Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

eToto - opinie

Odpowiedz
 1. Dno,kompletne dno. Nie traćcie na to czasu.

  • Link
 2. Najgorszy bukmacher. Wpłata przez przelewy 24 zawsze dochodzi dopiero po kilku godzinach lub na drugi dzień.. mało meczy a jak już są to w większosci jakieś dziwne, gdzie pozniej godzinami czeka się na rozstrzygnięcie, lub okazuje się, że ten mecz będzie dopiero w dniu nastepnym. Szkoda tylko nerwów. Brak meczów live

  • Link
 3. Ja gram na etoto już jakiś czas i jestem raczej zadowolony. Ostatnio odpalili nową stroną i jest więcej możliwości. Nierzadko jednak skaczę pomiędzy stronami, w zależności gdzie jest lepszy kurs. Nie ma reguły.

  • Link
 4. żenująco niskie kursy...

  • Link
 5. nowa odsłona daje rade, z tego co zauważyłem to dają lepsze kursy od lv

  • Link
 6. Dno dna, niby promocja cashback, a w regulaminie durny zapis, że jeżeli jest dokonana wpłata z tego samego ip to nie przysługuje cashback, nawet jeżeli konto są na dwie osobne osoby, z dwóch róznych kont i komputerów, a jedynie ip to same. Dno dna, nie polecam tego bukmachera nikomu.

  • Link
 7. Masz nauczkę aby czytać regulamin bonusu. Niestety niektórzy bukmacherzy mają restrykcję co do unikalności IP dla bonusu startowego, w regulaminie eToto jest to jasno napisane.

  eToto.pl
  14. Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto, nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100 zł” nie zostanie przyznana lub może zostać odebrana gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.

  • Link
 8. Wszystkie powyższe opnie sa w tej chwili nieaktualne.Owszem kiedyś etoto było pseudobukmacherem ale w tej chwili ma szanse stać się najlepszym polskim bukmacherem.Kursy kiedyś najgorsze obecnie sa zdecydowanie najlepsze,oferta live niegdyś nieistniejaca w ogóle obecnie jest najlepszą na rynku polskim,brakuje im jeszcze opcji cash out, handicapów azjatyckich na gole i dotarcia do szerszej rzeszy klientów (co z pewnoscią się stanie kiedy wprowadzą wczesniej wspomniane opcje) i reszta będzie oglądac ich plecy .

  • Link
 9. Tom

  Napisz coś więcej o swoim przypadku, z jakiego powodu środki są zablokowane, jak bukmacher argumentuje swoje stanowisko, czy chodzi o depozyt czy bonus. Możesz też napisać na nasz mail kontaktowy swoje dane personalne wraz z opisem sytuacji, postaramy się pomóc.

  W przeciwnym razie, opinia niepoparta faktami czy chociaż szerszym opisem zaistniałej suytuacji, będzie skasowana.

  • Link
 10. Kumpel mnie namówił wpłaciłem obstawiam i tu nagle jest jakiś limit kuponów na rynku? o co chodzi? lipa straszna na online zbywa odsyła do regulaminu że mają takie prawo.nigdy sts z czymś takim sie nie spotkałem a gram ładnych kilka lat

  • Link
 11. Też nie polecam

  • Link
 12. Strona gdy wyczuwa że odniesie ogromne straty zostaje zawieszona , nie da się nic zrobić tylko zamknąć a w tym czasie kurs zakładu spadao 70 procent np. nie widziałem jeszcze takich sposobów do tego żeby człowiek tak mocno się wk.... Masakra dla dludzi którzy chcą coś zarobić praktycznie niemożliwe

  • Link
 13. Brak bonusu bez depozytu na tablecie.

  • Link
 14. Przy wpłacie np 100 zł dostaje się 100 zł Bonusu. Czyli na koncie pojawia się 100 zł saldo gotówkowe i saldo bonusowe. Jak zawsze przy obstawianiu zabiera najpierw realne pieniądze. Obstawiłem kupon za 100 zł zostało mi 100 zł bonusu dałem za to drugi kupon. Kupon bonusowy nie wszedł, a za własne pieniądze wszedł. Chciałem wypłacić pieniądze z 300 zł 100 zł i dostałem informację, że muszę coś obrócić 4x. Skoro nie użyłem przy wygrywaniu żadnych pieniędzy bonusowych zignorowałem to. I tak straciłem 100 zł. Z konta nie można wypłacić nawet własnych pieniędzy bo łączą je z bonusem.

  • Link
 15. Dla mnie jedyny porządny bukmacher na polskim rynku. Ofertą live wręcz ośmiesza żałosną konkurencję, i to zarówno pod względem ilości zdarzeń gdzie np. w weekendy ma 3 razy tyle zdarzeń co druga w tym zestawieniu fortuna. Kursy zdecydowanie górujące nad resztą. Kiedy np. weźmiemy linie na ilości bramek to raz, że etoto ma ich najwięcej dla niektórych spotkań nawet kilkanaście linii gdzie na udającej bukmachera fortunie jest JEDNA a dwa ma też zdecydowanie najlepsze kursy, nie trochę lepsze ale miażdżąco lepsze. Kiedy np. chcemy zapolować na jakiś mecz z gradem bramek to tylko na etoto bo u innych to żal nawet patrzeć.

  Można wziąć pierwszy lepszy mecz z brzegu i zobaczyć jaki kurs daje etoto a jaki np betclic na wysokie linie bramkowe (zresztą w każdym przedziale etoto jest lepsze),kiedy betlic daje jakieś pożałowania godne 8.5 na over 4.5 to w tym momencie na etoto kurs będzie wynosił 16. Brakuje mu tylko azjanów na gole i byłby jedyny polski kompletny bukmacher.

  • Link
 16. Nie polecam! Unikać ! Oszukują klientów. Kupony rozliczają jak chcą...: "Informacje jakie pojawiają się podczas transmisji na żywo, są orientacyjne. Zgodnie z regulaminem, mogą pojawić się rozbieżności z oficjalnym rezultatem. Natomiast wszelkie kupony są rozliczane na podstawie wyników oraz statystyk ogłoszonych przez oficjalnych organizatorów danych rozgrywek." I co wy na to?

  • Link
 17. Wszystko było by nawet dobrze gdyby nie BŁĘDNE rozliczanie zakładów WYGRANYCH jako PRZEGRANE. W ciągu miesiąca odkąd zacząłem grać z nimi regularnie spotkało mnie to CZTEROKROTNIE. Absolutnie dyskwalifikuje to etoto jako zaufanego bukmachera. Gorąco odradzam albo polecam jak ktoś lubi w nieskończoność słuchać: "Przepraszamy, odpowiedni dział już pracuje nad rozwiązaniem problemu.

  • Link
 18. No i już wszystkie moje powyższe pozytywne opinie o etoto można wysłać do lamusa. Zmienili dostawcę oprogramowania ze świetnego sbtech-a na sbbetting i dołączyli do totalbetów, ewinnerów, forbetów i innych ''asów polskiej' bukmacherki. Liczba zdarzeń i opcji na nie spadła lekko licząc o połowę widać to przy porównaniu z PZBUKIEM, który jedzie na tym samym sofcie co ETOTO sprzed zmiany. To ma być postęp, to mają być zmiany na lepsze?

  Szkoda słów. Wcale się nie zdziwię kiedy to ich "genialne" posunięcie sprawi, że ETOTO straci klientelę na rzecz PZBUKa.

  • Link
 19. W wspomnianej 2 bukmacherów przez ciebie jeszcze nie grałem. W zasadzie z tych legalnych to tylko właśnie tej 2 nie przerobiłem (obecnie tylko Fortuna i Totolotek, czasem STS). Generalnie wygląd strony, dla mnie jakiegoś wielkiego znaczenia nie ma, aczkolwiek pod tym względem razi mnie PZ i Betclic (zbyt kolorowo). Co zaś się tyczy samego ETOTO to dla mnie ta liczba "ambasadorów" wydaję się delikatnie mówiąc nie poważna. W ogóle maja dziwaczne metody promocji, a cały projekt raczej szans na sukces już nie ma.

  • Link
 20. omijać, jak wygrałem u nich około 2 tys to mnie zlimitowali, mogę u nich stawiać max za 2 zł, typowy buk przegrywów - jak przegrywasz jest ok, jak wygrasz to cię blokują

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.