Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

BestBet - opinie

Odpowiedz
 1. chyba nie wystartuja online, bo pod adresem juz co innego

  • Link
 2. Faktycznie, pod domeną pojawił się serwis... bukmacherski. BestBet zawsze może uruchomić serwis online pod inną domeną... lub wykupić bestbet.pl od aktualnego właściciela.

  • Link
 3. wydaje się że po zakupie przez xtip totolotka, bestbet wcale nie wystartuje o ile bestbet rzeczywiście nalezy do xtipa to miało by to sens inaczej nie pozbywali by się domeny

  • Link
 4. Dziś dostali licencje na zakłady online, czyli jednak będą dostępni nietylko w punktach naziemnych. Wystartują pod domeną www.bestbet24.pl, ciekawe tylko po co pozbywali się domeny bestbet.pl pod którą powstał niedawno serwis bukmacherski porównujący firmy działające w Polsce, no chyba że ta domena nigdy nie była ich własnością

  • Link
 5. Domena bestbet.pl zarejestrowana w 2017 roku należy do innego właściciela. Na pewno były rozmowy o zakupie domeny ale widocznie nie dogadali się finansowo. Wizerunkowo jest bardzo słabe, że nowo powstający bukmacher przed ujawnieniem nazwy nie zapewnił sobie domeny ze swoją nazwą handlową.

  Przypomina mi się przypadek operatora telefonii komórkowej Play, który przez kilka lat funkcjonował pod domeną playmobile.pl gdyż na domenie play.pl działał sklep grami komputerowymi. Dopiero po kilku latach za kilka milionów złotych (wartość transakcji nie została nigdy ujawniona) zakupił domenę play.pl.

  W przypadku BestBet sytuacja jest o tyle gorsza, że poda adresem bestbet.pl funkcjonuje serwis z ofertami firm konkurencyjnych w stosunku do niej. Prawnicy nowego bukmachera na pewno będą się starać aby wyeliminować tę "nieuczciwą konkurencję" i zmusić właściciela do usunięcia reklamy konkurencji jednak na odebranie my domeny raczej nie mają co liczyć.

  • Link
 6. Czyli wychodzi na to, że plansza z domniemanym logo bestbet, która wisiała pod domena bestbet.pl przez kilka miesięcy to była tylko zagrywka ze strony obecnego właściciela domeny w celu jej sprzedaży właściwej firmie za jakąś większą kwotę, sprytne ale jak widać nie wypaliło.

  Jeszcze do niedawna podobny problem miał superbet, początkowo działali pod domeną super-bet.pl bo superbet.pl należała do firmy produkującej kostke brukową, ale ci jak widać dogadali się, pewnie też nie było tanio.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.