Lucky Loser w Totolotek

Bonus Lucky Loser to cykliczna promocja w Totolotek dzięki której możesz za 25 zł bez ryzyka przegranej obstawić zakład na mecze piłki nożnej wybranej przez bukmachera ligi.

Ocena 2,71/5 | 68 głosów

Nie martw się o wynik - gdy zakład wejdzie to ciesz się wygraną, gdy zakład będzie przegrany to bukmacher Totolotek zwróci Ci postawioną kwotę w postaci bonusu do dalszego obstawniania.

Lucky Loser - jakie zasady?

Promocja w Totolotek obowiązuje wyłącznie w określonych dniach. Może to być weekend lub kolejka danej ligi. Na kuponie musza być zakłądy na wyłącznie ligę piłkarską, której dotyczy dana edycja promocji. 

Bonus Lucky Looser w Totolotek

Musisz postawić co najmniej 25 zł, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 zł. Bonus ważny jest 14 dni.

Wymagany obrót 1 raz po kursie minimum. 2.00. Obrót bonusem ważny jest na dowolny sport. Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe

Gracz może skorzystać jeden raz w każdym kanale (Internet/Punkt naziemny). Promocja dla nowych i obecnych graczy

Przyznany bonus ważny na dowolny sport. Do obrotu liczą się wszystkie sporty. Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe.

Użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale (Internet/Punkt naziemny). Promocja dla nowych i obecnych graczy

Regulamin Lucky Loser

 • Promocja obowiązuje w dniach wyszczególnionych w komunikacie dotyczącym danej edycji promocji.
 • Z promocji użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale.
 • Aby uzyskać bonus online użytkownik musi posiadać zweryfikowane konto gracza i przegrać zakład spełniający warunki promocji postawiony w serwisie Totolotek.pl w wersji  desktop, mobile lub w aplikacji. Aby uzyskać bonus retail użytkownik musi posiadać nową kartę Bet Club i przegrać zakład spełniający warunki promocji postawiony w punkcie stacjonarnym Totolotek.
 • Na kuponie kwalifikującym do udziału w promocji mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty na mecze ligi piłkarskiej promowanej w danej edycji akcji.
 • Do udziału w promocji kwalifikują zakłady pre-match i live, pojedyncze, kombi oraz multiway.
 • Minimalna stawka zakładu kwalifikującego do udziału w promocji wynosi 25 zł.
 • Aby otrzymać bonus użytkownik musi postawić zakład za prawdziwe pieniądze, zakłady postawione za środki bonusowe nie kwalifikują się do promocji.
 • Bonus jest przyznawany wyłącznie w przypadku przegranej.
 • Bonus online jest księgowany na koncie do 48 godzin od rozliczenia kuponu. W przypadku kilku przegranych kuponów spełniających warunki promocji, bonus zostanie zaksięgowany na koncie w momencie rozliczenia pierwszego z nich. Kolejność obstawiania kuponów nie ma znaczenia. Aby uzyskać bonus retail użytkownik musi zeskanować kupon spełniający warunki promocji nie później niż do końca trwania danej edycji.
 • Maksymalna kwota bonusu wynosi 25 zł.
 • W przypadku cashoutu lub anulowania zakładu bonus nie zostanie przyznany.
 • Przyznany bonus można wykorzystać wyłącznie w tym kanale, w którym został przyznany.
 • Przyznanym bonusem należy obrócić 1 raz po kursie minimum 2.00.
 • Bonus może być wykorzystany na dowolny sport.
 • Bonus może być wykorzystany na dowolny rodzaj zakładów z wykluczeniem zakładów systemowych.
 • Bonus jest ważny 14 dni.
 • W przypadku niewykorzystania środków z bonusu w wyznaczonym terminie, po jego upływie bonus jest anulowany, a wszystkie niewykorzystane kwoty wraz z wygranymi ze stawek zasilanych bonusem, przepadają.
 • W przypadku niewłaściwego wykorzystania bonusu (wielokrotne użycie przez tę samą osobę, adres IP lub urządzenie, lub w przypadku podejrzenia zorganizowanego użycia: kartele graczy, syndykaty, obstawianie surebetów) gracz zostanie wyłączony z udziału w tej i kolejnych promocjach.
 • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają zapisy Regulaminu Totolotek S.A.
Totolotek

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Lucky Loser w Totolotek

Totolotek Lucky Loser 1.Liga (26 czerwiec - 28 czerwiec 2020)

Niezwykle ciekawie zapowiada się 28. Kolejka 1. Ligi. Podbeskidzie po serii trzech remisów podejmie Stomil Olsztyn, Warta Poznań pojedzie do Legnicy na trudny mecz z Miedzią, a Stal Mielec  zagra u siebie z Radomiakiem, który nie stracił jeszcze szans na awans do Ekstraklasy. Będzie się działo! Te 3 mecze i nie tylko, można zagrać w ramach stałej promocji Lucky Loser w Totolotek. Postaw kupon, za 25 zł np na zwycięstwa pierwszej trójki i wygraj 203,92 zł, a w przypadku niepowodzenia, odzyskasz 25 zł na konto bonusowe gracza.

Włoski weekend z promocją Lucky Loser (20 czerwiec - 22 czerwiec 2020)

Mamma mia – Serie A odmrożona! Już w ten weekend kolejna liga powróci na murawę i to ze zdwojoną siłą – przed nami zaległe mecze 25. kolejki, a zaraz po nich cała 27. runda Serie A! W dniach 20-22 czerwca obstawiaj mecze Serie A i nie martw się o wynik – jeśli przegrasz, dostaniesz bonus 25 zł od Totolotek. Lucky Loser na weekendowe mecze Serie A online i w punktach stacjonarnych: - wystarczy kupon za min. 25 zł na mecze Serie A rozgrywane 20-22.06.20 - wyłącznie Serie A na kuponie - w razie niepowodzenia bonus jest Twój!

La Liga w promocji Lucky Loser (11 czerwiec - 14 czerwiec 2020)

Wraca już jutro, hiszpańska La Liga! Na początek trzęsienie ziemi - czwartkowe derby Sewilli, w piątek kolejne derby - Valencia vs. Levante. W sobotę Barcelona zagra na wyjeździe z Mallorcą, dzień później Real Madryt podejmie Eibar, a Athletic Bilbao zagra z Atletico. Będzie się działo! Obstawiaj 28. kolejkę La Liga,  jeśli nie wejdzie Ci kupon, bonus 25 PLN wróci na Twoje konto! Lucky Loser online i w punktach stacjonarnych 11 - 14 czerwca: - kupon za min. 25 PLN na dowolne zdarzenia z oferty na 28. kolejkę La Ligi - wyłącznie La Liga na kuponie

25 zł w promocji na start Bundesligi w Totolotek (16 maj - 18 maj 2020)

Powraca Bundesliga! Weź udział w promocji Lucky Loser w Totolotek. Promocja w Totolotek obowiązuje wyłącznie w dniach 16-18.05. Muszi postawić co najmniej 25 zł, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 zł. Na kuponie musza być zakłądy na wyłącznie Bundesligę.

Totolotek baner
Totolotek baner