Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

Aplikacja na iPhona od PZbuk - opinia

Odpowiedz
  1. PZbuk zdecydował się wprowadzić niedawno swoją aplikację w apps apple. Aplikacja jest prosta i łatwa w użytkowaniu. W moim odczuciu jest intuicyjna, łatwo się w niej odnaleźć. U mnie wszystko działa prawidłowo. Byłem zaskoczony ocenami, jakie pojawiły się na temat tej aplikacji. Widze, jednak że nie tylko mi się dobrze korzysta z tej aplikacji. Statystyki są przejrzyste i łatwo się je czyta nawet na iPhonie. Zdarza mi się grać podczas stania w długiej kolejce w sklepie.

Ktoś lubi jeszcze obstawiać zakłady na telefonie?

• Link
  2. powiem szczerze, ze nie korzystalem i... raczej nie zamierzam. PZbuk w chwili obecnej to jeden z najgorzej wygladajacych bukmacherow. juz strona glowna jest niezwykle odpychajaca.

• Link
  3. Jasna sprawa, że trzeba porównywać aplikację różnych bukmacherów. Sprawdzać, testować i wybrać taką, która najbardziej nam odpowiada. Aplikacja Pzbuk nie prezentuje się źle. Wygląd jest w porządku. Jak widziałem, aplikacja jest całkiem intuicyjna. Widziałem w ich ofercie, że wprowadził zakłady kardio, ale tylko na urządzenia mobilne.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.