Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Efekt gorącej ręki - komentarze

Odpowiedz
  1. Ja się z tym felietonem nie zgadzam! Przegrywający grający wysokie kursy (ako) smaku zwycięstwa mogą nie poznać przez rok i dłużej. Fuksiarski kupon, jak siądzie jeden na rok, to już jest bardzo dobrze. Tylko, jak yield i statystyki sobie poprawi jednym wygranym kuponem przy stu przegranych?

Z własnego długoletniego doświadczenia wiem, że najszybciej się wygra, grając ze 3-4 mecze z kursem w granicach plus, minus podwojenia góra potrojenia. Co udowodniłem na forum STS-u od października 2019 do lutego 2020. Mając skuteczność 7-10 kuponów wygranych na 10 puszczonych. Szybko uznali mnie za najlepszego typera i proponowali członkostwo w różnych typerskich grupach. Mimo, że moje typy były ograniczone głownie do tenisa ziemnego i siatkówki.

Moje osobiste rekordy wygranych z rzędu: po 6 razy STS i FORTUNA,5 razy TOTOLOTEK,3 razy MILENIUM,2 razy SUPERBET. W 3 pierwszych jestem na minusie, bo długo się uczyłem, jak grać. A do MILENIUM, które mam najbliżej w RZESZOWIE czy SUPERBETA w TARNOBRZEGU jeżdżę od niedawna z konkretna kasa zagrana na małe ako (kurs) i dlatego mam dużo lepsze wyniki na plus, bo nie muszę odrabiać starych przegranych. Jak masz passe, to postawisz byle co i wygrasz. Passa się urwie, to i największy pewniak wtopi. Co potwierdza film z gościem (który tez ogrywał STS) na Youtube, który się sadzi o miliony z FORTUNA, która zresztą wydala mu zakaz gry w jej kolekturach.

Szkoda, że bukmacherzy nie limitują i nie odmawiają przyjęcia zakładu, jak raz po raz się wtapia. A jak wygrywasz i chcesz zagrać za 1000,to pozwalają góra za 200 zagrać podwojenie stawki(STS)albo na automacie w TOTOLOTKU parokrotnie wyskoczyła mi odmowa przyjęcia zakładu przez bukmachera.

Reasumując: im mniej meczy z małymi kursami (tym większymi pewniakami), tym większa szansa na wygrana!

-- admin: pozwoliłem sobie zedytować Twój post tak aby był czytelny i bardziej "po polsku".

• Link
  2. HEGEMON:
    Przegrywający grający wysokie kursy (ako) smaku zwycięstwa mogą nie poznać przez rok i dłużej. Fuksiarski kupon, jak siądzie jeden na rok, to już jest bardzo dobrze. Tylko, jak yield i statystyki sobie poprawi jednym wygranym kuponem przy stu przegranych?

Słuszna uwaga, grając "taśmy" nie mamy zbyt dużych szans na poprawę statystyk, jednak pisząc o wysokich kursach nie miałem na myśli zakładów typu AKO. Przyznaję, sformułowanie "bardzo wysokie kursy" jest nieprecyzyjne, powinno raczej brzmieć "coraz wyższe kursy". Kurs 5 to już tylko 20% szans trafienia, zwłaszcza jeśli ktoś wcześniej koncentrował się na zakładach o kursach z przedziału 1,61 - 2,25. Wspomniałeś o typowaniu mniejszej liczby zdarzeń z małymi kursami. Owszem, wtedy szansa na wygraną jest większa, ale tylko w graniach prawdopodobieństwa. To wszystko nadal zdarzenia losowe, a nasza analiza ma zwiększyć przewagę nad bukmacherem. Serie przegranych wcale nie muszą wiązać się z wybieraniem wysokich kursów. Mogą być po prostu efektem błędnej analizy oraz nieprzewidzianych czynników losowych.

Dodatkowo w meczach z wysokimi kursami mamy jeszcze nierównomiernie rozłożoną marżę bukmacherską, co sprawia, że "wysokie" kursy są "zaniżane" i nie odzwierciedlają realnego prawdopodobieństwa. Więcej na ten temat będzie można przeczytać w artykule, który pojawi się na naszym portalu. Zachęcam do lektury, pozdrawiam i życzę jak najdłuższych serii wygranych :)

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski