JustBet opinie i informacje

Ocena 0/5 | 0 głosów
  • Bonus powitalny 500 USD
  • Ranking SBR A
  • Dostępne kasyno, gry
  • Wysokie kursy bukmacherskie
  • Duża oferta na NBA, NFL, MLB
  • Dobra oferta wycigów konnych

JustBet
ocena
3/5 3
Odbierz bonus 500 USD

JustBet to mało znany pośród polskich graczy bukmacher z Kostaryki. Założony został w 1990 roku a na rynku zakładów online pojawił się 10 lat później.

JustBet w 2013 roku został kupiony przez BookMaker, który należy do korporacji BetCRIS. Po transakcji JustBet pozostał na rynku pod własną nazwą jako niezależny bukmacher. Od początku nieprzerwanie działa na licencji Kostaryki.

Najlepszym potwierdzeniem tego, jak solidny jest to bukmacher jest jego ocena w rankingu wiarygodności SBR, w którym poszczycić się może oceną „A”, co oznacza, że jest to bukmacher w pełni wypłacalny i wiarygodny.

Z punktu widzenia polskiego gracza na pewno bardzo ważne jest to, że strona w większej części dostępna jest w języku polskim, a przy rejestracji wybrać możemy także i polską walutę PLN. Istnieje też możliwość skontaktowania się z supportem w języku polskim poprzez live chat, aby to zrobić należy poprosić anglojęzycznego konsultanta JustBet na przełączenie do polskojęzycznego BetCRIS.

Minimalna stawka zakładu w JustBet wynosi 1 USD lub równowartość tej waluty w zakładach online i 100 USD przy zakładach składanych telefonicznie, ponieważ taka forma także jest dostępna. Maksymalna stawka niezależnie od sposobu zawierania zakładów to natomiast 20 000 USD.

Dodajmy też, że JustBet to nie tylko zakłady sportowe, ale także sekcja kasyna oraz wyścigów konnych. Cała strona dostępna jest natomiast nie tylko w wersji na komputer, ale także w wersji mobilnej. Aplikacja mobilna obsługuje urządzenia Android, BlackBerry i iPhone. Justbet jako jeden z niewielu bukmacherów akceptuje depozyty Bitcoin.

Wygląd strony internetowej JustBet jest trochę przestarzały co powoduje, że typowanie zakładów nie jest zbyt intuicyjne, jest to bukmacher raczej dla doświadczonych typerów.

Zakłady bukmacherskie w JustBet

Bukmacher JustBet nastawiony jest przede wszystkim na miłośników sportów amerykańskich, a więc NHL, NBA, MLB czy NFL. Poza tym znajdziemy tu nie tylko zakłady z zakresu zawodowych lig, ale także rozgrywki akademickie NCAA.

Niemniej jednak nie oznacza to tego, że ci, którzy obstawiając piłkę nożna, siatkówkę czy koszykówkę w europejskim wydaniu nie znajdą tu nic dla siebie. Jak najbardziej oferta na takie wydarzenia jest dostępna w JustBet, choć nie ukrywamy, że jest ona dość uboga i dotyczy to tak zakładów przedmeczowych, jak i LIVE, bo zakłady na żywo także są tutaj dostępne. Podkreślmy jednak, że zakłady LIVE nie zawierają w sobie streamów video, jak ma to miejsce u europejskich bukmacherów Unibet czy Bet-at-Home. Na plus zaliczyć trzeba za to dość wysokie kursy.

Bonusy i promocje w JustBet

Bonusy i promocje w JustBet dostępne są dla polskich graczy.

Bonus powitalny 50% do 500 USD

JustBet oferuje bonus powitalny od pierwszej wpłaty w wysokości 50% do kwoty 500 USD. W promocji udział biorą tylko depozyty o wysokości minimum 100 USD.

Dowiedz się w jaki sposób JustBet oblicza obrót bonusem.

Reload 20% do 300 USD

Promocja w formie 20% wartości depozytu powyżej 100 USD dostępna w każdy wtorek. Maksymalny bonus wynosi tu 300 USD.

Nasza opinia o JustBet

Z całą pewnością dla europejskich graczy bukmacher JustBet nie będzie tak atrakcyjny, jak na przykład Unibet czy Pinnacle niemniej jednak warto jest mu się przyjrzeć nieco bliżej. Tym bardziej że zarówno ranking SBR, jak i opinie większości klientów stawiają tę firmę w pozytywnym świetle. Na plus z pewnością zaliczyć trzeba wysoki bonus powitalny i obsługę strony w języku polskim.

Podsumowując, jest to przede wszystkim bukmacher dla doświadczonych graczy, którzy specjalizują się w sportach amerykańskich. Ci będą tu mieli spore pole do popisu.

Zarejestruj się w JustBet

JustBet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Dodaj swoją opinię o JustBet

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów JustBet są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego 500 USD. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem JustBet.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 0/5 | 0 głosów

Posiadasz konto w JustBet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o JustBet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat JustBet z innymi typerami.

Powiększ pole
Betsson baner