Slbet opinie i informacje

Ocena 0/5 | 0 głosów
  • Bonus startowy 100 EUR
  • Bukmacher dla Polaków
  • Sporty wirtualne, kasyno, wyścigi
  • Dobra oferta na zakłady sportowe

Slbet
ocena
2/5 2
Odbierz bonus 100 EUR

Slbet to bukmacher wywodzący się z Bułgarii. Akceptuje polskich graczy oferując im bonus powitalny do 100 EUR. Na rynku zakładów online działa niespełna kilka lat (od 2014 roku). W porównaniu do światowych potentatów jest niszowym bukmacherem.

Slbet należy do spółki GLB International N.V. a działa w oparciu o licencję Curacao na prowadzenie zakładów bukmacherskich i kasyna. Firma nie jest notowana w rankingu SBR, co obniża jej wiarygodność.

Bukmacher Slbet działa w wielu językach m.in. polskim, angielskim czy niemieckim. Główną walutą jest euro (brak polskiego złotego). To właśnie w EUR przyznawany jest bonus dla nowych graczy.

Wpłaty i wypłaty realizować można za pośrednictwem przelewu bankowego, Skrill, Neteller i kart kredytowych VISA/MasterCard. Co ważne, pierwsza wypłata od bukmachera musi zostać zrealizowana na konto bankowe (minimum 30 EUR).

Slbet oferuje mobilną aplikację dostępną na systemy Android oraz iOS, co pozwala na dostęp do oferty bukmachera z pozycji telefonu.

Z bukmacherem skontaktować można się za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Support działa sprawnie, dostępność 24/7.

Zakłady sportowe w Slbet

Oferta Slbet jest znacznie uboższa niż u największych bukmacherów. Niemniej jednak podstawowe sporty jak piłka nożna, tenis i koszykówką są rozbudowane o dodatkowe rynki, co umożliwia grę nie tylko standardowych zakładów. Oczywiście większość wydarzeń przedmeczowych dostępnych jest również w zakładach live.

Slbet posiada popularną wśród typerów funkcję cash-out. Minimalna stawka na pojedynczy zakład w Slbet wynosi 0.5 EUR.

Bonusy i promocje w Slbet

Nowi gracze Slbet mogą odebrać bonus 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 100 euro.

Jak odebrać bonus 100 EUR w Slbet?

  1. Zarejestruj się w Slbet.
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty (minimum 10 EUR)
  3. Obróć raz depozytem  przy użyciu kuponu z minimalnie 3 zdarzeniami (każde po kursie min. @1.50).
  4. Otrzymasz 100% bonus od depozytu do 100 EUR.

Kwotę bonusu należy obrócić 5 razy na kuponach z minimalnie 3 zdarzeniami (każde po kursie min. @1.50) w przeciągu miesiąca.

Nasza opinia o Slbet

Przejrzysta strona internetowa oraz wysoki bonus powitalny to główne zalety bukmachera Slbet. Bonus niestety posiada trudne warunki obrotu gdyż zakłady kwalifikujące się do obrotu muszą zawierać 3 selecke o kursie minimum 1,50.

W sieci trudno znaleźć informacje odnośnie firmy, jak i opinie graczy, bukmacher nie ma też noty SBR. Na początek gry w Slbet zalecamy ostrożność, by lepiej poznać jego działanie i stosunek do regulaminów.

Zarejestruj się w Slbet

Slbet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Dodaj swoją opinię o Slbet

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Slbet są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego 100 EUR. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem Slbet.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 0/5 | 0 głosów

Posiadasz konto w Slbet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o Slbet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Slbet z innymi typerami.

Powiększ pole