Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

betplugin - apka do filtrowania meczów na żywo

Odpowiedz
  1. Hej, zrobiłem apkę do filtrowania meczów na żywo (nie znalazłem podobnej w necie). Jestem ciekaw waszych opinii.

Ogólnie to można filtrować mecze po wyniku i minucie, czyli jeśli obstawiamy i zależy nam na znalezieniu spotkań np:
    - 0:0 między 46 a 65 minutą to ta apka to umożliwia (niektórzy obstawiają szukając właśnie takich spotkań, z tym, że robić to na stronie bukmachera jest średnio wygodne, bo trzeba przeskanować całą stronę szukając takich spotkań, a tu mamy to w jednej tabeli konkretne spotkania.

Do tego możemy sobie sortować mecze po statystykach, czyli np.
    - szukamy spotkań jw, czyli np. 0:0 od 46 do 65 minuty
    - sortujemy po posiadaniu piłki, oddanych strzałach itd (zależy od naszego systemy obstawiania)
    - znajdujemy mecze z wyraźną jakąś przewagą jednej drużyn (oczywiście to tylko jeden z systemów gry, ale jak ktoś opiera swój o podobne wskaźniki, to apka mu ułatwi trochę życie)

To również możemy. Wymyśliłem tę apkę, bo wkurzało mnie, że po pierwsze serwisy bukmacherskie nie umożliwiają takiego filtrowania, trzeba skanować ekran samemu, a wiadomo, że w weekendy jest dużo meczów, stąd średnio wygodne. Po drugie, jeśli chcę lepsze statystyki to muszę wchodzić na flashcore itd i klikać pojedynczo w spotkania, a i tak nie mogę sobie tych spotkań porównać, chyba, że kliknę w x spotkań w osobnych tabach przeglądarki, co jest średnio wygodne. A tak, mam jedną tabelę ze spotkaniami przefiltrowanymi i posortowanymi zgodnie z naszym widzimisie na jednym ekranie.

Do tego apka ma swoją wtyczkę (chrome) dzięki której możemy apkę używać bezpośrednio na serwisach bukmacherskich (póki co tylko sts, fortuna i lvbet). Co nam to daje? To samo co powyżej, ale jednocześnie z poziomu wtyczki mamy przycisk typu "przejdź do" dzięki czemu od razu możemy przeskoczyć na dane spotkanie i np. dodać do swojego kuponu.

Moim zdaniem apka sporo ułatwia i zaoszczędza czas, no ale to moja opinia ;).

Tu jest strona apki: https://www.betplugin.pl/
    A tu krótki filmik (35 sec) jak działa aplikacja (sama, bez wtyczki):

Co myślicie? Rozwijać?

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski