Hyde Park

O wszystkim i o niczym, luźne tematy niekoniecznie związane z zakładami bukmacherskimi.

Badanie nad hazardem

Odpowiedz
 1. Witam,
  Prowadzimy badania nad różnymi formami hazardu, których wyniki zostaną przedstawione instytucjom odpowiedzialnym za regulację rynku gier w Polsce (w tym Ministerstwu Zdrowia). Współpracujemy z międzynarodowym zespołem badawczym w celu porównania wyników w różnych krajach z polskimi normami. Będziemy bardzo wdzięczni jeśli poświęcą Państwo swój czas na wypełnienie naszej ankiety.
  Jako zachętę do wypełnienia ankiety rozlosujemy między respondentami nagrody po zakończeniu badania.

  pageup.nazwa.pl/limesurvey/index.php/195246?lang=pl

  • Link
 2. Jak się wylogowac

  • Link
 3. "Po wypełnieniu całego kwestionariusza będą Państwo mieli możliwość udziału w losowaniu pięciu bonów zakupowych o wartości 200 zł."

  A czy zezwolenie Ministra Finansów na organizowanie loterii jest?

  • Link
 4. Marcin:
  "Po wypełnieniu całego kwestionariusza będą Państwo mieli możliwość udziału w losowaniu pięciu bonów zakupowych o wartości 200 zł."A czy zezwolenie Ministra Finansów na organizowanie loterii jest?


  Zezwolenie to nie jest potrzebne w przypadku projektów naukowych. Osoba wygrywająca nie odprowadza także podatku od wygranej gdy jej kwota nie przekracza 760zł.

  • Link
 5. Ministerstwo Zdrowia, które wiedząc, że hazard jest uzależniający i rujnuje wielu ludziom życie dopuszcza prawnie jego uprawianie i jeszcze opodatkuje żeby nabić kasę kosztem głupich ludzi - gratuluję hipokryzji!

  Po drugie zbadajcie poziom polskich bukmacherów w stosunku do zagranicznych, każdy kto grał wie, że jakościowo to przepaść a do tego jego ciężko zarobione pieniądze nie były potrójnie opodatkowane jak u nas.

  • Link
 6. Luma - analogicznie jest z alkoholem i papierosami. To są dopiero destrukcyjne używki! Więc trzeba ich sprzedaży przytulić trochę pieniędzy. 75% ceny wódki stanowią podatki VAT i akcyza... w papierosach jeszcze więcej bo 85%.

  • Link
 7. jak od siebie średnio to widzę nieterty :( mozna by inaczej to zrobic

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.

forBET baner