Typiko opinie i informacje

Ocena 3/5 | 6 głosów
  • Bonus powitalny ?
  • Oferta zakładów przedmeczowych ?
  • Legalny bukmacher w Polsce
  • Strona internetowa typiko.pl

Typiko
ocena
2/5 2
nie otwarty

Typiko to polski legalny bukmacher.

W dniu 28 listopada 2018 Minister Finansów RP zakończył proces weryfikacji wniosku firmy Typiko Sp. z o.o. i przyznał licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich przez internet.

Spółka Typiko została zarejestrowana 16 czerwiec 2016 a więc na długo przed wejściem w życie nowelizacji ustawy hazardowej. Od czasu rejestracji spółka nie prowadziła czynnej działalności gospodarczej.

Nazwa Typiko jest bardzo zbliżona do zagranicznego bukmachera Tipico zarejestrowanego na Malcie. Obie firmy to zupełnie inne podmioty i nie są powiązane kapitałowo, zbieżność nazw jest przypadkowa.

Kiedy wystartuje Typiko?

Data startu bukmachera Typiko nie jest znana. Znamy jedynie adres internetowy pod którym będzie funkcjonował bukmacher, jest to domena typiko.pl.

Na portalach ogłoszeniowych nie widać na razie ofert pracy Typiko. Naszym zdaniem na start bukmachera będziemy musieli poczekać jeszcze dłuższy czas. Koniec 2019 roku to najbliższa realna data.

Polecani bukmacherzy w Polsce

Nie możesz się doczekać na Typiko? Szukasz polskiego bukmachera? Polecamy Fortunę, TOTALbet i forBET.

Logo Fortuna

Bonus 2720 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny support.

obstaw w Fortuna
Logo TOTALbet

Bonus 5045 zł

Nowoczesny bukmacher dla Polaków przebojem zdobywający rynek. Posiada atrakcyjną ofertę zakładów, przyjazną obsługę oraz wysoki bonus powitalny.

obstaw w TOTALbet
Logo forBET

Bonus 2350 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków. forBET wyróżnia się bardzo wysokimi kursami na zakłady i dobrą ofertą zakładów na żywo.

obstaw w forBET

Zakłady bukmacherskie w Typiko

Przewidujemy, że oferta zakładów bukmacher Typiko będzie zbliżona do TOTALbet czy eTOTO. Dużo opcji zakładów najpopularniejsze dyscypliny sportowe takie jak piłka nożna, tenis czy koszykówka mniej dla niszowych wśród Polaków typu snooker czy baseball.

Z pewnością Typiko nie będzie tworzyć platformy bukmacherskiej od zera. Oprogramowanie do zakładów internetowych można zakupić za stosunkowo niewielkie pieniądze od firm SBTech lub EveryMatrix.

Do czasu uruchomienia oferty niewiadomą pozostaje wysokość kursów i marży. Czy Typiko powalczy z Fortuną o miano bukmachera z najwyższymi kursami? Zobaczymy.

Aplikacja mobilna będzie miłym dodatkiem.

Bonusy i promocje w Typiko

Każdy nowy bukmacher na polskim rynku zakładów powoduje, że wzrasta trudność dotarcia do nowych graczy. W 2018 roku licencję na zakłady internetowe otrzymało aż 7 firm. Do tej pory z serwisem wystartował jedynie TOTALbet ale w kolejce czeka już Betfan, eWinner, Traf, BEM i Cherry. Miejsce dla nowych operatorów stale się kurczy.

Aby zaistnieć na tak zatłoczonym rynku Typiko musi zachęcić typerów atrakcyjnym bonusem powitalnym. Patrząc na aktualnie dostępne bonus bukmacherskie u innych bukmacherów, Typiko powinno wystartować z promocją powitalną 100% pierwszego depozytu w kwocie co najmniej 600 PLN.

Polacy chętnie korzystają z kodów promocyjnych i bonusów na start.

Kto stoi za Typiko?

Bukmacherem Typiko zarządza polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Typiko Sp. z o.o. Prezesem zarządu spółki jest pani Aleksandra Kuliniak. W radzie nadzorczej zasiadają trzy panie Dominika Ludwik, Agnieszka Stańczak, Elżbieta Giela.

Żadna z wyżej wymieniony pań nie posiada doświadczenia w branży bukmacherskiej.

Spółka Typiko posiada czterech udziałowców: Jacek Blycharz (poprzez spółkę Jack Coin sp. z o.o.), Jerzy Stańko (poprzez spółkę Fun Street sp. z o.o.), Magdalena Janik i Dominika Ludwik.

Panowie Stako i Blycharz należą do Izby Gospodarczej Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych. Przez lata prowadzili spółki i przedsięwzięcia na rynku urządzeń hazardowych i z pewnością to oni będą rozdawać karty w Typiko.

Kontakt

Typiko sp. z o.o.
ul. Katowicka 127
43-300 Bielsko-Biała

KRS: 0000666457, NIP: 5472173957, REGON: 366671593

Nasza opinia o Typiko

Kolejny legalny bukmacher na rynku to świetna informacja dla polskich typerów. Miejmy nadzieję, że Typiko ruszy z atrakcyjną ofertą zakładów bukmacherskich w 2019 roku.

Na plus należy zaliczyć duże doświadczenie w branży hazardowej dwóch udziałowców. Niestety nie widać na razie aby szeregu Typiko zasilił jakiś znany manager z branży bukmacherskiej.

nie otwarty

Bukmacher Typiko posiada ważną licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Działa zgodnie z ustawą z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych. Typiko w imieniu gracza odprowadza wszelkie należne podatki.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Dodaj swoją opinię o Typiko

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Typiko są niezwykle cenne dla typerów rozważających otwarcie w Typiko konta gracza. Rzetelne opinie są w stanie wpłynąć na decyzję o wybraniu tego bukmachera, skorzystaniu z bonusu powitalnego .

Jak napisać opinię o bukmacherze?

Jeżeli masz pozytywne doświadczenia z bukmacherem Typiko to przedstaw aspekty, z których jesteś zadowolony np. oferta zakładów, wysokość kursów, promocje dodatkowe, przejrzystość strony internetowej, ogólne funkcjonowanie.

Gdy masz negatywne doświadczenia z Typiko to opisz zaistniałą sytuację. Napisz czego dotyczył problem (bonus powitalny, promocja dodatkowa, wypłata, niskie kursy, słaby kontakt) oraz jak obsługa bukmachera zareagowała na Twój kontakt z nimi. Im dokładniej opiszesz sytuacje tym ważniejszy będzie Twój głos i będziesz miał większy wpływ w kreowaniu wizerunku bukmachera Typiko wśród pozostałych graczy. Opinie bez rzetelnego merytorycznego uzasadnienia mogą być kasowane.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3/5 | 6 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner