zatrudniająca około 50 pracowników firma jest w pełni dostępna dla polskich graczy.

Mimo krótkiego stażu Guts posiada wysoką ocenę B- w rankingu SBR co bardzo dobrze świadczy o wiarygodności, bezpeczeństwie i braku problemów z bukmacherem. Taką samą oceną poszczycić się mogą na przykład bukmacherzy Expekt czy Interwetten.

Strona internetowa Guts niestety nie jest dostępna w języku polskim. Zakładając konto, wybrać możemy spośród ośmiu języków: angielski, fiński, szwedzki, norweski, niemiecki, nowozelandzki, australijski i kanadyjski. Z supportem bukmachera nastawionego głównie na rynek skandynawski skontaktować się natomiast można poprzez LIVE chat, e-mail lub telefon zwrotny. Pomoc Guts działa bardzo sprawnie, na odpowiedź na maila lub telefon czeka się maksymalnie do 2 godzin.

Guts nie obsługuje polskiej waluty dlatego najkorzystniej zarejestrować się jest grając w EUR. Minimalna stawka na zakład wynosi wówczas 0,5 EUR.

Guts poza rynkiem zakładów sportowych oferuje również grę w kasynie, a z obu rynków istnieje możliwość korzystania również z poziomu urządzeń mobilnych.

Bonusy i promocje w Guts

Obecnie bukmacher ten nie oferuje nowym klientom z Polski żadnej oferty powitalnej w formie bonusu. Nie należy się sugerować banerami z bonusem 100% do 100 USD gdyż bonus dostępny jest jedynie dla typerów z Kanady, Australii i Nowej Zelandii.

Zakłady bukmacherskie w Guts

Guts to także całkiem szeroka oferta sprowadzająca się do zakładów z ponad 20 dyscyplin. Nie jest to dużo, ale ważne, że poszczególne wydarzenia są szeroko rozbudowane. Największy rynek stanowią zakłady z piłki nożnej, koszykówki, tenisa, siatkówki i piłki ręcznej. W nich oferta jest najszersza.

Marża bukmacherka waha się w granicach 5-7%, czyli patrząc na ranking wg. marży kształtuje się na średnim poziomie, co sprawia, że kursy są umiarkowane, choć sporo niższe od najbardziej cenionych bukmacherów. Nieraz gracz zyskać może jednak na spóźnionej reakcji oddsmakerów, którzy niekiedy nie zdążają z reakcją.

Oferta zakładów LIVE sprowadza się głównie do piłki nożnej. Poza nią Guts należy się pochwała za możliwość obstawiania LIVE tenisowych spotkań rangi ITF. Nie ma natomiast możliwości oglądania spotkań w streamie video.

Nasza opinia o Guts

Guts to marka nowa ale ciągle zyskująca na popularności. Wysoka ocena SBR B- świadczy o tym, że jest to bukmacher bezpieczny. Zaletą jest też czytelna strona i dość szeroka oferta zakładów. Szkoda jednak, że brak tu bonusu powitalnego. Mimo wszystko bukmacher ten polecany jest tak nowym, jak i bardziej doświadczonym graczom z lekkim wskazaniem na tych drugich.

Zarejestruj się w Guts

Guts

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Dodaj swoją opinię o Guts

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Guts są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego . Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem Guts.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 0/5 | 0 głosów

Posiadasz konto w Guts? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o Guts innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Guts z innymi typerami.

Powiększ pole