Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Brave przeglądarka - komentarze

Odpowiedz
 1. Przeglądarka jest naprawdę ok. Szybka i bez zbędnych wodotrysków. Występuje jednak czasem problem z płatnościami online karta kredytową. Wyłączenie ochrony nic nie daje niestety.. Po przejściu na Chroma, płatność przechodzi bez problemów. Gdyby nie ten mankament, zrezygnowałbym całkowicie z chroma. Używam zarówno pod windows jak i pod linuksem :]

  • Link
 2. RATUNKU !! ludzie POMÓŻCIE …

  po ostatniej aktualizacji Brave co chwila i na każdej nowej stronie z prawego końca paska adresu wyskakuje okienko z pytani czy zainstalować Tłumacza Google?? Więc nie jest pytanie jednorazowe Brave tylko pytanie z każdej str. www.

  Nie chcę ani tego tłumacza ani TEGO PYTANIA CO CHWILA ! Denerwuje mnie wyskakujące co chwila okienko które kradnie moją uwagę.

  Jak i gdzie RAZ i NA ZAWSZE wyłączyć to pytanie ?

  • Link
 3. 1. Przejdź do ustawień Menu->Ustawienia
  2. W wyszukiwarce wpisz "języki"
  3. Zmień opcję "Proponuj tłumaczenie stron w obcych językach" na off (przesuń wajchę w lewo)

  Wizualizacja (kliknij aby powiększyć):

  Być może fakt, że Brave pyta się o tłumaczenia wynika z dziwnych/złych ustawionych języków. Popatrz czy w "preferowana kolejność języków" masz język polski/angielski a nie jakiś chiński.

  • Link
 4. Witam!
  Czy jest możliwość wyłączenia automatycznej aktualizacji przeglądarki Brave?
  Pozdrawiam!

  • Link
 5. W samej przeglądarce Brave niestety (lub stety) nie ma możliwości wyłączenia automatycznej aktualizacji. Ogólnie ze względów bezpieczeństwa warto mień najnowszą wersję programu. Jednak jeżeli masz jakiś ważny powód aby wyłączyć aktualizację to zobacz na to:

  * portapps.io/app/brave-portable/ - Wersja portable ("przenośna"), z tego co piszą uruchamiana jest z opcją "--disable-brave-update"
  * www.webnots.com/7-ways-to-disable-automatic-chrome-update-in-windows-and-mac/ - tutaj masz 7 sposobów na ominięcie auto aktualizacji w Google Chrome, które podobnie jak Brave zbudowane jest na Chromium. Bardzo możliwe, że któryś ze sposobów zadziała w Brave. np. być może wystarczy zmienić nazwę pliku "c:\Program Files (x86)\BraveSoftware\Update\BraveUpdate.exe" - musisz potestować.

  • Link
 6. Po przystosowaniu "Brave" do własnych potrzeb, (rozszerzenia, motyw, strona szybkiego wybierania itp.) spodobała mi się na tyle, że uczyniłem ją przeglądarką domyślną. I tu zonk. Po kliknięciu na link, otwiera się, ale zupełnie "goła", bez wszystkich zmian w wyglądzie i zachowaniu, jakie wprowadziłem. Czy jest możliwe, żeby uruchomiała się "moja" przeglądarka zamiast tego "kadłubka"?

  • Link
 7. Jeżeli korzystałeś ze stabilnej wersji przeglądarki (a nie beta czy nighty) to bardzo dziwne. Może to być wina Brave a może jakiś problem z Twoim komputerem/dyskiem.

  Na Twoim miejscu spróbował bym jeszcze raz zainstalować i skonfigurować Brave a po konfiguracji zrobić backup "profilu" znajdującego się w c:\Users\TWOJ_USER\AppData\Local\BraveSoftware\Brave-Browser\User Data\ (cały katalog) - w przypadku ponownej utraty danych być może wgranie tego katalogu z backupu pomoże w przywróceniu.

  • Link
 8. Oczywiście dostał wersję 1.0, ale nigdy nie przyszło mu to do głowy, więc nie ma o czym rozmawiać.

  • Link
 9. Oprócz zmiany języka pamiętajcie też o zmianie (doinstalowaniu) polskiego słownika i włączaniu go. Inaczej będziecie mieli w imputach wszystko popodkreślane...

  • Link
 10. Dzień dobry
  Szkoda, że nie działają gry na facebooku
  Już kombinowałam wszystkich ustawień flasha i nic

  • Link
 11. Nie instaluj takiego szajsu jakim jest Flash Player na swojej głównej przeglądarce. Używaj Brave do standardowego użytkowania internetu a na potrzeby gier flashowych zainstaluj Firefoxa.

  Rozdzielenie czynności zabawy i normalnego użytkowania powinna przynieść Ci jeszcze jedną korzyść - będziesz bardziej świadomy ile czasu poświęcasz na zabawę.

  • Link
 12. Witam
  Już wszystko chodzi wystarczyło zmienić ustawienia tarczy
  A z tym Flash Playerem to racja już go wywaliłam
  Pozdrawiam

  • Link
 13. Można coś zrobić by działały gry z facebook?

  • Link
 14. 1. Deaktywuj tarczę (Brave Shield dla domeny Facebooka)
  2. Deaktywuj blokowanie Flasha (wpisz w pasku adresu brave://settings/content/flash?search=flash i przełącz wajchę)

  Powinno zadziałać.

  Aczkolwiek polecam podejście opisane w poście wyżej.

  • Link
 15. Czy jest możliwość , aby na stronie "Nowa Karta" Było więcej miniaturek najczęściej odwiedzanych stron (popularne strony)? U mnie jest tylko 6 miniaturek.

  • Link
 16. W chwili obecnej nie ma jeszcze takiej możliwości ale taka funkcjonalność jest już zaplanowana. Oficjalna wypowiedź z 19 grudnia 2019 roku

  Favorites mode update: Update top tile grid so that there is no limit on how many top tiles a user can add

  źródło: community.brave.com/t/change-customize-blank-new-tab-page/45216/40

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.

Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski