Matchbook opinie i informacje

  • Bonus startowy 20 GBP
  • Ranking SBR B+
  • Giełda zakładów bukmacherskich
  • Najniższe prowizje na rynku giełd
  • Wysokie limity i kursy
  • Przyjazna strona internetowa

Matchbook
ocena spryciarz.com 3/5 3
Odbierz bonus 20 GBP

Matchbook to giełda zakładów bukmacherskich. Ta brytyjska giełda zakładów posiada bardzo wysokie kursy, niską prowizję i bonus powitalny 20 GBP dla polskich graczy.

Firmy bukmacherskie możemy dziś podzielić na zwykłych bukmacherów oferujących standardowe zakłady, jak i tak zwane giełdy zakładów. Najpopularniejszą i największą giełdą bukmacherską jest Betfair, poza nią na ryku mamy jeszcze kilka mniejszych, jedną z nich jest Matchbook. Giełda ta powstała w 2004 roku i swoje usługi świadczy na licencji Alderney.

Matchbook posiada wysokie limity i najniższą na rynku prowizje 1% zakładów oraz duży wybór zdarzeń to intratne rozwiązanie nie tylko dla profesjonalnego gracza, ale także tego początkującego, który interesuje się tą bardziej zaawansowaną formą składania zakładów. O bezpieczeństwie i wiarygodności Matchbook najlepiej świadczy ocena w rankingu wiarygodności SBR. Mimo nie największej popularności posiada ją na poziomie B+, co czyni Matchbook solidnym graczem na bukmacherskim rynku.

Na plus trzeba zaliczyć także sam wygląd strony internetowej. Ta jest bardzo przyjazna użytkownikowi i czytelna. Minusem w tym przypadku jest natomiast fakt, że dostępna jest tylko w trzech językach, choć Europejczycy mogą postawić tu tylko na język angielski. Akceptowane waluty to m.in: UR, GBP i USD. Nie ma tu polskiego złotego.

Konto w Matchbook zasilić można na wiele znanych nam sposobów, między innymi Visa i Mastercard, NETeller, InstaDebit, MoneyBookers, Przelew bankowy. Minimalny depozyt to 25 GBP. Każdy depozyt jest darmowy. Przy wypłatach natomiast z opłat zwolnieni jesteśmy tylko przy pierwszej ransakcji w miesiącu. Następnie od każdej kolejnej pobierany jest 1% prowizji.

Dla graczy korzystających z urządzeń mobilnych ważną informacją jest to, że skorzystać mogą oni z wersji mobilnej strony, dzięki czemu możliwe jest składanie zakładów z poziomu telefonu czy tabletu.

W Matchbook dostępne są zakłady bukmacherskie i niewielkie kasyno.

Zakłady bukmacherskie w Matchbook

Matchbook oferuje swoim klientom przede wszystkim zakłady z zakresu sportu. Znajdziemy tu dyscypliny takie jak piłka nożna, koszykówka, baseball, hokej, tenis, rugby, golf, krykiet, MMA czy boks. Poza tym coś dla siebie znajdą także miłośnicy e-sportów oraz specjalizujący się w zakładach z polityki.

Z pewnością nie jest to dobry wybór dla graczy lubiących obstawiać spotkania w formule LIVE. Oferta zakładów na żywo jest tu bowiem bardzo skromna.

Minimalny zakład złożyć można już za 2 GBP. Jego maksymalna kwota zależna jest między innymi od kursu zdarzenia. Nie ma natomiast ustalonej maksymalnej wygranej na jeden zakład. Jak już wspomnieliśmy, prowizja jest tu minimalna i sprowadza się tu do 1-1,5% na zakład i pobierana jest od zakładów wygranych i przegranych.

Bonusy i promocje w Matchbook

Darmowy zakład - 10 Back and 10 Lay Welcome Bonus

Rejestrując się w serwisie Matchbook każdy nowy gracz może otrzymać darmowe zakłady w wysokości 20 GBP na zakłady LAY i BACK. Na każdy z zakładów przypada po 10 GBP. Aby wziąć udział w promocji, należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny MAXBET. Wówczas będziemy mogli złożyć zakład za maksymalnie 10 GBP na LAY o kursie @1,67 lub wyższym i 10 GBP na zakład BACK o kursie @2,50 lub mniejszym.

Matchbook baner

Przed wypłatą bonus wraz z ewentualną wygraną trzeba obrócić pięciokrotnie.

Oferta obowiązuje także dla polskich graczy.

Nasza opinia o Matchbook

Z pewnością Matchbook to mniej popularna giełda zakładów niż Betfair, jednak warta uwagi. Tym bardziej że ma niskie prowizje oraz pozwala grać za wysokie stawki. Wydaje się zatem, że jest to znakomita opcja dla wszystkich profesjonalnych graczy zajmujących się sportowym traidingiem.

Z drugiej strony dzięki ciekawej ofercie promocyjnej skorzystać z niej mogą także gracze mało doświadczeni, którzy chcą nieco więcej dowiedzieć się o giełdzie zakładów. Dzięki promocji mogą oni zupełnie za darmo przetestować ten system gry, przy okazji licząc na jakieś zyski.

Zarejestruj się w Matchbook

Matchbook

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.


Dodaj swoją opinię o Matchbook

Posiadasz konto w Matchbook? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem?
Przeczytaj opinie o Matchbook innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Matchbook z innymi typerami.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp... Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner