Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

eToto - opinie

Odpowiedz
  1. Dno,kompletne dno. Nie traćcie na to czasu.

• Link
  2. Najgorszy bukmacher. Wpłata przez przelewy 24 zawsze dochodzi dopiero po kilku godzinach lub na drugi dzień.. mało meczy a jak już są to w większosci jakieś dziwne, gdzie pozniej godzinami czeka się na rozstrzygnięcie, lub okazuje się, że ten mecz będzie dopiero w dniu nastepnym. Szkoda tylko nerwów. Brak meczów live

• Link
  3. Ja gram na etoto już jakiś czas i jestem raczej zadowolony. Ostatnio odpalili nową stroną i jest więcej możliwości. Nierzadko jednak skaczę pomiędzy stronami, w zależności gdzie jest lepszy kurs. Nie ma reguły.

• Link
  4. żenująco niskie kursy...

• Link
  5. nowa odsłona daje rade, z tego co zauważyłem to dają lepsze kursy od lv

• Link
  6. Dno dna, niby promocja cashback, a w regulaminie durny zapis, że jeżeli jest dokonana wpłata z tego samego ip to nie przysługuje cashback, nawet jeżeli konto są na dwie osobne osoby, z dwóch róznych kont i komputerów, a jedynie ip to same. Dno dna, nie polecam tego bukmachera nikomu.

• Link
  7. Masz nauczkę aby czytać regulamin bonusu. Niestety niektórzy bukmacherzy mają restrykcję co do unikalności IP dla bonusu startowego, w regulaminie eToto jest to jasno napisane.

eToto.pl
    14. Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto, nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” nie zostanie przyznana lub może zostać odebrana gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.

• Link
  8. Wszystkie powyższe opnie sa w tej chwili nieaktualne.Owszem kiedyś etoto było pseudobukmacherem ale w tej chwili ma szanse stać się najlepszym polskim bukmacherem.Kursy kiedyś najgorsze obecnie sa zdecydowanie najlepsze,oferta live niegdyś nieistniejaca w ogóle obecnie jest najlepszą na rynku polskim,brakuje im jeszcze opcji cash out, handicapów azjatyckich na gole i dotarcia do szerszej rzeszy klientów (co z pewnoscią się stanie kiedy wprowadzą wczesniej wspomniane opcje) i reszta będzie oglądac ich plecy .

• Link
  9. Tom

Napisz coś więcej o swoim przypadku, z jakiego powodu środki są zablokowane, jak bukmacher argumentuje swoje stanowisko, czy chodzi o depozyt czy bonus. Możesz też napisać na nasz mail kontaktowy swoje dane personalne wraz z opisem sytuacji, postaramy się pomóc.

W przeciwnym razie, opinia niepoparta faktami czy chociaż szerszym opisem zaistniałej suytuacji, będzie skasowana.

• Link
  10. Kumpel mnie namówił wpłaciłem obstawiam i tu nagle jest jakiś limit kuponów na rynku? o co chodzi? lipa straszna na online zbywa odsyła do regulaminu że mają takie prawo.nigdy sts z czymś takim sie nie spotkałem a gram ładnych kilka lat

• Link
  11. Też nie polecam

• Link
  12. Strona gdy wyczuwa że odniesie ogromne straty zostaje zawieszona , nie da się nic zrobić tylko zamknąć a w tym czasie kurs zakładu spadao 70 procent np. nie widziałem jeszcze takich sposobów do tego żeby człowiek tak mocno się wk.... Masakra dla dludzi którzy chcą coś zarobić praktycznie niemożliwe

• Link
  13. Brak bonusu bez depozytu na tablecie.

• Link
  14. Etoto to złodzieje. Przy wpłacie np 100zł dostaje się 100zł Bonusu. Czyli na koncie pojawia się 100zł saldo gotówkowe i slado bonusowe. Jak zawsze przy obstawianiu zabiera najpierw realne pieniądze, Obstawiłem kupon za 100zł zostało mi 100zł bonusu dałem za to drugi kupon.. Kupon bonusowy nie wszedł,a za własne pieniądze wszedł. Chciałem wypłacić pieniądze z 300zł 100zł i dostałem informację, że muszę coś obrócić 4x. Skoro nie użyłem przy wygrywaniu żądnych pieniędzy bonusowych zignorowałem to. I tak straciłem 100zł. Z konta nie można wypłacić nawet własnych pieniędzy bo łączą je z bonusem

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

Fortuna baner
Fortuna baner