Sportsbet opinie i informacje

  • Zakład bez ryzyka 20 mBTC
  • Wysokie kursy na zakłady
  • Anonimowość i prywatność
  • Ranking SBR: B+
  • Przejrzysta prosta strona
  • Dostępne zakłady bukmacherskie i kasyna

Sportsbet
ocena spryciarz.com 2/5 2
Odbierz bonus 20 mBTC

Sportbet.io to anonimowy bukmacher bitcoinowy dostępny dla Polaków. Nowym graczom oferuje bonus powitalny 20 mBTC oraz kilka dodatkowych promocji.

Bukmacher Sportbet działa od 2015 roku, jest wiarygodny co potwierdza ocena SBR C+ utrzymywana od 2016 roku.   Warto zauważyć, że jest to z niewielu bukmacherów bitcoin posiadających notę SBR.

Bukmacher należy do firmy Luckbox Enterprises Limited , posiada licencję na zakłady bukmacherskie wydaną w Curaçao,.

Sportbet.io jak na bukmachera bitcoin przystało zapewnia graczom anonimowość. Przy rejestracji nie ma pól na dane adresowe, dane te można później dobrowolnie wprowadzić później z poziomu konta użytkownika.

Bukmacher Sportbet  w regulaminie zostawia sobie furtkę w postaci możliwości zażądania weryfikacji konta poprzez dostarczenie zdjęcia dowodu i adresu zamieszkania (standardowa weryfikacja KYC). W praktyce weryfikacja nie jest wymagana ani do wpłat ani do wypłat.

Strona bukmachera zabezpieczona jest protokołem SSL a na koncie gracza można włączyć podwójną autoryzację poprzez Google Authenticator

Jeżeli nie wiesz czym jest Bitcoin koniecznie przeczytaj artykuł wyjaśniający tematykę Bitcoina i Kryptowalut oraz poradnik kontekście typowania u bukmacherów Bitcoin w zakładach bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie w Sportsbet

Oferta zakładów wygląda przyzwoicie, obejmuje zarówno najpopularniejsze sporty takie jak piłka nożna, tenisa hokej na lodzie jak i mniej popularne dyscypliny takie jak tenis stołowy, snooker czy football amerykański. W sportbet.io typować można również rozgrywki sportów elektronicznych ale oferta dostępnych zakładów jest uboga.

Pod względem marży Sportbet wygląda dobrze, marża w wysokości 5-7% to standard na rynku bukmacherskim.

Liczba zakładów live nie jest imponująca, natomiast dużym plusem Sportbet.io są darmowe transmisje meczy. Live streaming telewizyjny dostępny jest dla wybranych popularnych meczów piłki nożnej.

Depozyty i wypłaty do Sportbet możliwe są jedynie poprzez Bitcoin, saldo konta również trzymane jest w bitcoinach. Kontakt z pomocą bukmachera dostępny jest jedynie w języku angielskim poprzez formularz kontaktowy lub czynny 24h live chat.

Bonusy i promocje w Sportsbet

Nowi gracze w Sportbet mogą liczyć na zakład bez ryzyka 20 mBTC jako bonus powitalny. Wystarczy wpłacić 20 mBTC i postawić na zakład przedmeczowy (nie live!). Jeżeli zakład okaże się przegrany to bukmacher zwróci całą kwotę w ciągu 24 godzin.

Zwrócona kwota nie podlega obrotowi.

Sportsbet banner

Oprócz bonusu startowego typerzy w Sportbet mogą skorzystać promocji:

Nasza opinia o Sportsbet

Sportbet to wiarygodny bukmacher obsługujący bitcoin, posiada bonus startowy 20 mBTC i dobrą ofertę zakładów. Dla fanów bukmacherki i kryptowalut, którzy cenią sobie prywatność i anonimowość Sportbet to dobry wybór.

Zarejestruj się w Sportsbet

Sportsbet

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.


Dodaj swoją opinię o Sportsbet

Posiadasz konto w Sportsbet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem?
Przeczytaj opinie o Sportsbet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Sportsbet z innymi typerami.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp... Powiększ pole