WindBet opinie i informacje

Ocena 0/5 | 0 głosów
  • Bonus powitalny $1000
  • Bukmacher akceptuje Polaków
  • Dostępne gry slotowe, zakłady na żywo
  • Przyzwoite kursy

WindBet
ocena
1,5/5 1.5
Odbierz bonus $1000

WindBet to rosyjski bukmacher internetowy. Bukmacher kusi wysokimi kursami i ogromnym bonusem powitalnym $1000 jednak jest on bardzo trudny do uzyskania.

WindBet nie posiada polskiej wersji językowej, nie obsługuje złotówki. Bukmacher posiada bardzo niską wiarygodność, polecamy nie wpłacać większych kwot.

Właścicielem bukmacher jest firma Golden Spot Ltd zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, licencję na zakłady i gry hazardowe wydała komisja do spraw hazardu z Kostaryki. Bukmacher akceptuje polaków i przyznaje im bonus powitalny.

Zakłady bukmacherskie w WindBet

W swojej ofercie WindBet posiada jedynie 13 sportów. Oferta jest więc bardzo uboga, ale w zamian za to bukmacher oferuje wysokie kursy.

Dodatkowo znajdziemy tu gry kasynowe, bingo, keno i sloty. Witryna jest przejrzysta jednak wykonana bardzo prosto i nie wzbudza zaufania. Dostępne są zakłady live, bukmacher nie ma natywnej aplikacji na telefon ale strona bardzo dobrze prezentuje się w wersji mobilnej.

Dostępne metody wpłat to: karta kredytowa/debetowa, portfel internetowy, przelew. Przy rejestracji bądź wypłacie może być potrzebny skan dokumentów w celu weryfikacji. WindBet oferuje bonus w wysokości 1000% od pierwszej wpłaty aż do $1000 jednak zasady uzyskania bonusowej kwoty bardzo trudne.  Aby uzyskać bonus należy poprawnie wytypować 10 zakładów z rzędu po kursie 1.80!

Poza bonusem startowym typerzy WindBet zdobywając odpowiednią ilość punktów lojalnościowych można zdobyć freebety.

Z obsługą klienta można skontaktować się mailowo support@windbet.com, za pomocą skype windbet_support oraz poprzez całodobowy czat.

Nasza opinia o WindBet

WindBet nie wzbudza zaufania. W internecie znaleźć można krytyczne opinie klientów a sam wygląd bukmachera też specjalnie nie zachęca. Można zarejestrować się i wpłacić niewielką kwotę aby spróbować wyrobić bonus $1000.

Wydaje się, że w podobnej grupie bukmacherów można znaleźć zdecydowanie lepsze strony oferujące korzystniejsze warunki zwłaszcza dla graczy z Polski. 

Zarejestruj się w WindBet

WindBet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Dodaj swoją opinię o WindBet

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów WindBet są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego $1000. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem WindBet.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 0/5 | 0 głosów

Posiadasz konto w WindBet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o WindBet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat WindBet z innymi typerami.

Powiększ pole