Smarkets opinie i informacje

Ocena 2/5 | 3 głosy
  • Bonus startowy 10 GBP
  • Ranking SBR C
  • Prowizje od wygranych 2%
  • Giełda zakładów bukmacherskich
  • Intuicyjna strona internetowa
  • Dobra oferta na krykieta i piłkę nożną

Smarkets
ocena
2,5/5 2.5
Odbierz bonus 10 GBP

Smarkets to giełda zakładów bukmacherskich. Wysokie kursy i niska prowizja od wygranych to atuty giełdy Smarkets. Nowi typerzy mogą liczyć na bonus powitalny 10 GBP.

Giełda bukmacherska należy do spółki Smarkets Ltd, powstała w roku 2010 działa tu w oparciu o licencję maltańską MGA. Obecnie poza Stanami Zjednoczonymi korzystać z niej mogą gracze na całym świecie, w tym rezydenci Polski. Giełda Smarkets jest bardzo popularna w Wielkiej Brytanii i Irlandii, typerzy z wysp stanowią aż 85% użytkowników.

W rankingu wiarygodności bukmacherów Smarkets posiada notę C co jest całkiem przyzwoitą oceną. Jak na razie bowiem nie słychać żadnych skarg na niewypłacalność czy machlojki Smarkets.

Przede wszystkim za niskie prowizje wynoszące 2%, które pobierane są tu tylko od zakładów wygranych. Dla porównania w Betfair prowizja wynosi 6,5%.

Niewątpliwym plusem Smarkets jest przejrzysta i prosta strona, choć dla graczy specjalizujących się w grze u typowego bukmachera początkowo poruszanie się po niej może być kłopotliwe. Strona posiada jedynie w język angielski ale wśród walut dostępny jest polski złoty.

Wpłat do Smarkets możemy dokonać na kilka sposobów. Między innymi konto zasilić można poprzez kartę kredytową lub debetową, Neteller, Skrill lub przelew bankowy. Minimalna wpłata wynosi 10 EUR (przy przelewie bankowym 20 EUR) a maksymalna 5000 EUR. Minimalna wypłata przez kartę kredytową lub debetową i Skrill to z kolei 10 EUR. Przy wypłacie przez Neteller lub przelew bankowy kwota ta wzrasta dwukrotnie. Nie ma natomiast maksymalnej wartości przelewów wychodzących.

Jako iż Smarkets to giełda zakładów, nie ma tu miejsca na inne rynki jak poker czy kasyno. Z korzyścią dla użytkowników jest natomiast wersja mobilna strony, dzięki czemu istnieje możliwość obstawiania z poziomu urządzeń mobilnych.

Zakłady bukmacherskie w Smarkets

Jak na giełdę zakładów sportowych od Smarkerts można byłoby wymagać czegoś więcej. Oferowane rynki nie są zbyt szerokie. Wprawdzie mamy tutaj ofertę na zakłady nie tylko z piłki nożnej, koszykówki i tenisa, ale także również golfa, hokeja, sportów motorowych, boksu czy nawet krykieta, to jednak żadna dyscyplina poza piłką nożną nie gwarantuje nam szeroko rozbudowanej opcji zakładów. Praktycznie wszystkie sporty oprócz piłki nożnej posiadają jedynie podstawowe rodzaje zakładów Wygra mecz i Under/Over.

Smarkerts jest to przede wszystkim bukmacher dla celujących w zakłady z piłki nożnej i krykieta. Przypomnijmy raz jeszcze, że prowizja jest tu bardzo niska i wynosi jedynie 2%, a naliczana jest i tak tylko od zakładów wygranych.

Bonusy i promocje w Smarkets

Nowi gracze, który dołączą do rodziny Smarkets mają szanse otrzymać bonus, który jest tu darmowym zakładem o wysokości 10 GBP. Aby go uzyskać, należy zarejestrować się w serwisie i złożyć depozyt o wysokości minimum 20 GBP. W ciągu 24 godzin do konta zostanie dopisany Freebet, który należy wykorzystać w przeciągu trzech najbliższych miesięcy. Darmowy zakład jest zatem dobrą opcją do tego, aby dokładnie sprawdzić giełdę bez straty swoich środków pieniężnych.

Oferta dostępna jest także dla polskich graczy.

Nasza opinia o Smarkets

Smarkets to wiarygodna giełda zakładów i może być stosowana jako alternatywa dla popularniejszych Matchbook i Betfair.

Plusem Smarkets są bardzo niskie prowizje pobierane za zakłady, przyjazna strona internetowa i bonus powitalny w formie freebetu 10 GBP. Dodatkowo konto można tu jeszcze prowadzić w PLN, co także jest sporym plusem.

Ogólna opinia o Smarkets jest jednak jak najbardziej pozytywna. Bukmacher na pewno warty sprawdzenia!

Zarejestruj się w Smarkets

Smarkets

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Dodaj swoją opinię o Smarkets

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Smarkets są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego 10 GBP. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem Smarkets.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 2/5 | 3 głosy

Posiadasz konto w Smarkets? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o Smarkets innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Smarkets z innymi typerami.

Powiększ pole
Baner Betrally
Baner Betrally