vBet opinie i informacje

Ocena 1/5 | 1 głos
  • Brak bonusu startowego
  • Ranking SBR D
  • Dostępne poker, sloty, fantasy sports
  • Świetna strona internetowa
  • Aplikacje mobilne
  • Niezłe kursy na zakłady

vBet
ocena
2/5 2
Sprawdź

Vbet (Vivarobet) to mało znany bukmacher z Armenii. Posiada bardzo szeroką ofertę zakładów i świetną szatę graficzną strony internetowej. Nie posiada bonusu powitalnego.

Obok bukmacherów, którzy są nam dobrze znani, dziś na rynku znajdziemy także i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami online. Jedną z takich firm jest Vbet wywodzący się od armeńskiego Vivarobet.

Vivarobet to bukmacher stacjonarny posiadający ponad 190 placówek na terenie Armenii. Bukmacher Vbet na rynku istnieje od roku 2011, jest własnością Vivaro Limited, na zakłady posiada licencję Malty.

To, co rzuca się tu w oczy w Vbet to przede wszystkim bardzo szeroka oferta zakładów, która sprowadza się do ponad czterdziestu, a nieraz nawet i więcej dyscyplin. Na uwagę zasługuje także sama marża, która nie należy do najwyższych, ale na pewno daleko jej również do najniższych. Zakłady z najpopularniejszej na świecie piłki nożnej są objęte marżą w wysokości 6-7%. Najkorzystniejsza jest oferta na baseball, na który marża to 4%.

Pewne wątpliwości co do prawidłowości transakcji i wypłacalności Vbet może budzić niski ranking SBR. Ocena D sugeruje, by podejść do bukmachera z dystansem gdyż mogą być problemy z tym bukmacherem. Faktem jest również to, że ma on już na swoim koncie kilka skarg odnośnie braku wypłat czy konfiskacie znajdujących się na kontach środków. Kolejnym, choć zupełnie innym minusem jest brak bonusu powitalnego, który w większości firm bukmacherskich jest już raczej normą.

Ciekawie wygląda tu sama strona internetowa, która dodajmy jest dostępna w 10 różnych językach, brak jest języka polskiego ale jest oczywiście angielski. To, czego nie spotkamy na wielu innych stronach zakładów bukmacherskich to na pewno okno z aktualnościami ze świata sportu.

Depozyty w Vbet przeprowadzane mogą być na wiele sposobów, wszystkie podstawowe metody płatności są dostępne, więc przy użyciu: kart debetowych, kart kredytowych, kodów Ukash, moneta.ru, Neteller, QIWI, WebMoney oraz oczywiście Skrill. Dostępne są cztery waluty: EUR, USD, CNY, RUB, UAH. Brak polskiego złotego. Co wyróżnia Vbet to brak minimalnej wpłaty i wypłaty przez portfele elektroniczne (Skrill/Neteller).

Bukmacher ten pozwala nam korzystać z platformy przy pomocy urządzeń mobilnych z systemami Android dzięki aplikacji mobilnej i pozostałymi za sprawą strony responsywnej, a kontakt z supportem możliwy jest przez 7 dni w tygodniu i 24h/dobę. Z punktu widzenia technicznego firma wygląda na całkiem interesującą. Dodajmy też, że poza rynkiem zakładów sportowych Vbet oferuje także kasyno, sporty wirtualne oraz rynki finansowe.

Vbet najwięcej graczy posiada z Armenii (30%), Turcji (19%) i Grecji (17%).

Zakłady bukmacherskie w vBet

Jak już wspomnieliśmy na uwagę zasługuje oferta zakładów firmy Vbet, która naprawdę należy do bardzo szerokich. Przynajmniej jeśli pod uwagę weźmiemy samą liczbę dyscyplin, bo w zależności od pory roku jest tak, że mamy ich tu około pięćdziesiąt. Co ważne, nie sprowadzają się one tylko do standardowej oferty podstawowych rodzajów zakładów, która zawiera w sobie zakłady na 1/2, Under/Over czy ilość goli (punktów, setów), ale także szereg zakładów dodatkowych. Otóż nie tylko zdarzenia z piłki nożnej, ale także choćby koszykówki mają rozszerzenie do blisko stu różnych rynków. W Vbet typować można też rozgrywki sportów elektronicznych w grach takich jak Counter Strike czy League of Legends

Nie mniej uboższa jest także oferta zakładów LIVE tak więc miłośnicy gry w formule na żywo, na pewno nie powinni poczuć się zawiedzeni. Tym bardziej że często dostępne tu zakłady LIVE dotyczą mało popularnych sportów, gdzie nie trudno o niespodzianki.

Minimalna stawka na pojedynczy zakład wynosi 0,10 EUR.

Nasza opinia o vBet

Vbet to ciekawy bukmacher, plusem na pewno jest szerokość oferty i kursy bukmacherskie w sensownej wysokości. Szkoda, że nie oferuje bonusu powitalnego gdyż byłby to dobry powód do przetestowania tego bukmachera.

Nie da się ukryć, że Vbet ma sporo wad. Szczególnie niepokojące są doniesienia o tym, że jest to bukmacher, na którego są skargi odnośnie płatności, co dla każdego gracza powinno być przestrogą.

Dlatego też podsumowując, radzimy sprawdzać go, grając za średnie i niskie stawki, aby później nie narzekać, że bukmacher zabrał nam wygrane pieniądze. U takich bukmacherów, gdy wygrywamy pieniądze należy idealnie przestrzegać regulamin aby nie dawać pretekstów do spornych sytuacji.

Zarejestruj się w vBet

vBet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Dodaj swoją opinię o vBet

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów vBet są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego . Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem vBet.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 1/5 | 1 głos

Posiadasz konto w vBet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o vBet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat vBet z innymi typerami.

Powiększ pole