Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

ecoPayz - komentarze

Odpowiedz
  1. Brak języka Polskiego.

• Link
  2. Jest język polski na bank, tylko ich strona główna czasami nie przekierowuje automatycznie na wersję PL a w menu językowym po prawej stronie faktycznie PL się nie pojawia. Przejdź na stronę poprzez ten link secure.ecopayz.com/ - w menu po lewej na dole powinieneś mieć język polski.

• Link
  3. Faktycznie jest przez link dzięki :)

• Link
  4. Witam.Podczas rejestracji jest pytanie o konto...i tam jest "Polski zloty"...to obsługują konta w PLN czy nie??Bo juz nie rozumiem...

• Link
  5. W internetowym portfelu - obsługują PLN, na karcie MasterCard powiązanej z koncie - nie.

• Link
  6. Witam. Mam olbrzymi problem z ecopayz . Wypłaciłam na niego wygrana w wysokości 35 tysięcy. Każą zweryfikować konto ale skan dowodu nie przechodzi. Błagam o pomoc

• Link
  7. witam,
    nalegają żeby wysłać kopie karty debetowej, normalne? ... wcześniej problem z weryfikacją skanu dowodu i dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania...
    masakra

• Link
  8. @ola120894 - napisz do nich poprzez formularz kontaktowy lub/i zapytaj na live chacie www.ecopayz.com/pl/help-support - tu na dole masz linki

@Anonim - różne osoby mogą być różnie weryfikowane, zdarzają się przypadki, że w weryfikacji KYC chcą skan karty. Jeżeli chcą skan obu stron karty to pamiętaj aby przed zrobieniem zdjęcia zasłonić 3 cyfrowy numer CVV. Numer karty też częściowo możesz zakryć, pamiętaj o bezpieczeństwie.

• Link
  9. Siema mam Karte ecopayz mastercard , proszę o pomoc z jakiego bankomatu najlepiej wypłacić bo boję się, bo zabrali mi kiedyś bardzo dużą prowizję za wypłatę . Moje pytanie z jakiej sieci bankomatu najlepiej wypłacić ? I mam pytania wybierz opcje przewalutowania PLN lub EURO , a w niektorych bankomatach jest pytanie PLN lub GPB ? dzięki za odpowiedź

• Link
  10. chciałem zapytać czy lepiej grac w walucie euro na żeby uniknąć podwójnego przewalutowania(korzystanie z ecopayz- wyplaty kartą pod EURO) czy może lepiej PLN, bo konto ma status gold i mozna kilka walut. tylko czy miedzy tymi kontami z euro na pln można przerzucać środki za darmo czy to juz też przewalutowanie i kosztuje?

• Link
  11. Transfer środków pomiędzy subkontami walutowymi jest obarczone prowizją za przewalutowanie. Prowizja dla gold 1.49% ja na standardy operatorów płatności nie jest wysoka.

Jeżeli u bukmachera masz konto w EUR lub wyciągasz w bankomacie pieniądze w EUR to zdecydowanie trzymaj na ecoPayz też w EUR. Jeżeli u części bukmacherów masz konto w PLN a u reszty w EUR to w przelewaj do każdego z nich z subkonta ecoPayz z taką samą walutą.

• Link
  12. Co wy tam piszecie u góry z tymi prowizjami ? Na stronie wgl inaczej to wyglada... wyplata na konto kosztuje 46zl a nie 5zl... a wyplata z bankomatu to 2% + 3% za prewalutowanie czyli 50zl przy wyplacie 1000tys zl z bankomatu

• Link
  13. wypłaciłem z konta ecopay kase i mi niedoszła na konto pisałem do nich zero odpowiedzi status oczekiwanie gdzie to moge zgłosic konto silwer

• Link
  14. witam. podpowie ktoś ile wyniosą mnie opłaty korzystając z konta ecopayz (bez karty) na przykładzie wpłacenie tam 10tys PLN, a potem wypłacenia 20tys PLN. każda wypłata to ok 10E, a wpłata ok 2%?
    zakładając pierwszy raz konto to moge od razy zrobić silver, czy musze classic? a dopiero po jakiś obrotach samo zmieni się?

• Link
  15. Wiadomo, że nawet jeżeli bukmacher nie obsługuje ecoPayz to zawsze można wpłacić do niego za pośrednictwem karty Mastercard do konta ecoPayz. Takie operacje przechodzą. Pytanie czy ktos próbował kiedyś przeprowadzić transakcję odwrotną? Czy istnieje fizyczna możliwość przeprowadzenia wypłaty na kartę Mastercard do konta ecoPayz? I czy tak wypłacone środki dotrą na nasze konto ecoPayz i zostaną na nim normalnie zaksięgowane...

• Link
Lista tematów

aby napisać post.