Melbet opinie i informacje

Ocena 0/5 | 0 głosów
  • Bonus powitalny 50 EUR
  • Bukmacher dla Polaków
  • Dostępna loteria, teleturnieje i bingo
  • Dobra oferta na sporty elektroniczne

Melbet
ocena
1/5 1
Odbierz bonus 50 EUR

Melbet to bukmacher wywodzący się z Rosji. Swoje usługi kieruje także dla polskich graczy oferując im bonus powitalny 50 EUR.

Melbet na rynku zakładów działa od 2012 roku, należy do cypryjskiej firmy Exinvest Limited, która jest też właścicielem innego bukmachera 1XBET. Podobnie jak 1xbet także i Mebet działa na licencji Curacao. W internecie wśród opinii graczy można znaleźć wiele skarg odnośnie funkcjonowania bukmachera, co nie czyni go wiarygodną firmą. Tym bardziej, że nie jest notowany w rankingu SBR.

Na stronie Melbet dostępny jest język polski i polski złoty. Dodatkowo gra możliwa jest za pośrednictwem euro, dolarów bądź rubli. Wpłaty realizować można przy użyciu kart kredytowych/debetowych, e-portfeli (WebMoney, TrustPay, ecoPayz) oraz kryptowalut (Bitcoin). Minimalny depozyt wynosi 1 EUR lub 1 USD, z kolei minimalna wypłata 2 EUR i 5 USD.

W Melbet grać można także za pośrednictwem telefonu. Bukmacher oferuje mobilne aplikacje na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Z Melbet skontaktować się można za pomocą poczty e-mail support@melbet.org, bądź formularza kontaktowego dostępnego na stronie bukmachera. Funkcjonuje także live czat, ale tylko w języku rosyjskim.

Zakłady sportowe w Melbet

Codziennie w Melbet do typowania dostępnych jest około 1000 wydarzeń sportowych w zakładach przedmeczowych oraz 200 meczów w zakładach live. U bukmachera obstawiać można piłkę nożną, tenis, hokej, koszykówkę, siatkówkę oraz mniej popularne dyscypliny jak biathlon, narciarstwo czy kolarstwo. Co ciekawe, istotnym elementem oferty Melbet są zakłady na e-sporty.

Minimalna stawka zakładu wynosi 0.1 EUR. Bukmacher oferuje trzy formaty kursów: dziesiętne, brytyjskie i amerykańskie.

Dodatkowo Melbet oferuje zakłady na sporty wirtualne oraz gry slot i kasyno.

Bonusy i promocje w Melbet

Gracz rejestrując konto w Melbet do wyboru ma dwa bonusy powitalne:

  • Darmowy zakład 30 EUR
  • 100% od depozytu 50 EUR

Rejestrując konto w Melbet gracz musi wybrać, z której promocji chce skorzystać.

Jeśli wybierzesz Darmowy zakład, należy kwotę pierwszej wpłaty postawić na jednym kuponie z kursem minimalnym @1.50. Bez względu na wynik otrzymasz darmowy zakład, który będzie podlegał trzykrotnemu obrotowi w zakładach z kursem min. @1.75.

Jeśli wybierzesz bonus od depozytu, po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto otrzymasz bonus 100% do maksymalnie 50 EUR/USD (lub równowartość w innej walucie). Kwota bonusu podlegać będzie pięciokrotnemu obrotowi w zakładach z kursem min. @1.40.

Nasza opinia o Melbet

Bonusy powitalne oraz oferta Melbet wyglądają przyzwoicie. Wiarygodność bukmachera jest jednak niska, dlatego zalecamy dużą ostrożność, by nie inwestować wysokich kwot. W porównaniu do czołowych bukmacherów w Europie Melbet sytuuje się na niskich lokatach. 

Zarejestruj się w Melbet

Melbet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Komentarze i opinie

  1. nie polecam. wygralem troche kasy. a oni mi zablokowali konto i wszystkie wygrane anulowali. na czacie nic o9d nich sie nie dowiesz. odsylaja do dzialu bezpieczenstwa. a ci z kolei nic nie odpisuja. poprostu zlodziejstwo.

    • Link

Dodaj swoją opinię o Melbet

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Melbet są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego 50 EUR. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem Melbet.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 0/5 | 0 głosów

Posiadasz konto w Melbet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o Melbet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Melbet z innymi typerami.

Powiększ pole