Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

Betano - opinie

Odpowiedz
 1. Stanowczo odradzam betano. Po wpłaceniu depozytu i obróceniu zgodnie z regulaminem nie wypłacili mi pieniędzy. Na początku milion dokumentów w celu potwierdzenia tożsamości, łącznie ze zdjęciem dowodu przy twarzy. następnie zapewnienie że wszystko jest ok i pieniądze już idą do działu płatności. po kilku dniach zmiana i rzekome złamanie regulaminu, zablokowanie konta i zabranie wszystkich wygranych środków. Nie da się z nimi porozumieć, rozmowa jak z dzieckiem. Prosiłem o jakikolwiek dowód że niby ten regulamin złamałem w odpowiedzi za każdym razem jedynie pkt. regulaminu. JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!!

  • Link
 2. Codziennie oferują na przynajmniej jedno zdarzenie sportowe zakłady z marzą 0% co pozwala osiągnąć najwyższy kurs na rynku, więc ci co optymalizują zyski przy każdym zakładzie na pewno się ucieszą ;) buk z przejrzystą i czytelną stronką, nastawiony na polskich graczy. jest bonus powitalny, to i konto zawsze opłaca się założyć i samemu się przekonać

  • Link
 3. Jak z wypłatami panowie?

  • Link
 4. Bukmacher wypłacalny. Wypłaty standardowo - tą samą drogą co depozyt. Najszybciej na Skrill i Neteller.

  • Link
 5. Chciałbym szczerze przestrzec przed tą oszukańczą firmą. Wpłaciłem niedawno 200zł i dostałem bonus. Po zagraniu kilku zakładów wygrałem 2668zł. Standardowo support poprosił o dokumenty i weryfikację telefoniczną którą przeszedłem bez problemu. później poproszono mnie o zdjęcia dowodu przy twarzy obie strony i skreen z konta Skrill to też im wysłałem. Dostałem po jednym dniu maila że zamykają mi konto i konfiskują pieniądze bo istnieje podejrzenie ze moje konto uzywa inna osoba czy coś takiego. Standardowe głupie tłumaczenie oszukańczej firmy. Nie polecam. Napisałem do MGA - może coś na to poradzą. Po co ta weryfikacja skoro i tak jak już skończyły im się pomysły to zamknęli mi konto

  • Link
 6. ZŁODZIEJE UWAGA!!! NIE ZKŁADAĆ KONTAkonto założyłem 29.03 zagrałem zakład X zero % marży Mecz Paragwaj - Brazylia za400PLN wygrany zakład stan konta 1408PLN , na następny dzień zażądaliweryfikacji, print screen z konta skrill, zdjęcie dowodu przy twarzy przód oraztył, dokument tożsamości, oraz potwierdzenie adresu zamieszkania. Otrzymaliwszystkie dokumenty napisali "Dziękujemy za wiadomość. Chcielibyśmypoinformować, że otrzymaliśmy kopie dokumentów, a weryfikacja została pomyślniezakończona przez dział obsługi klienta".Po weryfikacji próbuje zagrać zakład pisze komunikat że "możliwa tylkowypłata", napisałem do supportu 30.03, a dzisiaj tj 31.03 wiadomość:"Z przykrością informujemy, że Pańskie konto zostało zablokowane z powodupogwałcenia naszego regulaminu. Jednocześnie informujemy, że Pańskie zakłady,który zdążył Pan już zawrzeć zostały przez nas anulowane, a złożony przez Panadepozyt zostanie zwrócony na Pańskie konto Skrill"W trakcie korzystania z serwisu Betano dopuścił się Pan złamania następujących punktównaszego regulaminu: 2.3, 2.13, 14.1.1.

  • Link
 7. Podane punkty z regulaminu są bez sensu 2.3 dotyczy informacji o zakładzie "Zawodnik strzeli/nie strzeli", 2.13 "Zakłady ma mecz/1X2" a punkt "14.1.1" nie istnieje. Rafał, napisz do nas na kontakt@spryciarz.com z poprawnymi punktami regulaminu, na które powołuje się Betano, podaj login, postaramy się wyjaśnić Twoją sytuację.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.

Fortuna baner
Fortuna baner