Matchbook opinie i informacje

Ocena 0/5 | 0 głosów
 • Bonus startowy 500 GBP
 • Ranking SBR B+
 • Giełda zakładów bukmacherskich
 • Najniższe prowizje na rynku giełd
 • Wysokie limity i kursy
 • Przyjazna strona internetowa

Matchbook
ocena
3/5 3
Odbierz bonus 500 GBP

Matchbook to giełda zakładów bukmacherskich. Ta brytyjska giełda zakładów posiada bardzo wysokie kursy, niską prowizję i bonus powitalny 500 GBP dla polskich graczy.

Firmy bukmacherskie możemy dziś podzielić na zwykłych bukmacherów oferujących standardowe zakłady, jak i tak zwane giełdy zakładów. Najpopularniejszą i największą giełdą bukmacherską jest Betfair, poza nią na ryku mamy jeszcze kilka mniejszych, jedną z nich jest Matchbook. Giełda ta powstała w 2004 roku i swoje usługi świadczy na licencji Alderney.

Matchbook posiada wysokie limity i najniższą na rynku prowizje 1% zakładów oraz duży wybór zdarzeń to intratne rozwiązanie nie tylko dla profesjonalnego gracza, ale także tego początkującego, który interesuje się tą bardziej zaawansowaną formą składania zakładów. O bezpieczeństwie i wiarygodności Matchbook najlepiej świadczy ocena w rankingu wiarygodności SBR. Mimo nie największej popularności posiada ją na poziomie B+, co czyni Matchbook solidnym graczem na bukmacherskim rynku.

Na plus trzeba zaliczyć także sam wygląd strony internetowej. Ta jest bardzo przyjazna użytkownikowi i czytelna. Minusem w tym przypadku jest natomiast fakt, że dostępna jest tylko w trzech językach, choć Europejczycy mogą postawić tu tylko na język angielski. Akceptowane waluty to m.in: UR, GBP i USD. Nie ma tu polskiego złotego.

Konto w Matchbook zasilić można na wiele znanych nam sposobów, między innymi Visa i Mastercard, NETeller, InstaDebit, MoneyBookers, Przelew bankowy. Minimalny depozyt to 25 GBP. Każdy depozyt jest darmowy. Przy wypłatach natomiast z opłat zwolnieni jesteśmy tylko przy pierwszej ransakcji w miesiącu. Następnie od każdej kolejnej pobierany jest 1% prowizji.

Dla graczy korzystających z urządzeń mobilnych ważną informacją jest to, że skorzystać mogą oni z wersji mobilnej strony, dzięki czemu możliwe jest składanie zakładów z poziomu telefonu czy tabletu.

W Matchbook dostępne są zakłady bukmacherskie i niewielkie kasyno.

Zakłady bukmacherskie w Matchbook

Matchbook oferuje swoim klientom przede wszystkim zakłady z zakresu sportu. Znajdziemy tu dyscypliny takie jak piłka nożna, koszykówka, baseball, hokej, tenis, rugby, golf, krykiet, MMA czy boks. Poza tym coś dla siebie znajdą także miłośnicy e-sportów oraz specjalizujący się w zakładach z polityki.

Z pewnością nie jest to dobry wybór dla graczy lubiących obstawiać spotkania w formule LIVE. Oferta zakładów na żywo jest tu bowiem bardzo skromna.

Minimalny zakład złożyć można już za 2 GBP. Jego maksymalna kwota zależna jest między innymi od kursu zdarzenia. Nie ma natomiast ustalonej maksymalnej wygranej na jeden zakład. Jak już wspomnieliśmy, prowizja jest tu minimalna i sprowadza się tu do 1-1,5% na zakład i pobierana jest od zakładów wygranych i przegranych.

Bonusy i promocje w Matchbook

Cashback 500 GBP

Rejestrując się w serwisie Matchbook każdy nowy gracz może otrzymać zwrot kosztów prowizji za zawieranie zakładów w wysokości 500 GBP. Zwrot dotyczy zarówno LAY jak i BACK. Za każde postawione 100 GBP normalnie Matchbook pobiera 1 EUR prowizji, dzięki promocji powitalnej cashback gracz przez 5 tygodni od rejestracji będzie otrzymywał zwrot tej prowizji po 24 godzinach od pobrania.

Kwota cashbacku nie podlega obrotowi. Cashback trwa przez 5 tygodni od rejestracji lub do wyczerpania całej kwoty 500 GBP.

Matchbook baner

Oferta obowiązuje także dla polskich graczy.

Nasza opinia o Matchbook

Z pewnością Matchbook to mniej popularna giełda zakładów niż Betfair, jednak warta uwagi. Tym bardziej że ma niskie prowizje oraz pozwala grać za wysokie stawki. Wydaje się zatem, że jest to znakomita opcja dla wszystkich profesjonalnych graczy zajmujących się sportowym traidingiem.

Z drugiej strony dzięki ciekawej ofercie promocyjnej skorzystać z niej mogą także gracze mało doświadczeni, którzy chcą nieco więcej dowiedzieć się o giełdzie zakładów. Dzięki promocji mogą oni zupełnie za darmo przetestować ten system gry, przy okazji licząc na jakieś zyski.

Zarejestruj się w Matchbook

Matchbook

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Komentarze i opinie

 1. Nie ma bonusa

  • Link
 2. Jest bonus tylko zakład bez ryzyka zmienili na cashback prowizji pobieranej przy zakładach na giełdzie. Można otrzymać zwrot prowizji pobieranych przez bukmachera do 500 eur.

  • Link
 3. co z tego ze maja najniższe Prowizje ? jak wplaty sa tylko przez Skrill netteler banki a tam prowizja 3--6% co najmniej.... wole wplacac do Pinacle bitcoiny za darmo wplaty i suma sumarum ma duzo lepsze kursy na Pincu niz Na gieldzie ..proste pozdrawiam z daleka od skrillaa co zarobicie to zkrill zjeee :--)

  • Link

Dodaj swoją opinię o Matchbook

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Matchbook są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego 500 GBP. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem Matchbook.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 0/5 | 0 głosów

Posiadasz konto w Matchbook? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o Matchbook innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Matchbook z innymi typerami.

Powiększ pole
Baner Betrally
Baner Betrally